Белгия - Про Лига (2017 - 2018)
15:30
КАА Гент
Мехелен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.00 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.25 | 2.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.04 | 1.70 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гент, а гостите от Мехелен. Разстоянието между двата града е 53.3 км. Мачът ще се играе на стадион Планет Груп Арена, който има капацитет от 20 185 места. Снимки от Google карта стадион Планет Груп Арена. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
КАА Гент - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2018 | Про Лига | КАА Гент | 3 - 0 | Сент Трюиден | 1.53 | 3.95 | 6.03 |
| 03.02.2018 | Про Лига | Ойпен | 1 - 1 | КАА Гент | 3.18 | 3.16 | 2.26 |
| 28.01.2018 | Про Лига | КАА Гент | 2 - 0 | Клуб Брюж | 2.73 | 3.26 | 2.50 |
| 24.01.2018 | Про Лига | Роял Антверпен | 1 - 1 | КАА Гент | 2.57 | 3.01 | 2.82 |
| 21.01.2018 | Про Лига | КАА Гент | 3 - 0 | Локерен | 1.55 | 3.93 | 5.64 |
| 10.01.2018 | Приятелски срещи | Унион Берлин | 3 - 1 | КАА Гент | 2.51 | 3.45 | 2.40 |
| 09.01.2018 | Приятелски срещи | Нюрнберг | 0 - 1 | КАА Гент | 2.66 | 3.44 | 2.29 |
| 26.12.2017 | Про Лига | Андерлехт | 1 - 0 | КАА Гент | 2.01 | 3.42 | 3.56 |
| 21.12.2017 | Про Лига | КАА Гент | 1 - 0 | Шарлероа | 1.84 | 3.36 | 4.30 |
| 16.12.2017 | Про Лига | Стандарт Лиеж | 0 - 0 | КАА Гент | 2.31 | 3.16 | 3.09 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 домакинства.
Мехелен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2018 | Про Лига | Мехелен | 1 - 0 | Ойпен | 1.94 | 3.43 | 3.75 |
| 04.02.2018 | Про Лига | Андерлехт | 2 - 2 | Мехелен | 1.44 | 4.36 | 6.79 |
| 26.01.2018 | Про Лига | Мехелен | 0 - 2 | Роял Ексел | 1.80 | 3.46 | 4.36 |
| 23.01.2018 | Про Лига | Сент Трюиден | 2 - 0 | Мехелен | 2.00 | 3.30 | 3.69 |
| 20.01.2018 | Про Лига | Мехелен | 0 - 2 | Зулте Варегем | 2.22 | 3.38 | 3.05 |
| 10.01.2018 | Приятелски срещи | Мехелен | 2 - 2 | Инголщат | 2.43 | 3.50 | 2.41 |
| 10.01.2018 | Приятелски срещи | Мехелен | 2 - 1 | Оснабрюк | 1.83 | 3.60 | 3.56 |
| 26.12.2017 | Про Лига | Локерен | 2 - 0 | Мехелен | 2.42 | 3.29 | 2.81 |
| 20.12.2017 | Про Лига | Мехелен | 0 - 3 | Клуб Брюж | 4.38 | 3.68 | 1.75 |
| 16.12.2017 | Про Лига | Кортрийк | 2 - 0 | Мехелен | 2.33 | 3.40 | 2.85 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2017 | Про Лига | Мехелен | 1 - 1 | КАА Гент | 3.15 | 3.29 | 2.18 |
| 12.03.2017 | Про Лига | КАА Гент | 3 - 0 | Мехелен | 1.63 | 3.92 | 4.78 |
| 30.10.2016 | Про Лига | Мехелен | 2 - 0 | КАА Гент | 3.94 | 3.61 | 1.83 |
| 26.12.2015 | Про Лига | Мехелен | 2 - 0 | КАА Гент | 3.82 | 3.53 | 1.90 |
| 16.12.2015 | Купа на Белгия | КАА Гент | 1 - 0 | Мехелен | 1.49 | 4.25 | 5.61 |
| 29.08.2015 | Про Лига | КАА Гент | 2 - 2 | Мехелен | 1.45 | 4.13 | 6.97 |
| 12.12.2014 | Про Лига | Мехелен | 0 - 0 | КАА Гент | 2.88 | 3.29 | 2.34 |
| 03.08.2014 | Про Лига | КАА Гент | 3 - 1 | Мехелен | 1.72 | 3.63 | 4.44 |
| 30.11.2013 | Про Лига | Мехелен | 0 - 1 | КАА Гент | 2.50 | 3.30 | 2.65 |
| 04.08.2013 | Про Лига | КАА Гент | 2 - 1 | Мехелен | 1.46 | 4.12 | 6.30 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на КАА Гент имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Про Лига класиране към 18.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Клуб Брюж | 27 | +33 | 60 |
| 2 | Шарлероа | 26 | +18 | 48 |
| 3 | Андерлехт | 27 | +3 | 46 |
| 4 | КАА Гент | 26 | +17 | 43 |
| 5 | Кортрийк | 27 | +3 | 39 |
| 6 | Генк | 27 | +4 | 38 |
| 7 | Роял Антверпен | 27 | +1 | 38 |
| 8 | Стандарт Лиеж | 26 | 0 | 36 |
| 9 | Сент Трюиден | 27 | -9 | 36 |
| 10 | СК Беверен | 26 | +3 | 34 |
| 11 | Зулте Варегем | 27 | -7 | 31 |
| 12 | Остенде | 27 | -1 | 30 |
| 13 | Роял Ексел Мускрон | 26 | -12 | 29 |
| 14 | Локерен | 27 | -14 | 28 |
| 15 | Мехелен | 26 | -19 | 22 |
| 16 | Ойпен | 27 | -20 | 21 |
Хронология в първенството
| КАА Гент | |
| Мехелен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | КАА Гент | КАА Гент | Мехелен | Мехелен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Клуб Брюж | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Шарлероа | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 3 | Андерлехт | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 3 - 4 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 4 | КАА Гент | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 5 | Кортрийк | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Генк | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 7 | Роял Антверпен | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 8 | Стандарт Лиеж | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | |||
| 9 | Сент Трюиден | 3 - 0 | 3 - 2 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | СК Беверен | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 11 | Зулте Варегем | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Остенде | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 13 | Роял Ексел Мускрон | 3 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 14 | Локерен | 3 - 0 | 0 - 3 | 3 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 15 | Мехелен | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 16 | Ойпен | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
Класиране в шампионата
| КАА Гент | Мехелен | |
| Позиция | 4 | 15 |
| Точки | 43 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 15 |
| Точки | 29 | 7 |
Форма в шампионата
| КАА Гент | Мехелен | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
7 7 |
5
7 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
2 2 |
1
4 8 |
Голове в шампионата
| КАА Гент | Мехелен | |
|
Вкарани
Получени |
37
20 |
24
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
5 |
9
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.00 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.25 | 2.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.04 | 1.70 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
