Белгия - Чалънджър Про Лига (2026 - 2027)
събота, 22 август, 2026
21:00
К. Лиерс С.К.
Патро Ейсден Маасмехелен
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Патро Ейсден Маасмехелен
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
3.20 |
2.15 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
1.33 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.90 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.08.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лиер, а гостите от Маасмехелен.
Разстоянието между двата града е 80.8 км.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
К. Лиерс С.К. - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Виртон |
3 - 0 |
К. Лиерс С.К. |
2.15 |
3.38 |
2.91 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Роял Антверпен |
1 - 1 |
К. Лиерс С.К. |
- |
- |
- |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Оуд Хеверле Льовен |
1 - 0 |
К. Лиерс С.К. |
1.47 |
4.23 |
5.16 |
| 03.07.2026 |
Приятелски срещи |
Фортуна Ситард |
1 - 0 |
К. Лиерс С.К. |
- |
- |
- |
| 17.04.2026 |
Чалънджър Лига |
К. Лиерс С.К. |
1 - 1 |
Локерен |
3.00 |
3.44 |
2.07 |
| 11.04.2026 |
Чалънджър Лига |
Ол. Шарлероа |
0 - 1 |
К. Лиерс С.К. |
2.60 |
3.38 |
2.35 |
| 04.04.2026 |
Чалънджър Лига |
К. Лиерс С.К. |
0 - 2 |
Франк Боран |
2.52 |
3.29 |
2.48 |
| 21.03.2026 |
Чалънджър Лига |
РУДМ Брюксел |
1 - 1 |
К. Лиерс С.К. |
1.85 |
3.53 |
3.52 |
| 13.03.2026 |
Чалънджър Лига |
К. Лиерс С.К. |
1 - 2 |
Патро Ейсден Маас. |
3.59 |
3.35 |
1.90 |
| 10.03.2026 |
Чалънджър Лига |
Ойпен |
0 - 1 |
К. Лиерс С.К. |
1.91 |
3.40 |
3.51 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 2 загуби
в последните 3 домакинства.
Патро Ейсден Маасмехелен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Патро Ейсден Маас. |
2 - 1 |
Андерлехт Б |
1.59 |
3.84 |
4.73 |
| 22.07.2026 |
Приятелски срещи |
Хейст |
0 - 0 |
Патро Ейсден Маас. |
3.97 |
3.88 |
1.66 |
| 15.07.2026 |
Приятелски срещи |
Патро Ейсден Маас. |
0 - 4 |
Сент Трюиден |
4.21 |
4.18 |
1.58 |
| 27.04.2026 |
Д1 Плейоф |
Беершот |
2 - 2 |
Патро Ейсден Маас. |
1.75 |
3.48 |
4.28 |
| 23.04.2026 |
Д1 Плейоф |
Патро Ейсден Маас. |
1 - 1 |
Беершот |
3.16 |
3.29 |
2.12 |
| 17.04.2026 |
Чалънджър Лига |
Патро Ейсден Маас. |
4 - 0 |
Франк Боран |
1.66 |
3.56 |
4.61 |
| 05.04.2026 |
Чалънджър Лига |
Серен |
2 - 0 |
Патро Ейсден Маас. |
3.08 |
3.20 |
2.15 |
| 20.03.2026 |
Чалънджър Лига |
Патро Ейсден Маас. |
0 - 4 |
Беершот |
2.96 |
3.00 |
2.32 |
| 13.03.2026 |
Чалънджър Лига |
К. Лиерс С.К. |
1 - 2 |
Патро Ейсден Маас. |
3.59 |
3.35 |
1.90 |
| 10.03.2026 |
Чалънджър Лига |
Патро Ейсден Маас. |
1 - 1 |
РФК Лиеж |
1.85 |
3.34 |
3.81 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.03.2026 |
Чалънджър Лига |
К. Лиерс С.К. |
1 - 2 |
Патро Ейсден Маас. |
3.59 |
3.35 |
1.90 |
| 04.10.2025 |
Чалънджър Лига |
Патро Ейсден Маас. |
2 - 1 |
К. Лиерс С.К. |
1.69 |
3.51 |
4.54 |
| 11.04.2025 |
Чалънджър Лига |
К. Лиерс С.К. |
1 - 0 |
Патро Ейсден Маас. |
2.99 |
3.49 |
2.09 |
| 03.11.2024 |
Чалънджър Лига |
Патро Ейсден Маас. |
3 - 3 |
К. Лиерс С.К. |
1.58 |
3.86 |
4.95 |
| 23.02.2024 |
Чалънджър Лига |
Патро Ейсден Маас. |
3 - 0 |
К. Лиерс С.К. |
1.58 |
3.93 |
4.72 |
| 20.08.2023 |
Чалънджър Лига |
К. Лиерс С.К. |
2 - 1 |
Патро Ейсден Маас. |
2.53 |
3.45 |
2.44 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на К. Лиерс С.К. имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Чалънджър Про Лига класиране към 22.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Виртон |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
6 |
| 2 |
Локерен |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
6 |
| 3 |
Беершот |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
3 |
| 4 |
Ойпен |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
3 |
+2 |
3 |
| 5 |
Патро Ейсден Маасмехелен |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 5 |
Франк Боран |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 7 |
Спортинг Хаселт |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
РФК Лиеж |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 9 |
Дендер |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 10 |
Андерлехт Б |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 11 |
Серен |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 12 |
Генк Б |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 13 |
К. Лиерс С.К. |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 14 |
Гент Б |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
| 15 |
Клуб Брюж Б |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| К. Лиерс С.К. |
|
| Патро Ейсден Маасмехелен |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
К. Лиерс С.К. |
Патро Ейсден Маасмехелен |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
2 |
| Получени Голове |
3 |
1 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
3.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
3.20 |
2.15 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
1.33 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.90 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.08.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Патро Ейсден Маасмехелен
Няма гласували за футболния мач