Перу - Лига 1 (2026 - Клаусура)
неделя, 18 октомври, 2026
21:15
21:15
Кахамарка
Депортиво Мокегуа
Прогнози на потребителите
1 0% за Кахамарка
X 0% за равен
2 0% за Депортиво Мокегуа
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.65 | 3.75 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.25 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.10.2026 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кахамарка, а гостите от Мокегуа. Разстоянието между двата града е 1 385.3 км. Мачът ще се играе в 13:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кахамарка - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Лига 1 | АДТ Тарма | 0 - 0 | Кахамарка | 1.71 | 3.69 | 4.25 |
| 19.09.2026 | Лига 1 | Кахамарка | 1 - 2 | Куско | 2.84 | 3.55 | 2.17 |
| 12.09.2026 | Лига 1 | Лос Чанкас | 1 - 2 | Кахамарка | 1.85 | 3.57 | 3.69 |
| 04.09.2026 | Лига 1 | Кахамарка | 2 - 5 | Сиенсиано | 2.90 | 3.45 | 2.18 |
| 28.08.2026 | Лига 1 | Комерсиантес Унидос | 2 - 3 | Кахамарка | 1.57 | 3.79 | 5.22 |
| 21.08.2026 | Лига 1 | Кахамарка | 1 - 3 | Атлетико Грау | 2.01 | 3.21 | 3.51 |
| 16.08.2026 | Лига 1 | Кахамарка | 2 - 3 | Унив. де Депортес | 4.14 | 3.35 | 1.81 |
| 09.08.2026 | Лига 1 | Мелгар Арекипа | 2 - 4 | Кахамарка | 1.26 | 5.20 | 9.37 |
| 01.08.2026 | Лига 1 | Кахамарка | 0 - 2 | Спорт Уанкайо | 3.08 | 3.28 | 2.16 |
| 27.07.2026 | Лига 1 | Деп. Гарсиласо | 2 - 1 | Кахамарка | 1.66 | 3.57 | 4.74 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 загуби в последните 5 домакинства.
Депортиво Мокегуа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.10.2026 | Лига 1 | Деп. Мокегуа | 0 - 2 | Сиенсиано | 3.14 | 3.35 | 2.11 |
| 20.09.2026 | Лига 1 | Хуан Пабло II | 4 - 0 | Деп. Мокегуа | 1.62 | 3.75 | 4.80 |
| 13.09.2026 | Лига 1 | Деп. Мокегуа | 1 - 2 | Спортинг Кристал | 3.61 | 3.43 | 1.90 |
| 06.09.2026 | Лига 1 | Куско | 2 - 0 | Деп. Мокегуа | 1.28 | 5.01 | 9.18 |
| 30.08.2026 | Лига 1 | Деп. Мокегуа | 1 - 4 | Алианса Атлетико | 2.51 | 3.07 | 2.69 |
| 27.08.2026 | Купа на Лигата | АДТ Тарма | 2 - 0 | Деп. Мокегуа | 1.54 | 3.61 | 5.46 |
| 22.08.2026 | Лига 1 | Спорт Уанкайо | 0 - 2 | Деп. Мокегуа | 1.34 | 4.73 | 7.36 |
| 16.08.2026 | Лига 1 | Деп. Мокегуа | 1 - 1 | Спорт Бойс | 2.62 | 2.98 | 2.66 |
| 09.08.2026 | Лига 1 | Деп. Гарсиласо | 2 - 0 | Деп. Мокегуа | 1.51 | 3.88 | 5.85 |
| 02.08.2026 | Лига 1 | Деп. Мокегуа | 0 - 0 | Мелгар Арекипа | 3.79 | 3.32 | 1.89 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Лига 1 | Деп. Мокегуа | 2 - 1 | Кахамарка | 1.96 | 3.20 | 3.69 |
Лига 1 класиране към 18.10.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Спортинг Кристал | 11 | +11 | 22 |
| 2 | Депортиво Гарсиласо | 11 | +11 | 22 |
| 3 | Алианса Атлетико | 11 | +5 | 22 |
| 4 | Спорт Уанкайо | 11 | +4 | 22 |
