Англия - ФА Къп (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.70 |
3.30 |
1.86 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
1.30 |
1.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.75 |
1.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ийстли, а гостите от Шросбъри.
Разстоянието между двата града е 215.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Тен Акрес,
който има капацитет от
3 500 места, от които седящи 500.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Тен Акрес.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ийстли - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Нац. Лига |
Бароу |
1 - 1 |
Ийстли |
1.45 |
4.31 |
5.80 |
| 28.10.2026 |
Нац. Лига |
Форест Грийн Роувърс |
2 - 0 |
Ийстли |
1.52 |
4.23 |
4.90 |
| 24.10.2026 |
Нац. Лига |
Ийстли |
4 - 2 |
Бостън Юнайтед |
2.12 |
3.52 |
2.89 |
| 10.10.2026 |
Нац. Лига |
Хорнчърч |
2 - 0 |
Ийстли |
2.01 |
3.46 |
3.17 |
| 03.10.2026 |
Нац. Лига |
Ийстли |
1 - 3 |
Уокинг |
2.75 |
3.45 |
2.24 |
| 30.09.2026 |
Нац. Лига |
Ийстли |
1 - 1 |
Саутенд |
3.87 |
3.78 |
1.74 |
| 26.09.2026 |
Нац. Лига |
Харогейт Таун |
4 - 1 |
Ийстли |
1.56 |
3.94 |
4.84 |
| 19.09.2026 |
Нац. Лига |
Ийстли |
1 - 0 |
Карлайл |
3.95 |
3.94 |
1.69 |
| 15.09.2026 |
Нац. Лига |
Сътън Юнайтед |
2 - 1 |
Ийстли |
1.95 |
3.36 |
3.41 |
| 12.09.2026 |
Нац. Лига |
Ийстли |
1 - 1 |
Боръм Ууд |
5.01 |
4.18 |
1.51 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Шросбъри Таун - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Втора Лига |
Шросбъри Таун |
1 - 2 |
Джилингам |
1.96 |
3.35 |
3.71 |
| 24.10.2026 |
Втора Лига |
Родъръм Юнайтед |
3 - 3 |
Шросбъри Таун |
2.33 |
3.24 |
2.93 |
| 20.10.2026 |
Втора Лига |
Кроули Таун |
2 - 3 |
Шросбъри Таун |
2.78 |
3.34 |
2.39 |
| 17.10.2026 |
Втора Лига |
Шросбъри Таун |
1 - 0 |
Бристъл Роувърс |
3.07 |
3.29 |
2.25 |
| 10.10.2026 |
Втора Лига |
Шросбъри Таун |
0 - 1 |
Екзитър |
2.11 |
3.26 |
3.40 |
| 06.10.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Шросбъри Таун |
0 - 2 |
Стокпорт |
4.48 |
3.91 |
1.61 |
| 03.10.2026 |
Втора Лига |
Гримсби Таун |
1 - 2 |
Шросбъри Таун |
1.67 |
3.86 |
4.60 |
| 26.09.2026 |
Втора Лига |
Шросбъри Таун |
2 - 2 |
Колчестър |
2.40 |
3.27 |
2.84 |
| 22.09.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Транмиър Роувърс |
1 - 0 |
Шросбъри Таун |
2.21 |
3.19 |
2.99 |
| 19.09.2026 |
Втора Лига |
Крю Александра |
1 - 1 |
Шросбъри Таун |
1.88 |
3.50 |
3.90 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ийстли класиране в Национална Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Боръм Ууд |
16 |
14 |
2 |
0 |
44 |
17 |
+27 |
44 |
| 2 |
Харогейт Таун |
16 |
10 |
2 |
4 |
34 |
23 |
+11 |
32 |
| 3 |
Саутенд |
16 |
8 |
5 |
3 |
38 |
27 |
+11 |
29 |
| 4 |
Файлд |
16 |
9 |
2 |
5 |
30 |
24 |
+6 |
29 |
| 5 |
Йоувил |
16 |
8 |
4 |
