Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.60 | 3.90 | 1.73 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 1.29 | 1.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 1.30 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.01.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Каен, а гостите от Лион. Разстоянието между двата града е 546.8 км. Треньорът на гостите е Пауло Фонсека (Пор). Мачът ще се играе на стадион Мишел Д Орнано, който има капацитет от 21 215 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Мишел Д Орнано. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Каен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2016 | Лига 1 | Монако | 2 - 1 | Каен | 1.26 | 5.82 | 10.39 |
| 18.12.2016 | Лига 1 | Каен | 3 - 0 | Метц | 1.80 | 3.47 | 4.58 |
| 02.12.2016 | Лига 1 | Каен | 3 - 3 | Дижон | 2.05 | 3.30 | 3.67 |
| 29.11.2016 | Лига 1 | Лил | 4 - 2 | Каен | 1.75 | 3.38 | 5.22 |
| 26.11.2016 | Лига 1 | Каен | 1 - 1 | Гингам | 2.38 | 3.05 | 3.21 |
| 20.11.2016 | Лига 1 | Олимпик Марсилия | 1 - 0 | Каен | 1.70 | 3.65 | 5.03 |
| 06.11.2016 | Лига 1 | Каен | 1 - 0 | Ница | 2.99 | 3.26 | 2.39 |
| 29.10.2016 | Лига 1 | Нанси | 2 - 0 | Каен | 2.08 | 3.09 | 3.91 |
| 26.10.2016 | Купа на Лигата | Нанси | 4 - 2 | Каен | 2.18 | 3.04 | 3.60 |
| 23.10.2016 | Лига 1 | Каен | 0 - 2 | Сент Етиен | 2.67 | 3.05 | 2.80 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Лион - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.01.2017 | Купа на Франция | Лион | 5 - 0 | Монпелие | 1.39 | 4.55 | 6.83 |
| 21.12.2016 | Лига 1 | Лион | 2 - 0 | Анже | 1.35 | 4.86 | 8.68 |
| 18.12.2016 | Лига 1 | Монако | 1 - 3 | Лион | 1.76 | 3.78 | 4.38 |
| 14.12.2016 | Купа на Лигата | Лион | 2 - 2 | Гингам | 1.42 | 4.43 | 6.78 |
| 11.12.2016 | Лига 1 | Лион | 1 - 0 | Рен | 1.48 | 4.23 | 6.82 |
| 07.12.2016 | ШЛ група H | Лион | 0 - 0 | Севиля | 2.07 | 3.64 | 3.46 |
| 30.11.2016 | Лига 1 | Нант | 0 - 6 | Лион | 3.68 | 3.26 | 2.08 |
| 27.11.2016 | Лига 1 | Лион | 1 - 2 | Пари Сен Жермен | 3.68 | 3.42 | 2.03 |
| 22.11.2016 | ШЛ група H | Динамо Загреб | 0 - 1 | Лион | 7.22 | 4.36 | 1.48 |
| 18.11.2016 | Лига 1 | Лил | 0 - 1 | Лион | 3.03 | 3.16 | 2.43 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2016 | Лига 1 | Лион | 2 - 0 | Каен | 1.36 | 4.81 | 8.43 |
| 14.02.2016 | Лига 1 | Лион | 4 - 1 | Каен | 1.47 | 4.15 | 7.16 |
| 29.08.2015 | Лига 1 | Каен | 0 - 4 | Лион | 3.24 | 3.20 | 2.25 |
| 09.05.2015 | Лига 1 | Каен | 3 - 0 | Лион | 4.83 | 3.84 | 1.69 |
| 12.12.2014 | Лига 1 | Лион | 3 - 0 | Каен | 1.46 | 4.28 | 6.69 |
| 11.02.2012 | Лига 1 | Лион | 1 - 2 | Каен | 1.39 | 4.30 | 8.36 |
| 21.09.2011 | Лига 1 | Каен | 1 - 0 | Лион | 3.90 | 3.25 | 1.94 |
| 21.05.2011 | Лига 1 | Лион | 0 - 0 | Каен | 1.32 | 4.74 | 8.99 |
| 08.01.2011 | Купа на Франция | Каен | 0 - 1 | Лион | 4.00 | 3.19 | 1.87 |
| 15.08.2010 | Лига 1 | Каен | 3 - 2 | Лион | 3.70 | 3.15 | 2.03 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Каен имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Лига 1 класиране към 15.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ница | 19 | +21 | 44 |
| 2 | Монако | 19 | +36 | 42 |
| 3 | Пари Сен Жермен | 20 | +24 | 42 |
| 4 | Лион | 18 | +15 | 34 |
| 5 | Гингам | 20 | +4 | 30 |
| 6 | Олимпик Марсилия | 19 | +3 | 30 |
| 7 | Рен | 20 | -4 | 28 |
| 8 | Сент Етиен | 20 | +2 | 27 |
| 9 | Тулуза | 20 | 0 | 26 |
| 10 | Бордо | 20 | -6 | 26 |
| 11 | Нанси | 20 | -7 | 24 |
| 12 | Монпелие | 20 | -3 | 23 |
| 13 | Лил | 20 | -7 | 22 |
| 14 | Нант | 19 | -13 | 22 |
| 15 | Дижон | 20 | -3 | 20 |
| 16 | Бастия | 20 | -7 | 20 |
| 17 | Анже | 20 | -9 | 20 |
| 18 | Метц | 18 | -18 | 19 |
| 19 | Каен | 18 | -12 | 18 |
| 20 | Лориен | 20 | -16 | 18 |
Хронология в първенството
| Каен | |
| Лион | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Каен | Каен | Лион | Лион | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ница | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 2 | Монако | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||||
| 3 | Пари Сен Жермен | 0 - 6 | 0 - 6 | 1 - 2 | ||||
| 4 | Лион | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 5 | Гингам | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 3 | ||||
| 6 | Олимпик Марсилия | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 7 | Рен | 2 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 8 | Сент Етиен | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 0 | ||||
| 9 | Тулуза | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 10 | Бордо | 0 - 0 | 1 - 3 | |||||
| 11 | Нанси | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||||
| 12 | Монпелие | 3 - 2 | 5 - 1 | |||||
| 13 | Лил | 4 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 14 | Нант | 0 - 6 | 0 - 6 | |||||
| 15 | Дижон | 3 - 3 | 3 - 3 | 4 - 2 | 4 - 2 | |||
| 16 | Бастия | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 17 | Анже | 2 - 1 | 2 - 0 | |||||
| 18 | Метц | 3 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 19 | Каен | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 20 | Лориен | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Каен | Лион | |
| Позиция | 19 | 4 |
| Точки | 18 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 4 |
| Точки | 17 | 16 |
Форма в шампионата
| Каен | Лион | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 10 |
11
1 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 2 |
5
1 3 |
Голове в шампионата
| Каен | Лион | |
|
Вкарани
Получени |
20
32 |
34
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
14 |
17
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.60 | 3.90 | 1.73 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 1.29 | 1.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 1.30 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.01.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!

