Белгия - Група за Титлата (2016 - 2017)
15:30
КАА Гент
Андерлехт
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 3.40 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.33 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гент, а гостите от Брюксел. Разстоянието между двата града е 49.5 км. Мачът ще се играе на стадион Планет Груп Арена, който има капацитет от 20 185 места. Снимки от Google карта стадион Планет Груп Арена. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
КАА Гент - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2017 | Група за Титлата | Зулте Варегем | 0 - 2 | КАА Гент | 3.17 | 3.22 | 2.21 |
| 21.04.2017 | Група за Титлата | КАА Гент | 1 - 1 | Остенде | 1.69 | 3.67 | 4.75 |
| 17.04.2017 | Група за Титлата | Шарлероа | 0 - 1 | КАА Гент | 2.70 | 3.07 | 2.67 |
| 09.04.2017 | Група за Титлата | Андерлехт | 0 - 0 | КАА Гент | 1.72 | 3.62 | 4.56 |
| 02.04.2017 | Група за Титлата | КАА Гент | 2 - 1 | Клуб Брюж | 2.65 | 3.14 | 2.65 |
| 16.03.2017 | ЛЕ Осминафинали | Генк | 1 - 1 | КАА Гент | 2.02 | 3.70 | 3.53 |
| 12.03.2017 | Про Лига | КАА Гент | 3 - 0 | Мехелен | 1.63 | 3.92 | 4.78 |
| 09.03.2017 | ЛЕ Осминафинали | КАА Гент | 2 - 5 | Генк | 1.87 | 3.45 | 4.47 |
| 04.03.2017 | Про Лига | СК Беверен | 2 - 3 | КАА Гент | 5.19 | 3.52 | 1.68 |
| 26.02.2017 | Про Лига | КАА Гент | 3 - 1 | Роял Ексел | 1.42 | 4.36 | 7.14 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Андерлехт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.04.2017 | Група за Титлата | Андерлехт | 0 - 1 | Шарлероа | 1.42 | 4.22 | 7.55 |
| 23.04.2017 | Група за Титлата | Андерлехт | 2 - 0 | Клуб Брюж | 2.08 | 3.38 | 3.33 |
| 20.04.2017 | ЛЕ Четвъртфинали | Манчестър Юнайтед | 1 - 1 | Андерлехт | 1.27 | 5.83 | 12.06 |
| 16.04.2017 | Група за Титлата | Остенде | 0 - 1 | Андерлехт | 3.30 | 3.55 | 2.05 |
| 13.04.2017 | ЛЕ Четвъртфинали | Андерлехт | 1 - 1 | Манчестър Юнайтед | 4.65 | 3.58 | 1.81 |
| 09.04.2017 | Група за Титлата | Андерлехт | 0 - 0 | КАА Гент | 1.72 | 3.62 | 4.56 |
| 31.03.2017 | Група за Титлата | Зулте Варегем | 1 - 2 | Андерлехт | 4.15 | 3.78 | 1.76 |
| 16.03.2017 | ЛЕ Осминафинали | Андерлехт | 1 - 0 | Апоел Никозия | 1.43 | 4.59 | 7.54 |
| 12.03.2017 | Про Лига | Андерлехт | 3 - 0 | СК Беверен | 1.20 | 6.15 | 12.48 |
| 09.03.2017 | ЛЕ Осминафинали | Апоел Никозия | 0 - 1 | Андерлехт | 2.69 | 3.17 | 2.78 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2017 | Група за Титлата | Андерлехт | 0 - 0 | КАА Гент | 1.72 | 3.62 | 4.56 |
| 22.12.2016 | Про Лига | КАА Гент | 2 - 3 | Андерлехт | 2.42 | 3.25 | 2.82 |
| 28.08.2016 | Про Лига | Андерлехт | 2 - 2 | КАА Гент | 2.20 | 3.36 | 3.11 |
| 01.05.2016 | Група за Титлата | Андерлехт | 2 - 0 | КАА Гент | 2.12 | 3.40 | 3.21 |
| 21.04.2016 | Група за Титлата | КАА Гент | 1 - 1 | Андерлехт | 2.05 | 3.43 | 3.44 |
| 17.01.2016 | Про Лига | КАА Гент | 2 - 0 | Андерлехт | 2.31 | 3.32 | 3.00 |
| 09.08.2015 | Про Лига | Андерлехт | 1 - 1 | КАА Гент | 1.92 | 3.44 | 3.71 |
| 24.05.2015 | Група за Титлата | Андерлехт | 2 - 1 | КАА Гент | 1.59 | 3.86 | 5.19 |
| 30.04.2015 | Група за Титлата | КАА Гент | 2 - 1 | Андерлехт | 2.33 | 3.26 | 2.95 |
| 15.03.2015 | Про Лига | Андерлехт | 1 - 2 | КАА Гент | 1.82 | 3.48 | 4.13 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на КАА Гент имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Група за Титлата класиране към 30.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Андерлехт | 5 | +3 | 41 |
| 2 | КАА Гент | 5 | +4 | 36 |
| 3 | Клуб Брюж | 5 | -1 | 35 |
| 4 | Шарлероа | 5 | +2 | 33 |
| 5 | Зулте Варегем | 5 | -5 | 29 |
| 6 | Остенде | 5 | -3 | 28 |
Хронология в първенството
| КАА Гент | |
| Андерлехт | |
| Домакин | |
| Гост |
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № | Отбор | КАА Гент | КАА Гент | Андерлехт | Андерлехт | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Андерлехт | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 2 | КАА Гент | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 3 | Клуб Брюж | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 4 | Шарлероа | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 5 | Зулте Варегем | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 6 | Остенде | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| КАА Гент | Андерлехт | |
| Позиция | 2 | 1 |
| Точки | 36 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 2 |
| Точки | 4 | 6 |
Форма в шампионата
| КАА Гент | Андерлехт | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 0 |
3
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 0 |
2
0 0 |
Голове в шампионата
| КАА Гент | Андерлехт | |
|
Вкарани
Получени |
6
2 |
5
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
3
2 |
3
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 3.40 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.33 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