4 |
35 |
20 |
+15 |
28 |
| 6 |
Уъртинг |
16 |
8 |
4 |
4 |
32 |
25 |
+7 |
28 |
| 7 |
Олтринкам |
16 |
9 |
1 |
6 |
24 |
24 |
0 |
28 |
| 8 |
Карлайл |
16 |
7 |
5 |
4 |
32 |
23 |
+9 |
26 |
| 9 |
Бароу |
15 |
7 |
4 |
4 |
26 |
19 |
+7 |
25 |
| 10 |
Халифакс Таун |
16 |
7 |
3 |
6 |
28 |
20 |
+8 |
24 |
| 11 |
Сътън Юнайтед |
16 |
7 |
3 |
6 |
20 |
21 |
-1 |
24 |
| 12 |
Уокинг |
16 |
6 |
3 |
7 |
25 |
24 |
+1 |
21 |
| 13 |
Кидерминстър Хариърс |
16 |
5 |
6 |
5 |
17 |
16 |
+1 |
21 |
| 14 |
Алдършот Таун |
16 |
6 |
3 |
7 |
19 |
19 |
0 |
21 |
| 15 |
Хорнчърч |
16 |
7 |
0 |
9 |
18 |
26 |
-8 |
21 |
| 16 |
Форест Грийн Роувърс |
14 |
5 |
4 |
5 |
23 |
24 |
-1 |
19 |
| 17 |
Ийстли |
16 |
5 |
4 |
7 |
19 |
25 |
-6 |
19 |
| 18 |
Уелдстоун |
16 |
5 |
3 |
8 |
23 |
29 |
-6 |
18 |
| 19 |
Бостън Юнайтед |
16 |
5 |
3 |
8 |
21 |
29 |
-8 |
18 |
| 20 |
Тамуорт |
15 |
5 |
2 |
8 |
25 |
32 |
-7 |
17 |
| 21 |
Хартлипул |
16 |
5 |
0 |
11 |
18 |
27 |
-9 |
15 |
| 22 |
Солихъл Муурс |
16 |
4 |
1 |
11 |
19 |
40 |
-21 |
13 |
| 23 |
Скънторп |
15 |
3 |
1 |
11 |
19 |
30 |
-11 |
10 |
| 24 |
Гейтсхед |
15 |
1 |
1 |
13 |
9 |
34 |
-25 |
4 |
Шросбъри Таун класиране във Втора Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Салфорд Сити |
14 |
10 |
1 |
3 |
25 |
15 |
+10 |
31 |
| 2 |
Барнет |
13 |
7 |
5 |
1 |
28 |
18 |
+10 |
26 |
| 3 |
Уолсол |
13 |
5 |
7 |
1 |
21 |
12 |
+9 |
22 |
| 4 |
Крю Александра |
14 |
5 |
7 |
2 |
17 |
17 |
0 |
22 |
| 5 |
Челтнъм Таун |
14 |
6 |
3 |
5 |
23 |
25 |
-2 |
21 |
| 6 |
Гримсби Таун |
14 |
5 |
5 |
4 |
24 |
18 |
+6 |
20 |
| 7 |
Йорк Сити |
14 |
5 |
5 |
4 |
24 |
21 |
+3 |
20 |
| 8 |
Джилингам |
14 |
5 |
5 |
4 |
20 |
19 |
+1 |
20 |
| 9 |
Акрингтън Стенли |
14 |
4 |
7 |
3 |
23 |
17 |
+6 |
19 |
| 10 |
Честърфийлд |
14 |
5 |
4 |
5 |
24 |
21 |
+3 |
19 |
| 11 |
Транмиър Роувърс |
14 |
4 |
7 |
3 |
19 |
17 |
+2 |
19 |
| 12 |
Екзитър |
14 |
5 |
4 |
5 |
11 |
9 |
+2 |
19 |
| 13 |
Суиндън |
14 |
5 |
4 |
5 |
15 |
17 |
-2 |
19 |
| 14 |
Нюпорт Каунти |
14 |
4 |
6 |
4 |
20 |
17 |
+3 |
18 |
| 15 |
Шросбъри Таун |
14 |
5 |
3 |
6 |
17 |
22 |
-5 |
18 |
| 16 |
Флийтууд Таун |
14 |
4 |
5 |
5 |
18 |
18 |
0 |
17 |
| 17 |
Бристъл Роувърс |
14 |
5 |
1 |
8 |
17 |
23 |
-6 |
16 |
| 18 |
Олдъм |
14 |
4 |
3 |
7 |
15 |
19 |
-4 |
15 |
| 19 |
Порт Вейл |
12 |
4 |
3 |
5 |
10 |
14 |
-4 |
15 |
| 20 |
Рочдейл |
14 |
4 |
3 |
7 |
17 |
26 |
-9 |
15 |
| 21 |
Нортхямптън Таун |
13 |
3 |
5 |
5 |
9 |
10 |
-1 |
14 |
| 22 |
Родъръм Юнайтед |
14 |
2 |
6 |
6 |
18 |
25 |
-7 |
12 |
| 23 |
Колчестър |
13 |
2 |
6 |
5 |
12 |
19 |
-7 |
12 |
| 24 |
Кроули Таун |
12 |
2 |
3 |
7 |
13 |
21 |
-8 |
9 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.70 |
3.30 |
1.86 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
1.30 |
1.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.75 |
1.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака