Приятелски Срещи - Клубни
21:30
Ийст Стърлингшър
(Шотландия)
Еър Юнайтед
(Шотландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 12.69 | 7.32 | 1.11 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.30 | 1.06 | 1.02 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.75 | 1.05 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 4.16 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.26 | 1.53 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.06 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.06.2024 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фолкърк, а гостите от Еър. Разстоянието между двата града е 79.8 км.
Отговорна Игра
Ийст Стърлингшър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2017 | Чалъндж Къп | Ийст Стърлингшър | 1 - 5 | Еър Юнайтед | 3.65 | 3.84 | 1.74 |
| 29.10.2016 | Купа на Шотландия | Ийст Стърлингшър | 1 - 2 | Анан Атлетик | 2.79 | 3.98 | 1.99 |
| 22.10.2016 | Купа на Шотландия | Анан Атлетик | 0 - 0 | Ийст Стърлингшър | 1.56 | 4.08 | 4.52 |
| 02.08.2016 | Чалъндж Къп | Ийст Стърлингшър | 0 - 3 | Монтроуз | 2.39 | 3.72 | 2.37 |
| 30.07.2016 | Купа на Лигата | Ийст Стърлингшър | 0 - 2 | Анан Атлетик | 2.56 | 3.50 | 2.30 |
| 26.07.2016 | Купа на Лигата | Мъдъруел | 3 - 0 | Ийст Стърлингшър | 1.12 | 7.57 | 14.03 |
| 22.07.2016 | Купа на Лигата | Ийст Стърлингшър | 0 - 3 | Рейнджърс | 20.71 | 9.65 | 1.06 |
| 19.07.2016 | Купа на Лигата | Странрар | 3 - 1 | Ийст Стърлингшър | 1.34 | 4.70 | 6.72 |
| 14.05.2016 | Шотландия | Ийст Стърлингшър | 0 - 1 | Edinburgh City | 2.53 | 3.67 | 2.26 |
| 07.05.2016 | Шотландия | Edinburgh City | 1 - 1 | Ийст Стърлингшър | 1.80 | 4.02 | 3.23 |
Общо 2 равенства и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 6 загуби в последните 6 домакинства.
Еър Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2024 | Чемпиъншип | Еър Юнайтед | 3 - 3 | Дънфърмлин | 2.14 | 3.50 | 2.93 |
| 27.04.2024 | Чемпиъншип | Партик Тисъл | 0 - 0 | Еър Юнайтед | 2.02 | 3.55 | 3.12 |
| 20.04.2024 | Чемпиъншип | Дънди Юнайтед | 1 - 0 | Еър Юнайтед | 1.34 | 4.78 | 7.21 |
| 13.04.2024 | Чемпиъншип | Еър Юнайтед | 5 - 0 | Арброут | 1.40 | 4.42 | 6.38 |
| 09.04.2024 | Чемпиъншип | Еър Юнайтед | 1 - 1 | Грийнок Мортън | 2.77 | 3.17 | 2.40 |
| 06.04.2024 | Чемпиъншип | Рейт Роувърс | 2 - 1 | Еър Юнайтед | 1.70 | 3.72 | 4.22 |
| 29.03.2024 | Чемпиъншип | Еър Юнайтед | 2 - 1 | Еърдриониънс | 2.59 | 3.19 | 2.53 |
| 23.03.2024 | Чемпиъншип | Еър Юнайтед | 1 - 2 | Куинс парк ФК | 2.16 | 3.44 | 2.95 |
| 16.03.2024 | Чемпиъншип | Инвърнес КТ | 1 - 2 | Еър Юнайтед | 2.15 | 3.34 | 3.01 |
| 02.03.2024 | Чемпиъншип | Дънфърмлин | 2 - 0 | Еър Юнайтед | 2.36 | 3.26 | 2.74 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2017 | Чалъндж Къп | Ийст Стърлингшър | 1 - 5 | Еър Юнайтед | 3.65 | 3.84 | 1.74 |
| 02.08.2014 | Купа на Лигата | Ийст Стърлингшър | 0 - 4 | Еър Юнайтед | 3.99 | 3.71 | 1.73 |
| 28.07.2012 | Чалъндж Къп | Ийст Стърлингшър | 3 - 1 | Еър Юнайтед | 9.08 | 4.74 | 1.30 |
| 30.07.2011 | Купа на Лигата | Ийст Стърлингшър | 0 - 3 | Еър Юнайтед | 6.09 | 4.01 | 1.45 |
| 27.07.2008 | Чалъндж Къп | Ийст Стърлингшър | 2 - 1 | Еър Юнайтед | 4.02 | 3.61 | 1.69 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Ийст Стърлингшър имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 12.69 | 7.32 | 1.11 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.30 | 1.06 | 1.02 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.75 | 1.05 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 4.16 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.26 | 1.53 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.06 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.06.2024 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра