Купа на Лигите
02:30
Кълъмбъс Крю
(САЩ)
Спортинг Канзас Сити
(САЩ)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 4.10 | 6.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.22 | 2.38 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.08.2024 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кълъмбъс, а гостите от Канзас Сити Канзас. Разстоянието между двата града е 1 006.6 км. Мачът ще се играе на стадион Кълъмбъс Крю, който има капацитет от 20 145 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Кълъмбъс Крю. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Отговорна Игра
Кълъмбъс Крю - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.07.2024 | Приятелски срещи | Кълъмбъс Крю | 4 - 1 | Астън Вила | 4.48 | 4.11 | 1.59 |
| 21.07.2024 | Висша Лига | Атланта Юнайтед | 2 - 1 | Кълъмбъс Крю | 2.91 | 3.79 | 2.13 |
| 18.07.2024 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 1 - 1 | Шарлът | 1.52 | 4.28 | 5.38 |
| 14.07.2024 | Висша Лига | Лос Анджелис ФК | 1 - 5 | Кълъмбъс Крю | 1.76 | 3.96 | 3.90 |
| 07.07.2024 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 4 - 0 | Торонто | 1.35 | 4.98 | 7.10 |
| 04.07.2024 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 2 - 0 | Нашвил | 1.44 | 4.46 | 6.31 |
| 30.06.2024 | Висша Лига | Ню Инглънд Революшън | 1 - 5 | Кълъмбъс Крю | 2.99 | 3.72 | 2.12 |
| 23.06.2024 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 4 - 0 | Спортинг Канзас Сити | 1.43 | 4.61 | 6.31 |
| 20.06.2024 | Висша Лига | Интер Маями | 2 - 1 | Кълъмбъс Крю | 2.90 | 3.69 | 2.16 |
| 15.06.2024 | Висша Лига | Ню Йорк Сити | 2 - 3 | Кълъмбъс Крю | 2.09 | 3.61 | 3.09 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Спортинг Канзас Сити - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.08.2024 | Други Международни | Депортиво Толука | 2 - 1 | Спортинг Канзас Сити | 2.23 | 3.57 | 2.78 |
| 29.07.2024 | Други Международни | Спортинг Канзас Сити | 2 - 1 | Чикаго Файър | 2.04 | 3.63 | 3.16 |
| 21.07.2024 | Висша Лига | Спортинг Канзас Сити | 1 - 1 | Сейнт Луис Сити | 1.93 | 3.76 | 3.42 |
| 18.07.2024 | Висша Лига | Ванкувър Уайткепс | 2 - 1 | Спортинг Канзас Сити | 1.68 | 3.97 | 4.33 |
| 14.07.2024 | Висша Лига | Сан Хосе Еърткуейкс | 1 - 2 | Спортинг Канзас Сити | 1.97 | 3.80 | 3.27 |
| 11.07.2024 | ЮС Опън Къп | Спортинг Канзас Сити | 1 - 1 | Далас | 1.99 | 3.51 | 3.24 |
| 08.07.2024 | Висша Лига | Спортинг Канзас Сити | 3 - 2 | Далас | 1.81 | 3.73 | 3.86 |
| 05.07.2024 | Висша Лига | Колорадо Рапидс | 2 - 1 | Спортинг Канзас Сити | 1.52 | 4.40 | 5.20 |
| 30.06.2024 | Висша Лига | Спортинг Канзас Сити | 2 - 0 | Остин | 1.88 | 3.64 | 3.71 |
| 23.06.2024 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 4 - 0 | Спортинг Канзас Сити | 1.43 | 4.61 | 6.31 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.06.2024 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 4 - 0 | Спортинг Канзас Сити | 1.43 | 4.61 | 6.31 |
| 24.04.2022 | Висша Лига | Спортинг Канзас Сити | 0 - 0 | Кълъмбъс Крю | 2.84 | 3.24 | 2.47 |
| 12.02.2020 | Приятелски срещи | Кълъмбъс Крю | 2 - 0 | Спортинг Канзас Сити | 2.26 | 3.55 | 2.60 |
| 24.06.2019 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 0 - 1 | Спортинг Канзас Сити | 2.51 | 3.39 | 2.63 |
| 28.05.2018 | Висша Лига | Спортинг Канзас Сити | 0 - 0 | Кълъмбъс Крю | 1.84 | 3.47 | 4.08 |
| 10.09.2017 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 1 - 1 | Спортинг Канзас Сити | 1.96 | 3.34 | 3.62 |
| 04.07.2016 | Висша Лига | Спортинг Канзас Сити | 3 - 2 | Кълъмбъс Крю | 1.83 | 3.50 | 4.09 |
| 23.08.2015 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 3 - 2 | Спортинг Канзас Сити | 1.82 | 3.56 | 3.91 |
| 17.07.2014 | Висша Лига | Кълъмбъс Крю | 1 - 2 | Спортинг Канзас Сити | 3.70 | 3.28 | 2.30 |
| 04.05.2014 | Висша Лига | Спортинг Канзас Сити | 2 - 0 | Кълъмбъс Крю | 1.59 | 3.65 | 5.33 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Кълъмбъс Крю имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 4.10 | 6.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.22 | 2.38 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.08.2024 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра