Белгия - Про Лига (2017 - 2018)
21:00
КАА Гент
Остенде
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.79 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.28 | 2.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.03.2018 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гент, а гостите от Остенде. Разстоянието между двата града е 59.4 км. Мачът ще се играе на стадион Планет Груп Арена, който има капацитет от 20 185 места. Снимки от Google карта стадион Планет Груп Арена. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
КАА Гент - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | Про Лига | СК Беверен | 1 - 2 | КАА Гент | 3.17 | 3.29 | 2.20 |
| 18.02.2018 | Про Лига | КАА Гент | 2 - 2 | Мехелен | 1.56 | 3.86 | 5.84 |
| 10.02.2018 | Про Лига | КАА Гент | 3 - 0 | Сент Трюиден | 1.53 | 3.95 | 6.03 |
| 03.02.2018 | Про Лига | Ойпен | 1 - 1 | КАА Гент | 3.18 | 3.16 | 2.26 |
| 28.01.2018 | Про Лига | КАА Гент | 2 - 0 | Клуб Брюж | 2.73 | 3.26 | 2.50 |
| 24.01.2018 | Про Лига | Роял Антверпен | 1 - 1 | КАА Гент | 2.57 | 3.01 | 2.82 |
| 21.01.2018 | Про Лига | КАА Гент | 3 - 0 | Локерен | 1.55 | 3.93 | 5.64 |
| 10.01.2018 | Приятелски срещи | Унион Берлин | 3 - 1 | КАА Гент | 2.51 | 3.45 | 2.40 |
| 09.01.2018 | Приятелски срещи | Нюрнберг | 0 - 1 | КАА Гент | 2.66 | 3.44 | 2.29 |
| 26.12.2017 | Про Лига | Андерлехт | 1 - 0 | КАА Гент | 2.01 | 3.42 | 3.56 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Остенде - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | Про Лига | Остенде | 2 - 0 | Сент Трюиден | 1.94 | 3.42 | 3.71 |
| 17.02.2018 | Про Лига | Роял Антверпен | 0 - 0 | Остенде | 2.15 | 3.35 | 3.23 |
| 10.02.2018 | Про Лига | Остенде | 2 - 0 | Андерлехт | 2.72 | 3.41 | 2.42 |
| 04.02.2018 | Про Лига | Зулте Варегем | 1 - 1 | Остенде | 1.96 | 3.69 | 3.42 |
| 28.01.2018 | Про Лига | Остенде | 2 - 3 | Локерен | 1.78 | 3.66 | 4.20 |
| 25.01.2018 | Про Лига | Клуб Брюж | 3 - 2 | Остенде | 1.34 | 5.12 | 7.76 |
| 20.01.2018 | Про Лига | Остенде | 2 - 1 | Кортрийк | 1.62 | 3.97 | 4.88 |
| 16.01.2018 | Про Лига | Остенде | 1 - 2 | Генк | 2.72 | 3.32 | 2.46 |
| 10.01.2018 | Приятелски срещи | Ерцгебирге Ауе | 0 - 2 | Остенде | 2.41 | 3.63 | 2.40 |
| 08.01.2018 | Приятелски срещи | Остенде | 2 - 5 | Щутгарт | 4.33 | 3.75 | 1.61 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2017 | Про Лига | Остенде | 0 - 2 | КАА Гент | 2.73 | 3.34 | 2.43 |
| 07.05.2017 | Група за Титлата | Остенде | 4 - 3 | КАА Гент | 2.98 | 3.26 | 2.31 |
| 21.04.2017 | Група за Титлата | КАА Гент | 1 - 1 | Остенде | 1.69 | 3.67 | 4.75 |
| 14.12.2016 | Купа на Белгия | Остенде | 1 - 0 | КАА Гент | 3.04 | 3.27 | 2.22 |
| 11.12.2016 | Про Лига | КАА Гент | 1 - 1 | Остенде | 1.59 | 3.85 | 5.44 |
| 18.09.2016 | Про Лига | Остенде | 1 - 0 | КАА Гент | 3.25 | 3.42 | 2.12 |
| 19.05.2016 | Група за Титлата | Остенде | 0 - 1 | КАА Гент | 3.10 | 3.43 | 2.15 |
| 15.04.2016 | Група за Титлата | КАА Гент | 2 - 0 | Остенде | 1.38 | 4.55 | 7.48 |
| 21.02.2016 | Про Лига | Остенде | 5 - 2 | КАА Гент | 3.55 | 3.44 | 2.00 |
| 24.10.2015 | Про Лига | КАА Гент | 2 - 2 | Остенде | 1.42 | 4.40 | 7.19 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на КАА Гент имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Про Лига класиране към 03.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Клуб Брюж | 28 | +33 | 61 |
| 2 | Шарлероа | 28 | +18 | 50 |
| 3 | Андерлехт | 28 | +5 | 49 |
| 4 | КАА Гент | 28 | +18 | 47 |
| 5 | Генк | 28 | +8 | 41 |
| 6 | Кортрийк | 28 | +2 | 39 |
| 7 | Стандарт Лиеж | 28 | 0 | 38 |
| 8 | Роял Антверпен | 28 | -3 | 38 |
| 9 | Сент Трюиден | 28 | -11 | 36 |
| 10 | СК Беверен | 28 | +2 | 35 |
| 11 | Зулте Варегем | 28 | -6 | 34 |
| 12 | Остенде | 28 | +1 | 33 |
| 13 | Роял Ексел Мускрон | 28 | -14 | 30 |
| 14 | Локерен | 28 | -15 | 28 |
| 15 | Ойпен | 28 | -19 | 24 |
| 16 | Мехелен | 28 | -19 | 24 |
Хронология в първенството
| КАА Гент | |
| Остенде | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | КАА Гент | КАА Гент | Остенде | Остенде | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Клуб Брюж | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 3 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 2 | Шарлероа | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Андерлехт | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | КАА Гент | - | - | - | 0 - 2 | |||
| 5 | Генк | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 6 | Кортрийк | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | Стандарт Лиеж | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 8 | Роял Антверпен | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 3 - 4 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Сент Трюиден | 3 - 0 | 3 - 2 | 3 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 10 | СК Беверен | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 0 - 3 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 11 | Зулте Варегем | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 4 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | Остенде | 0 - 2 | - | - | - | |||
| 13 | Роял Ексел Мускрон | 3 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 14 | Локерен | 3 - 0 | 0 - 3 | 3 - 0 | 2 - 3 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 15 | Ойпен | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 16 | Мехелен | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
Класиране в шампионата
| КАА Гент | Остенде | |
| Позиция | 4 | 12 |
| Точки | 47 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 10 |
| Точки | 30 | 15 |
Форма в шампионата
| КАА Гент | Остенде | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
8 7 |
9
6 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
3 2 |
3
6 5 |
Голове в шампионата
| КАА Гент | Остенде | |
|
Вкарани
Получени |
41
23 |
37
36 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
7 |
15
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.79 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.28 | 2.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.03.2018 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
