Шотландия - Първа Лига (2017 - 2018)
17:00
Ийст Файф
Странрар
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.60 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.28 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.14 | 1.66 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Медил, а гостите от Странрар. Разстоянието между двата града е 190.3 км. Мачът ще се играе на стадион Бейвю Стейдиъм, който има капацитет от 2 000 места. Снимки от Google карта стадион Бейвю Стейдиъм. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ийст Файф - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2018 | Първа Лига | Албион Роувърс | 1 - 0 | Ийст Файф | 2.09 | 3.49 | 3.02 |
| 14.04.2018 | Първа Лига | Ийст Файф | 0 - 5 | Арброут | 3.45 | 3.65 | 1.87 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | Куинс парк ФК | 2 - 3 | Ийст Файф | 2.13 | 3.46 | 2.95 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Ийст Файф | 2 - 3 | Еър Юнайтед | 5.48 | 4.22 | 1.48 |
| 27.03.2018 | Първа Лига | Рейт Роувърс | 2 - 0 | Ийст Файф | 1.50 | 3.87 | 5.79 |
| 24.03.2018 | Първа Лига | Форфар Атлетик | 2 - 0 | Ийст Файф | 2.62 | 3.24 | 2.41 |
| 13.03.2018 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 1 - 2 | Ийст Файф | 1.82 | 3.50 | 3.80 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Ийст Файф | 2 - 1 | Еърдриониънс | 2.13 | 3.35 | 3.04 |
| 24.02.2018 | Първа Лига | Ийст Файф | 2 - 0 | Албион Роувърс | 1.90 | 3.62 | 3.41 |
| 17.02.2018 | Първа Лига | Еър Юнайтед | 3 - 0 | Ийст Файф | 1.40 | 4.63 | 5.92 |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Странрар - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2018 | Първа Лига | Странрар | 0 - 3 | Рейт Роувърс | 4.73 | 3.84 | 1.59 |
| 14.04.2018 | Първа Лига | Еър Юнайтед | 1 - 2 | Странрар | 1.30 | 5.32 | 6.90 |
| 07.04.2018 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 0 - 1 | Странрар | 1.66 | 3.71 | 4.47 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Странрар | 2 - 0 | Форфар Атлетик | 2.06 | 3.39 | 3.18 |
| 24.03.2018 | Първа Лига | Арброут | 2 - 3 | Странрар | 1.48 | 4.18 | 5.47 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Странрар | 2 - 3 | Куинс парк ФК | 2.23 | 3.32 | 2.86 |
| 13.03.2018 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 1 | Странрар | 1.97 | 3.51 | 3.28 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Странрар | 2 - 3 | Албион Роувърс | 2.11 | 3.42 | 3.01 |
| 24.02.2018 | Първа Лига | Странрар | 1 - 0 | Алоа Атлетик | 2.99 | 3.39 | 2.13 |
| 20.02.2018 | Първа Лига | Странрар | 1 - 4 | Арброут | 3.38 | 3.51 | 1.92 |
Общо 5 победи и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2018 | Първа Лига | Странрар | 0 - 2 | Ийст Файф | 2.05 | 3.50 | 3.10 |
| 09.12.2017 | Първа Лига | Ийст Файф | 1 - 1 | Странрар | 2.26 | 3.41 | 2.79 |
| 05.08.2017 | Първа Лига | Странрар | 1 - 0 | Ийст Файф | 2.07 | 3.37 | 3.23 |
| 06.05.2017 | Първа Лига | Странрар | 2 - 1 | Ийст Файф | 2.20 | 3.42 | 2.90 |
| 28.01.2017 | Първа Лига | Ийст Файф | 0 - 0 | Странрар | 2.13 | 3.30 | 3.11 |
| 22.10.2016 | Първа Лига | Странрар | 1 - 1 | Ийст Файф | 1.85 | 3.65 | 3.62 |
| 10.09.2016 | Първа Лига | Ийст Файф | 2 - 0 | Странрар | 2.37 | 3.34 | 2.70 |
| 02.08.2014 | Купа на Лигата | Странрар | 1 - 0 | Ийст Файф | 1.57 | 3.89 | 4.88 |
| 05.04.2014 | Първа Лига | Ийст Файф | 1 - 1 | Странрар | 2.81 | 3.39 | 2.21 |
| 04.03.2014 | Първа Лига | Странрар | 2 - 0 | Ийст Файф | 1.51 | 3.89 | 5.45 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ийст Файф имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 28.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Рейт Роувърс | 35 | +36 | 74 |
| 2 | Еър Юнайтед | 35 | +48 | 73 |
| 3 | Арброут | 35 | +22 | 59 |
| 4 | Алоа Атлетик | 35 | +13 | 59 |
| 5 | Странрар | 35 | -9 | 50 |
| 6 | Ийст Файф | 35 | -17 | 42 |
| 7 | Еърдриониънс | 35 | -13 | 41 |
| 8 | Форфар Атлетик | 35 | -26 | 35 |
| 9 | Албион Роувърс | 35 | -21 | 30 |
| 10 | Куинс парк ФК | 35 | -33 | 28 |
Хронология в първенството
| Ийст Файф | |
| Странрар | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ийст Файф | Ийст Файф | Странрар | Странрар | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Рейт Роувърс | 2 - 3 | 2 - 0 | 2 - 3 | 0 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Еър Юнайтед | 2 - 3 | 3 - 0 | 2 - 3 | 1 - 5 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 3 | Арброут | 0 - 5 | 1 - 1 | 0 - 5 | 1 - 4 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 4 | Алоа Атлетик | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 5 | Странрар | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | - | - | - | |
| 6 | Ийст Файф | - | - | - | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Еърдриониънс | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | Форфар Атлетик | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 9 | Албион Роувърс | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 3 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 10 | Куинс парк ФК | 0 - 2 | 2 - 3 | 0 - 2 | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Ийст Файф | Странрар | |
| Позиция | 6 | 5 |
| Точки | 42 | 50 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 5 |
| Точки | 25 | 22 |
Форма в шампионата
| Ийст Файф | Странрар | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
3 19 |
15
5 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
1 8 |
6
4 7 |
Голове в шампионата
| Ийст Файф | Странрар | |
|
Вкарани
Получени |
47
64 |
55
64 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
31
34 |
23
29 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.60 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.28 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.14 | 1.66 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
