Приятелски Срещи - Клубни
19:00
Каен
(Франция)
Льо Ман
(Франция)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 3.68 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 1.23 | 1.94 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 2.95 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.25 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.16 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.60 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.59 | 2.17 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.07.2024 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Каен, а гостите от Льо Ман. Разстоянието между двата града е 138.1 км. Треньорът на гостите е Патрик Видейра (Фра).
Отговорна Игра
Каен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2024 | Приятелски срещи | Анси | 3 - 1 | Каен | - | - | - |
| 12.07.2024 | Приятелски срещи | Каен | 0 - 1 | Нант | 3.27 | 3.34 | 2.00 |
| 17.05.2024 | Лига 2 | Каен | 3 - 0 | Валансиен | 1.30 | 5.20 | 8.49 |
| 10.05.2024 | Лига 2 | Дюнкерк | 2 - 2 | Каен | 3.39 | 3.42 | 2.01 |
| 03.05.2024 | Лига 2 | Каен | 1 - 0 | Лавал | 2.03 | 3.17 | 3.64 |
| 27.04.2024 | Лига 2 | Сент Етиен | 1 - 0 | Каен | 1.69 | 3.67 | 4.45 |
| 23.04.2024 | Лига 2 | Каен | 2 - 1 | Анси | 2.33 | 3.21 | 2.91 |
| 20.04.2024 | Лига 2 | Аячо | 2 - 1 | Каен | 2.53 | 2.79 | 3.01 |
| 13.04.2024 | Лига 2 | Каен | 1 - 0 | Родес | 2.14 | 3.31 | 3.20 |
| 06.04.2024 | Лига 2 | Каен | 0 - 1 | Бордо | 2.34 | 3.22 | 2.92 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Льо Ман - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2024 | Приятелски срещи | Льо Ман | 2 - 0 | Анже | - | - | - |
| 13.07.2024 | Приятелски срещи | Льо Ман | 2 - 1 | Гингам | 3.58 | 3.49 | 1.86 |
| 18.05.2024 | Лига 3 | Льо Ман | 2 - 1 | Маринян Жиняк | 1.57 | 4.05 | 4.43 |
| 10.05.2024 | Лига 3 | Шамоа Ниор | 2 - 0 | Льо Ман | 1.73 | 3.73 | 3.81 |
| 03.05.2024 | Лига 3 | Льо Ман | 3 - 3 | Шоле | 1.53 | 3.97 | 4.91 |
| 26.04.2024 | Лига 3 | Нанси | 3 - 6 | Льо Ман | 2.16 | 3.15 | 3.05 |
| 19.04.2024 | Лига 3 | Льо Ман | 1 - 1 | Вилфранш-Б. | 1.72 | 3.55 | 4.08 |
| 12.04.2024 | Лига 3 | Шатору | 1 - 2 | Льо Ман | 2.17 | 3.05 | 3.13 |
| 05.04.2024 | Лига 3 | Льо Ман | 3 - 4 | Авранш | 1.37 | 4.40 | 6.71 |
| 29.03.2024 | Лига 3 | Льо Ман | 1 - 0 | Епинал | 1.55 | 3.71 | 5.20 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 загуба в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.07.2022 | Приятелски срещи | Каен | 3 - 0 | Льо Ман | 1.51 | 4.05 | 5.11 |
| 22.11.2019 | Лига 2 | Каен | 3 - 3 | Льо Ман | 1.96 | 3.08 | 4.21 |
| 15.02.2013 | Лига 2 | Льо Ман | 1 - 1 | Каен | 2.83 | 2.94 | 2.53 |
| 14.09.2012 | Лига 2 | Каен | 0 - 2 | Льо Ман | 1.80 | 3.27 | 4.42 |
| 02.05.2009 | Лига 1 | Каен | 3 - 1 | Льо Ман | 2.09 | 3.00 | 3.66 |
| 29.11.2008 | Лига 1 | Льо Ман | 2 - 0 | Каен | 2.08 | 2.93 | 3.70 |
| 30.03.2008 | Лига 1 | Льо Ман | 1 - 1 | Каен | 1.76 | 3.14 | 4.65 |
| 04.11.2007 | Лига 1 | Каен | 3 - 2 | Льо Ман | 2.50 | 2.88 | 2.82 |
| 04.04.2003 | Лига 2 | Льо Ман | 2 - 0 | Каен | - | - | - |
| 01.11.2002 | Лига 2 | Каен | 1 - 1 | Льо Ман | 2.57 | 2.75 | 3.08 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Каен имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 3.68 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 1.23 | 1.94 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 2.95 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.25 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.16 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.60 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.59 | 2.17 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.07.2024 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра