Белгия - Про Лига (2026 - 2027)
четвъртък, 3 септември, 2026
21:30
КАА Гент
Оуд Хеверле Льовен
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Оуд Хеверле Льовен
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.60 |
3.87 |
4.93 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
1.21 |
2.21 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.24 |
3.67 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.92 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.04 |
1.71 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.39 |
2.78 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
1.97 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гент, а гостите от Льовен.
Разстоянието между двата града е 71.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Планет Груп Арена,
който има капацитет от
20 185 места.
Снимки от Google карта
стадион Планет Груп Арена.
Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
КАА Гент - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Про Лига |
КАА Гент |
2 - 1 |
Клуб Брюж |
4.49 |
3.95 |
1.67 |
| 27.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Хибърниън |
2 - 3 |
КАА Гент |
2.71 |
3.12 |
2.54 |
| 20.08.2026 |
ЛК Квалификации |
КАА Гент |
0 - 0 |
Хибърниън |
1.55 |
3.84 |
5.70 |
| 16.08.2026 |
Про Лига |
РААЛ Лувиер |
1 - 2 |
КАА Гент |
2.91 |
3.30 |
2.33 |
| 13.08.2026 |
ЛК Квалификации |
КАА Гент |
1 - 1 |
ИФК Гьотеборг |
1.48 |
4.23 |
5.87 |
| 09.08.2026 |
Про Лига |
КАА Гент |
2 - 0 |
Мехелен |
1.95 |
3.49 |
3.56 |
| 06.08.2026 |
ЛК Квалификации |
ИФК Гьотеборг |
0 - 1 |
КАА Гент |
2.92 |
3.33 |
2.27 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
КАА Гент |
0 - 0 |
ЛНЗ Черкаси |
1.53 |
3.72 |
6.17 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
ЛНЗ Черкаси |
0 - 0 |
КАА Гент |
3.84 |
3.22 |
1.93 |
| 14.07.2026 |
Приятелски срещи |
Кривбас Кривой Рог |
2 - 1 |
КАА Гент |
- |
- |
- |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 равенства
в последните 5 домакинства.
Оуд Хеверле Льовен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Про Лига |
Оуд Хеверле Льовен |
1 - 2 |
Стандарт Лиеж |
2.67 |
3.33 |
2.51 |
| 15.08.2026 |
Про Лига |
Оуд Хеверле Льовен |
0 - 3 |
Клуб Брюж |
6.40 |
4.73 |
1.41 |
| 09.08.2026 |
Про Лига |
Шарлероа |
3 - 1 |
Оуд Хеверле Льовен |
1.77 |
3.55 |
4.35 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Оуд Хеверле Льовен |
3 - 6 |
Лил |
4.43 |
3.86 |
1.62 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Оуд Хеверле Льовен |
1 - 0 |
К. Лиерс С.К. |
1.47 |
4.23 |
5.16 |
| 15.07.2026 |
Приятелски срещи |
Оуд Хеверле Льовен |
5 - 1 |
Ломел |
1.61 |
3.91 |
4.39 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Олимпиакос |
1 - 1 |
Оуд Хеверле Льовен |
1.75 |
3.64 |
3.82 |
| 23.05.2026 |
Група Европа |
Оуд Хеверле Льовен |
0 - 2 |
Генк |
3.89 |
3.78 |
1.79 |
| 19.05.2026 |
Група Европа |
Шарлероа |
1 - 1 |
Оуд Хеверле Льовен |
1.71 |
3.93 |
4.17 |
| 15.05.2026 |
Група Европа |
Оуд Хеверле Льовен |
3 - 0 |
Роял Антверпен |
2.67 |
3.34 |
2.45 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 1 загуба
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.02.2026 |
Про Лига |
КАА Гент |
1 - 3 |
Оуд Хеверле Льовен |
1.94 |
3.51 |
3.68 |
| 02.11.2025 |
Про Лига |
Оуд Хеверле Льовен |
4 - 0 |
КАА Гент |
2.32 |
3.39 |
2.88 |
| 26.01.2025 |
Про Лига |
Оуд Хеверле Льовен |
0 - 0 |
КАА Гент |
2.46 |
3.23 |
2.81 |
| 29.09.2024 |
Про Лига |
КАА Гент |
3 - 0 |
Оуд Хеверле Льовен |
2.18 |
3.46 |
3.04 |
| 12.05.2024 |
Група Европа |
КАА Гент |
0 - 1 |
Оуд Хеверле Льовен |
1.38 |
5.14 |
6.43 |
| 14.04.2024 |
Група Европа |
Оуд Хеверле Льовен |
2 - 1 |
КАА Гент |
4.62 |
4.10 |
1.64 |
| 21.12.2023 |
Про Лига |
КАА Гент |
4 - 0 |
Оуд Хеверле Льовен |
1.26 |
5.81 |
9.77 |
| 17.09.2023 |
Про Лига |
Оуд Хеверле Льовен |
1 - 1 |
КАА Гент |
3.94 |
3.96 |
1.76 |
| 19.02.2023 |
Про Лига |
КАА Гент |
2 - 0 |
Оуд Хеверле Льовен |
1.60 |
3.97 |
5.03 |
| 30.10.2022 |
Про Лига |
Оуд Хеверле Льовен |
1 - 1 |
КАА Гент |
3.17 |
