Белгия - Про Лига (2016 - 2017)
21:30
КАА Гент
Ойпен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 5.00 | 8.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 1.18 | 3.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 7.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.02.2017 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гент, а гостите от Юпен. Разстоянието между двата града е 169.5 км. Мачът ще се играе на стадион Планет Груп Арена, който има капацитет от 20 185 места. Снимки от Google карта стадион Планет Груп Арена. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
КАА Гент - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.02.2017 | Про Лига | Зулте Варегем | 1 - 1 | КАА Гент | 2.94 | 3.07 | 2.46 |
| 29.01.2017 | Про Лига | КАА Гент | 2 - 0 | Клуб Брюж | 2.54 | 3.19 | 2.73 |
| 25.01.2017 | Про Лига | Локерен | 0 - 0 | КАА Гент | 3.76 | 3.28 | 1.98 |
| 20.01.2017 | Про Лига | КАА Гент | 1 - 0 | Шарлероа | 1.65 | 3.60 | 5.32 |
| 27.12.2016 | Про Лига | Генк | 2 - 0 | КАА Гент | 2.66 | 3.14 | 2.60 |
| 22.12.2016 | Про Лига | КАА Гент | 2 - 3 | Андерлехт | 2.42 | 3.25 | 2.82 |
| 17.12.2016 | Про Лига | Сент Трюиден | 3 - 1 | КАА Гент | 3.92 | 3.35 | 1.92 |
| 14.12.2016 | Купа на Белгия | Остенде | 1 - 0 | КАА Гент | 3.04 | 3.27 | 2.22 |
| 11.12.2016 | Про Лига | КАА Гент | 1 - 1 | Остенде | 1.59 | 3.85 | 5.44 |
| 08.12.2016 | ЛЕ група H | Коняспор | 0 - 1 | КАА Гент | 4.68 | 3.58 | 1.80 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Ойпен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2017 | Про Лига | Ойпен | 0 - 2 | СК Беверен | 2.15 | 3.33 | 3.24 |
| 01.02.2017 | Купа на Белгия | Ойпен | 0 - 2 | Зулте Варегем | 2.87 | 3.23 | 2.39 |
| 29.01.2017 | Про Лига | Роял Ексел | 3 - 0 | Ойпен | 2.29 | 3.36 | 2.95 |
| 26.01.2017 | Про Лига | Ойпен | 2 - 2 | Стандарт Лиеж | 3.80 | 3.51 | 1.90 |
| 21.01.2017 | Про Лига | Ойпен | 0 - 1 | Генк | 3.29 | 3.38 | 2.09 |
| 18.01.2017 | Купа на Белгия | Зулте Варегем | 1 - 0 | Ойпен | 1.55 | 3.93 | 5.32 |
| 12.01.2017 | Приятелски срещи | Ойпен | 1 - 0 | Шанхай Порт | 2.82 | 3.50 | 2.12 |
| 10.01.2017 | Приятелски срещи | Ойпен | 0 - 5 | Байерн Мюнхен | 21.00 | 11.77 | 1.04 |
| 26.12.2016 | Про Лига | Остенде | 1 - 3 | Ойпен | 1.43 | 4.59 | 6.31 |
| 21.12.2016 | Про Лига | Ойпен | 1 - 4 | Клуб Брюж | 6.20 | 4.40 | 1.46 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.2016 | Про Лига | Ойпен | 3 - 2 | КАА Гент | 4.73 | 3.91 | 1.65 |
| 23.09.2015 | Купа на Белгия | КАА Гент | 3 - 0 | Ойпен | 1.33 | 4.67 | 7.28 |
| 04.12.2010 | Про Лига | Ойпен | 0 - 3 | КАА Гент | 3.51 | 3.38 | 1.97 |
| 10.11.2010 | Купа на Белгия | КАА Гент | 3 - 1 | Ойпен | 1.38 | 4.43 | 6.83 |
| 14.08.2010 | Про Лига | КАА Гент | 2 - 1 | Ойпен | 1.31 | 4.58 | 8.67 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на КАА Гент имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Про Лига класиране към 11.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Клуб Брюж | 25 | +28 | 52 |
| 2 | Андерлехт | 25 | +28 | 49 |
| 3 | Зулте Варегем | 25 | +13 | 47 |
| 4 | Остенде | 25 | +13 | 42 |
| 5 | Генк | 26 | +2 | 41 |
| 6 | КАА Гент | 25 | +11 | 40 |
| 7 | Шарлероа | 25 | +3 | 40 |
| 8 | Мехелен | 25 | +2 | 38 |
| 9 | Стандарт Лиеж | 25 | +9 | 33 |
| 10 | Кортрийк | 25 | -11 | 30 |
| 11 | Локерен | 25 | -7 | 26 |
| 12 | Сент Трюиден | 26 | -10 | 26 |
| 13 | СК Беверен | 25 | -12 | 24 |
| 14 | Вестерло | 25 | -22 | 22 |
| 15 | Ойпен | 25 | -24 | 21 |
| 16 | Роял Ексел Мускрон | 25 | -23 | 18 |
Хронология в първенството
| КАА Гент | |
| Ойпен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | КАА Гент | КАА Гент | Ойпен | Ойпен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Клуб Брюж | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 4 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 2 | Андерлехт | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 3 | Зулте Варегем | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 4 | Остенде | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 5 | Генк | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | КАА Гент | - | - | - | 3 - 2 | |||
| 7 | Шарлероа | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 8 | Мехелен | 2 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 9 | Стандарт Лиеж | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 10 | Кортрийк | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 11 | Локерен | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 2 - 2 | |||
| 12 | Сент Трюиден | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 4 - 2 | |||
| 13 | СК Беверен | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||
| 14 | Вестерло | 4 - 2 | 0 - 0 | 4 - 2 | 3 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 15 | Ойпен | 3 - 2 | - | - | - | |||
| 16 | Роял Ексел Мускрон | 0 - 2 | 1 - 4 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| КАА Гент | Ойпен | |
| Позиция | 6 | 15 |
| Точки | 40 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 14 |
| Точки | 31 | 7 |
Форма в шампионата
| КАА Гент | Ойпен | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
7 7 |
5
6 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
1 1 |
2
1 9 |
Голове в шампионата
| КАА Гент | Ойпен | |
|
Вкарани
Получени |
35
24 |
34
58 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
25
7 |
12
29 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 5.00 | 8.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 1.18 | 3.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 7.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.02.2017 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
