Белгия - Про Лига (2017 - 2018)
21:30
КАА Гент
Сент Трюиден
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 4.00 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 1.25 | 2.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.02.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гент, а гостите от Сент Трюиден. Разстоянието между двата града е 106.2 км. Мачът ще се играе на стадион Планет Груп Арена, който има капацитет от 20 185 места. Снимки от Google карта стадион Планет Груп Арена. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
КАА Гент - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2018 | Про Лига | Ойпен | 1 - 1 | КАА Гент | 3.18 | 3.16 | 2.26 |
| 28.01.2018 | Про Лига | КАА Гент | 2 - 0 | Клуб Брюж | 2.73 | 3.26 | 2.50 |
| 24.01.2018 | Про Лига | Роял Антверпен | 1 - 1 | КАА Гент | 2.57 | 3.01 | 2.82 |
| 21.01.2018 | Про Лига | КАА Гент | 3 - 0 | Локерен | 1.55 | 3.93 | 5.64 |
| 10.01.2018 | Приятелски срещи | Унион Берлин | 3 - 1 | КАА Гент | 2.51 | 3.45 | 2.40 |
| 09.01.2018 | Приятелски срещи | Нюрнберг | 0 - 1 | КАА Гент | 2.66 | 3.44 | 2.29 |
| 26.12.2017 | Про Лига | Андерлехт | 1 - 0 | КАА Гент | 2.01 | 3.42 | 3.56 |
| 21.12.2017 | Про Лига | КАА Гент | 1 - 0 | Шарлероа | 1.83 | 3.37 | 4.32 |
| 16.12.2017 | Про Лига | Стандарт Лиеж | 0 - 0 | КАА Гент | 2.31 | 3.16 | 3.09 |
| 12.12.2017 | Купа на Белгия | Кортрийк | 4 - 1 | КАА Гент | 3.76 | 3.42 | 1.87 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи в последните 3 домакинства.
Сент Трюиден - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2018 | Про Лига | Сент Трюиден | 0 - 2 | Кортрийк | 1.82 | 3.65 | 4.07 |
| 27.01.2018 | Про Лига | Генк | 1 - 1 | Сент Трюиден | 1.58 | 4.00 | 5.30 |
| 23.01.2018 | Про Лига | Сент Трюиден | 2 - 0 | Мехелен | 2.00 | 3.30 | 3.69 |
| 20.01.2018 | Про Лига | СК Беверен | 3 - 1 | Сент Трюиден | 1.97 | 3.48 | 3.60 |
| 12.01.2018 | Приятелски срещи | Холщайн Кил | 2 - 2 | Сент Трюиден | 2.40 | 3.41 | 2.51 |
| 27.12.2017 | Про Лига | Сент Трюиден | 0 - 3 | Роял Антверпен | 2.11 | 3.21 | 3.47 |
| 23.12.2017 | Про Лига | Стандарт Лиеж | 1 - 1 | Сент Трюиден | 1.60 | 3.78 | 5.40 |
| 16.12.2017 | Про Лига | Ойпен | 0 - 0 | Сент Трюиден | 2.13 | 3.39 | 3.22 |
| 10.12.2017 | Про Лига | Сент Трюиден | 1 - 1 | Зулте Варегем | 2.05 | 3.56 | 3.29 |
| 02.12.2017 | Про Лига | Роял Ексел | 1 - 1 | Сент Трюиден | 2.80 | 3.35 | 2.39 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 равенства и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.07.2017 | Про Лига | Сент Трюиден | 3 - 2 | КАА Гент | 2.93 | 3.19 | 2.37 |
| 17.12.2016 | Про Лига | Сент Трюиден | 3 - 1 | КАА Гент | 3.92 | 3.35 | 1.92 |
| 24.09.2016 | Про Лига | КАА Гент | 2 - 1 | Сент Трюиден | 1.35 | 4.84 | 7.84 |
| 13.12.2015 | Про Лига | Сент Трюиден | 0 - 2 | КАА Гент | 4.54 | 3.69 | 1.74 |
| 16.08.2015 | Про Лига | КАА Гент | 1 - 0 | Сент Трюиден | 1.30 | 5.10 | 9.47 |
| 28.01.2012 | Про Лига | КАА Гент | 6 - 0 | Сент Трюиден | 1.26 | 5.24 | 10.14 |
| 24.09.2011 | Про Лига | Сент Трюиден | 3 - 4 | КАА Гент | 4.88 | 3.65 | 1.65 |
| 30.01.2011 | Про Лига | Сент Трюиден | 1 - 1 | КАА Гент | 4.00 | 3.47 | 1.82 |
| 25.09.2010 | Про Лига | КАА Гент | 2 - 0 | Сент Трюиден | 1.46 | 3.95 | 6.42 |
| 05.05.2010 | Про Лига | Сент Трюиден | 1 - 1 | КАА Гент | 2.65 | 3.20 | 2.45 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на КАА Гент имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Про Лига класиране към 10.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Клуб Брюж | 25 | +33 | 58 |
| 2 | Шарлероа | 25 | +18 | 47 |
| 3 | Андерлехт | 25 | +6 | 46 |
| 4 | КАА Гент | 25 | +14 | 40 |
| 5 | Роял Антверпен | 25 | +5 | 37 |
| 6 | Генк | 26 | +4 | 37 |
| 7 | СК Беверен | 25 | +3 | 33 |
| 8 | Стандарт Лиеж | 25 | -1 | 33 |
| 9 | Кортрийк | 25 | -2 | 33 |
| 10 | Сент Трюиден | 25 | -7 | 33 |
| 11 | Роял Ексел Мускрон | 25 | -11 | 29 |
| 12 | Зулте Варегем | 26 | -8 | 28 |
| 13 | Локерен | 25 | -13 | 27 |
| 14 | Остенде | 25 | -3 | 26 |
| 15 | Ойпен | 25 | -18 | 21 |
| 16 | Мехелен | 25 | -20 | 19 |
Хронология в първенството
| КАА Гент | |
| Сент Трюиден | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | КАА Гент | КАА Гент | Сент Трюиден | Сент Трюиден | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Клуб Брюж | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||
| 2 | Шарлероа | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | |||
| 3 | Андерлехт | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 4 | КАА Гент | - | - | - | 3 - 2 | |||
| 5 | Роял Антверпен | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Генк | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 7 | СК Беверен | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 8 | Стандарт Лиеж | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Кортрийк | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 10 | Сент Трюиден | 3 - 2 | - | - | - | |||
| 11 | Роял Ексел Мускрон | 3 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | Зулте Варегем | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 13 | Локерен | 3 - 0 | 0 - 3 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 14 | Остенде | 0 - 2 | 1 - 0 | |||||
| 15 | Ойпен | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 4 - 4 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 16 | Мехелен | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| КАА Гент | Сент Трюиден | |
| Позиция | 4 | 10 |
| Точки | 40 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 14 |
| Точки | 26 | 9 |
Форма в шампионата
| КАА Гент | Сент Трюиден | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
7 7 |
8
9 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
2 2 |
1
6 5 |
Голове в шампионата
| КАА Гент | Сент Трюиден | |
|
Вкарани
Получени |
34
20 |
28
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
5 |
12
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 4.00 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 1.25 | 2.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.02.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