3.55 |
2.15 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на КАА Гент имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Про Лига класиране към 03.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Шарлероа |
4 |
4 |
0 |
0 |
9 |
2 |
+7 |
12 |
| 2 |
Клуб Брюж |
4 |
3 |
0 |
1 |
8 |
2 |
+6 |
9 |
| 3 |
КАА Гент |
3 |
3 |
0 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
9 |
| 4 |
Зулте Варегем |
4 |
2 |
2 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
8 |
| 5 |
Стандарт Лиеж |
4 |
2 |
2 |
0 |
9 |
6 |
+3 |
8 |
| 6 |
Унион Сент Жилоаз |
3 |
2 |
1 |
0 |
8 |
1 |
+7 |
7 |
| 7 |
Генк |
4 |
2 |
1 |
1 |
12 |
8 |
+4 |
7 |
| 8 |
Ломел |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
2 |
+4 |
7 |
| 9 |
Роял Антверпен |
4 |
2 |
1 |
1 |
10 |
9 |
+1 |
7 |
| 10 |
Сент Трюиден |
3 |
1 |
2 |
0 |
8 |
5 |
+3 |
5 |
| 11 |
Андерлехт |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
3 |
| 12 |
СК Беверен |
4 |
1 |
0 |
3 |
2 |
10 |
-8 |
3 |
| 13 |
Серкъл Брюж |
4 |
0 |
2 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
2 |
| 14 |
Мехелен |
4 |
0 |
2 |
2 |
5 |
9 |
-4 |
2 |
| 15 |
РААЛ Ла Лувиер |
4 |
0 |
1 |
3 |
4 |
8 |
-4 |
1 |
| 16 |
Вестерло |
4 |
0 |
1 |
3 |
5 |
14 |
-9 |
1 |
| 17 |
Оуд Хеверле Льовен |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
0 |
| 18 |
Кортрийк |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
9 |
-8 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| КАА Гент |
|
| Оуд Хеверле Льовен |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
КАА Гент |
КАА Гент |
|
Оуд Хеверле Льовен |
Оуд Хеверле Льовен |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Шарлероа |
|
|
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 2 |
Клуб Брюж |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
0 - 3 |
|
|
| 3 |
КАА Гент |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Зулте Варегем |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Стандарт Лиеж |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 6 |
Унион Сент Жилоаз |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Генк |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Ломел |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Роял Антверпен |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Сент Трюиден |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Андерлехт |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
СК Беверен |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Серкъл Брюж |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Мехелен |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 15 |
РААЛ Ла Лувиер |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 16 |
Вестерло |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Оуд Хеверле Льовен |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 18 |
Кортрийк |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
КАА Гент |
Оуд Хеверле Льовен |
| Победи |
3 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
3 |
| Вкарани Голове |
6 |
2 |
| Получени Голове |
2 |
8 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
0.67 |
| Средно Получени |
0.67 |
2.67 |
| Мачове Вкарал |
100% |
67% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
67% |
67% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
67% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
4 |
1 |
| Получени Голове |
1 |
3 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.50 |
3.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.60 |
3.87 |
4.93 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
1.21 |
2.21 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.24 |
3.67 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.92 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.04 |
1.71 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.39 |
2.78 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
1.97 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Оуд Хеверле Льовен
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака