Шотландия - Купа на Лигата (2016 - 2017)

петък, 22 юли, 2016
21:45
Ийст Стърлингшър

Ийст Стърлингшър

Рейнджърс

Рейнджърс

0 - 3
(0 - 2,  0 - 1)
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Ийст Стърлингшър
X 0% за равен
2 100% за Рейнджърс
Общо гласували: 11
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 21.00 9.50 1.06
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   19.00 1.02
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 11.00 1.05
Ср. коеф. 2.5 4.33 1.20
Ср. коеф. 3.5 2.38 1.53
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   2.10 1.67

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.07.2016 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Фолкърк, а гостите от Глазгоу. Мачът ще се играе в Стенхаусмюър, разстоянието от Стенхаусмюър до Фолкърк е 3.4 км., а от Стенхаусмюър до Глазгоу е 33.4 км. Мачът ще се играе на стадион Оучълвю Парк, който има капацитет от 2 645 места, от които седящи 626. Размерите на терена са 101 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Оучълвю Парк. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Ийст Стърлингшър - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
19.07.2016 Купа на Лигата Странрар 3 - 1 Ийст Стърлингшър 1.34 4.70 6.72
14.05.2016 Шотландия Ийст Стърлингшър 0 - 1 Edinburgh City 2.53 3.67 2.26
07.05.2016 Шотландия Edinburgh City 1 - 1 Ийст Стърлингшър 1.80 4.02 3.23
30.04.2016 Втора Лига Ийст Файф 1 - 1 Ийст Стърлингшър 1.23 6.04 8.83
23.04.2016 Втора Лига Ийст Стърлингшър 0 - 3 Елгин Сити 5.36 3.99 1.50
16.04.2016 Втора Лига Анан Атлетик 1 - 3 Ийст Стърлингшър 1.22 5.68 9.80
09.04.2016 Втора Лига Ийст Стърлингшър 0 - 3 Куинс парк ФК 4.74 3.79 1.60
02.04.2016 Втора Лига Ийст Стърлингшър 0 - 0 Берик Рейнджърс 3.79 3.75 1.76
26.03.2016 Втора Лига Стърлинг Албиън 3 - 0 Ийст Стърлингшър 1.45 4.31 5.40
19.03.2016 Втора Лига Ийст Стърлингшър 2 - 4 Клайд 6.65 4.37 1.39

Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 домакинства.

Рейнджърс - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
19.07.2016 Купа на Лигата Рейнджърс 2 - 0 Анан Атлетик 1.07 8.86 22.93
16.07.2016 Купа на Лигата Мъдъруел 0 - 2 Рейнджърс 3.67 3.50 1.82
21.05.2016 Купа на Шотландия Рейнджърс 2 - 3 Хибърниън 1.79 3.47 3.91
01.05.2016 Чемпиъншип Сейнт Мирън 2 - 2 Рейнджърс 6.35 4.48 1.40
26.04.2016 Чемпиъншип Ливингстън 1 - 0 Рейнджърс 8.09 5.10 1.30
23.04.2016 Чемпиъншип Рейнджърс 1 - 1 Алоа Атлетик 1.08 8.35 18.83
20.04.2016 Чемпиъншип Хибърниън 3 - 2 Рейнджърс 2.99 3.40 2.15
17.04.2016 Купа на Шотландия Рейнджърс 1 - 1 Селтик 4.59 3.89 1.61
10.04.2016 Чалъндж Къп Рейнджърс 4 - 0 Питърхед 1.11 7.44 16.46
05.04.2016 Чемпиъншип Рейнджърс 1 - 0 Дъмбартън 1.10 7.72 19.61

Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
27.04.2013 Втора Лига Ийст Стърлингшър 2 - 4 Рейнджърс 10.00 5.83 1.20
02.03.2013 Втора Лига Рейнджърс 3 - 1 Ийст Стърлингшър 1.10 7.57 15.50
17.11.2012 Втора Лига Ийст Стърлингшър 2 - 6 Рейнджърс 13.00 6.50 1.14
18.08.2012 Втора Лига Рейнджърс 5 - 1 Ийст Стърлингшър 1.05 9.75 20.00
23.01.2008 Шотландия Рейнджърс 6 - 0 Ийст Стърлингшър 1.02 10.11 37.94

В последните 5 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 5 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Ийст Стърлингшър имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Ийст Стърлингшър класиране

Неизвестна дивизия или няма класиране към момента

Рейнджърс класиране в Премиършип

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Селтик 33 23 7 3 78 25 +53 76
2 Абърдийн 33 21 5 7 56 36 +20 68
3 Хартс 33 17 9 7 54 33 +21 60
4 Мъдъруел 33 13 5 15 41 49 -8 44
5 Сейнт Джонстън 33 12 7 14 48 51 -3 43
6 Рос Каунти 33 13 4 16 48 55 -7 43
7 Дънди ФК 33 9 14 10 48 49 -1 41
8 Партик Тисъл 33 11 8 14 32 39 -7 41
9 Инвърнес КТ 33 10 10 13 40 43 -3 40
10 Хамилтън 33 9 9 15 36 55 -19 36
11 Килмарнък 33 8 8 17 33 54 -21 32
12 Дънди Юнайтед 33 6 6 21 33 58 -25 24

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 21.00 9.50 1.06
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   19.00 1.02
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 11.00 1.05
Ср. коеф. 2.5 4.33 1.20
Ср. коеф. 3.5 2.38 1.53
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   2.10 1.67

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.07.2016 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Ийст Стърлингшър
X 0% за равен
2 100% за Рейнджърс
Общо гласували: 11