| 5 | Университарио де Депортес | 11 | +3 | 21 |
| 6 | Хуан Пабло II Колидж | 11 | +8 | 19 |
| 7 | Мелгар Арекипа | 11 | +7 | 19 |
| 8 | Алианса Лима | 11 | +5 | 19 |
| 9 | Спорт Бойс | 11 | +5 | 18 |
| 10 | Куско | 11 | +4 | 18 |
| 11 | Атлетико Грау | 11 | +1 | 17 |
| 12 | Сиенсиано | 11 | -4 | 11 |
| 13 | Кахамарка | 11 | -6 | 11 |
| 14 | Комерсиантес Унидос | 11 | -1 | 10 |
| 15 | Лос Чанкас | 11 | -13 | 9 |
| 16 | Депортиво Мокегуа | 11 | -12 | 7 |
| 17 | АДТ Тарма | 11 | -14 | 6 |
| 18 | Универсидад де Кахамарка | 11 | -14 | 2 |
Хронология в първенството
| Кахамарка | |
| Депортиво Мокегуа | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Кахамарка | Кахамарка | Депортиво Мокегуа | Депортиво Мокегуа | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Спортинг Кристал | 1 - 2 | ||||||
| 2 | Депортиво Гарсиласо | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 3 | Алианса Атлетико | 1 - 4 | ||||||
| 4 | Спорт Уанкайо | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 5 | Университарио де Депортес | 2 - 3 | 2 - 3 | |||||
| 6 | Хуан Пабло II Колидж | 2 - 2 | 2 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 7 | Мелгар Арекипа | 2 - 4 | 0 - 0 | |||||
| 8 | Алианса Лима | |||||||
| 9 | Спорт Бойс | 1 - 1 | ||||||
| 10 | Куско | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 11 | Атлетико Грау | 1 - 3 | 1 - 3 | |||||
| 12 | Сиенсиано | 2 - 5 | 2 - 5 | 0 - 2 | ||||
| 13 | Кахамарка | - | - | - | ||||
| 14 | Комерсиантес Унидос | 2 - 3 | 2 - 2 | |||||
| 15 | Лос Чанкас | 1 - 2 | ||||||
| 16 | Депортиво Мокегуа | - | - | - | ||||
| 17 | АДТ Тарма | 0 - 0 | ||||||
| 18 | Универсидад де Кахамарка | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Представяне в Шампионата
| Кахамарка | Депортиво Мокегуа | |
| Победи | 3 | 1 |
| Равни | 2 | 4 |
| Загуби | 6 | 6 |
| Вкарани Голове | 18 | 7 |
| Получени Голове | 24 | 19 |
| Средно Вкарани | 1.64 | 0.64 |
| Средно Получени | 2.18 | 1.73 |
| Мачове Вкарал | 82% | 45% |
| Мачове Получил | 91% | 73% |
| Гол/Гол | 82% | 36% |
| Над 1.5 | 91% | 82% |
| Над 2.5 | 82% | 36% |
| Над 3.5 | 55% | 27% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 0 | 1 |
| Равни | 1 | 1 |
| Загуби | 5 | 3 |
| Вкарани Голове | 8 | 2 |
| Получени Голове | 17 | 8 |
| Средно Вкарани | 1.33 | 0.40 |
| Средно Получени | 2.83 | 1.60 |
| Мачове Вкарал | 83% | 20% |
| Мачове Получил | 100% | 60% |
| Гол/Гол | 83% | 0% |
| Над 1.5 | 100% | 80% |
| Над 2.5 | 83% | 20% |
| Над 3.5 | 67% | 20% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.65 | 3.75 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.25 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.10.2026 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Кахамарка
X 0% за равен
2 0% за Депортиво Мокегуа
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
