Люксембург - Национална Дивизия (2016 - 2017)
17:00
Каерйенг
Рюмеланж
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.28 | 3.35 | 2.63 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.26 | 1.50 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.60 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.32 | 1.51 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.55 | 2.30 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.05.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Отшараж, а гостите от Рюмеланж. Разстоянието между двата града е 15.5 км. Мачът ще се играе на стадион Ум Бехел, който има капацитет от 1 000 места. Снимки от Google карта стадион Ум Бехел. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Каерйенг - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2017 | Нац. Дивизия | Диферданж | 6 - 2 | Каерйенг | 1.09 | 8.14 | 14.23 |
| 30.04.2017 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 0 - 3 | Расинг ФК Унион | 2.29 | 3.19 | 2.72 |
| 23.04.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 1 - 2 | Каерйенг | 1.81 | 3.56 | 3.48 |
| 09.04.2017 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 0 - 3 | Юнион Титус | 2.66 | 3.25 | 2.31 |
| 02.04.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Канах | 2 - 0 | Каерйенг | 1.95 | 3.40 | 3.33 |
| 19.03.2017 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 1 - 4 | Жюнес Еш | 3.82 | 3.56 | 1.74 |
| 12.03.2017 | Нац. Дивизия | УНА Щрасен | 2 - 0 | Каерйенг | 1.50 | 4.00 | 5.13 |
| 05.03.2017 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 2 - 4 | Прогрес Нидеркорн | 3.65 | 3.63 | 1.78 |
| 25.02.2017 | Нац. Дивизия | Виктория Роспорт | 1 - 2 | Каерйенг | 2.12 | 3.11 | 3.07 |
| 19.02.2017 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 1 - 0 | Мондорф-ле-Бен | 3.12 | 3.38 | 2.04 |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 домакинства.
Рюмеланж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2017 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 1 - 3 | Фола Еш | 8.26 | 5.41 | 1.24 |
| 30.04.2017 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 3 - 2 | Рюмеланж | 1.11 | 7.01 | 13.73 |
| 23.04.2017 | Нац. Дивизия | Диферданж | 2 - 0 | Рюмеланж | 1.12 | 6.69 | 13.41 |
| 09.04.2017 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 1 - 1 | Расинг ФК Унион | 2.26 | 3.23 | 2.75 |
| 02.04.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 0 - 0 | Рюмеланж | 1.85 | 3.45 | 3.55 |
| 18.03.2017 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 0 - 0 | Юнион Титус | 2.49 | 3.19 | 2.49 |
| 12.03.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Канах | 3 - 1 | Рюмеланж | 2.23 | 3.23 | 2.85 |
| 05.03.2017 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 3 - 2 | Жюнес Еш | 4.00 | 3.50 | 1.74 |
| 25.02.2017 | Нац. Дивизия | УНА Щрасен | 2 - 0 | Рюмеланж | 1.53 | 3.65 | 5.35 |
| 19.02.2017 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 1 - 3 | Прогрес Нидеркорн | - | - | - |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.12.2016 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 2 - 1 | Каерйенг | 1.91 | 3.26 | 3.48 |
| 10.05.2015 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 3 - 1 | Каерйенг | - | - | - |
| 02.11.2014 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 2 - 2 | Рюмеланж | 2.35 | 3.25 | 2.65 |
| 01.05.2014 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 0 - 0 | Рюмеланж | - | - | - |
| 03.11.2013 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 0 - 1 | Каерйенг | 2.23 | 2.98 | 2.98 |
| 11.03.2012 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 2 - 0 | Каерйенг | - | - | - |
| 24.08.2011 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 2 - 1 | Рюмеланж | 1.25 | 5.25 | 7.50 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Каерйенг имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Национална Дивизия класиране към 14.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ф91 Дюделанж | 24 | +49 | 59 |
| 2 | Диферданж | 24 | +37 | 59 |
| 3 | Фола Еш | 24 | +36 | 53 |
| 4 | Прогрес Нидеркорн | 24 | +15 | 38 |
| 5 | УНА Щрасен | 24 | -10 | 33 |
| 6 | Юнион Титус Петанж | 24 | +3 | 32 |
| 7 | Мондорф-ле-Бен | 24 | -10 | 30 |
| 8 | Жюнес Еш | 24 | -7 | 28 |
| 9 | Расинг ФК Унион | 24 | -12 | 27 |
| 10 | Виктория Роспорт | 24 | -13 | 25 |
| 11 | РМ Хам Бенфика | 24 | -15 | 25 |
| 12 | Жюнес Канах | 24 | -22 | 22 |
| 13 | Рюмеланж | 24 | -26 | 20 |
| 14 | Каерйенг | 24 | -25 | 19 |
Хронология в първенството
| Каерйенг | |
| Рюмеланж | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Каерйенг | Каерйенг | Рюмеланж | Рюмеланж | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ф91 Дюделанж | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 3 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 2 | Диферданж | 3 - 5 | 6 - 2 | 3 - 5 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Фола Еш | 0 - 4 | 0 - 4 | 1 - 3 | 7 - 1 | 7 - 1 | ||
| 4 | Прогрес Нидеркорн | 2 - 4 | 0 - 2 | 2 - 4 | 1 - 3 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 5 | УНА Щрасен | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Юнион Титус Петанж | 0 - 3 | 3 - 1 | 0 - 3 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | Мондорф-ле-Бен | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 8 | Жюнес Еш | 1 - 4 | 3 - 1 | 1 - 4 | 3 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 9 | Расинг ФК Унион | 0 - 3 | 3 - 0 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Виктория Роспорт | 2 - 3 | 1 - 2 | 2 - 3 | 3 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 11 | РМ Хам Бенфика | 6 - 0 | 1 - 2 | 6 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 12 | Жюнес Канах | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 13 | Рюмеланж | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 14 | Каерйенг | - | - | - | 2 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Каерйенг | Рюмеланж | |
| Позиция | 14 | 13 |
| Точки | 19 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 14 |
| Точки | 10 | 6 |
Форма в шампионата
| Каерйенг | Рюмеланж | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
1 17 |
4
8 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
1 8 |
1
3 8 |
Голове в шампионата
| Каерйенг | Рюмеланж | |
|
Вкарани
Получени |
31
56 |
21
47 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
30 |
9
30 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.28 | 3.35 | 2.63 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.26 | 1.50 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.60 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.32 | 1.51 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.55 | 2.30 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.05.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
