Швеция - Алсвенскан Лига (2026)
неделя, 8 ноември, 2026
17:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.75 |
3.60 |
2.15 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
1.29 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.67 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Калмар, а гостите от Упсала.
Разстоянието между двата града е 363.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Гулдфагелн Арена,
който има капацитет от
12 500 места, от които седящи 10 500.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Гулдфагелн Арена.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Калмар - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.11.2026 |
Алсвенскан Лига |
Мялби |
0 - 0 |
Калмар |
2.44 |
3.30 |
2.68 |
| 29.10.2026 |
Алсвенскан Лига |
Калмар |
0 - 1 |
ГАИС Гьотеборг |
2.34 |
3.27 |
2.82 |
| 24.10.2026 |
Алсвенскан Лига |
Калмар |
0 - 3 |
Бромапойкарна |
1.76 |
3.68 |
4.05 |
| 19.10.2026 |
Алсвенскан Лига |
Дегерфорш |
1 - 2 |
Калмар |
2.86 |
3.20 |
2.37 |
| 12.10.2026 |
Алсвенскан Лига |
Малмьо |
1 - 0 |
Калмар |
1.70 |
3.77 |
4.31 |
| 06.10.2026 |
Приятелски срещи |
Норкьопинг |
0 - 0 |
Калмар |
2.40 |
4.08 |
2.17 |
| 20.09.2026 |
Алсвенскан Лига |
Калмар |
0 - 5 |
Хакен |
2.74 |
3.41 |
2.34 |
| 13.09.2026 |
Алсвенскан Лига |
Елфсборг |
1 - 0 |
Калмар |
1.83 |
3.56 |
3.90 |
| 07.09.2026 |
Алсвенскан Лига |
Калмар |
0 - 1 |
Юргорден |
4.44 |
3.80 |
1.68 |
| 29.08.2026 |
Алсвенскан Лига |
Халмстад |
1 - 0 |
Калмар |
3.31 |
3.43 |
2.03 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 загуби
в последните 4 домакинства.
Сириус - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.11.2026 |
Алсвенскан Лига |
Сириус |
2 - 0 |
Халмстад |
1.28 |
5.60 |
8.11 |
| 29.10.2026 |
Алсвенскан Лига |
Хамарби |
2 - 0 |
Сириус |
1.46 |
4.44 |
5.71 |
| 24.10.2026 |
Алсвенскан Лига |
Сириус |
1 - 2 |
АИК Стокхолм |
1.53 |
4.35 |
4.98 |
| 18.10.2026 |
Алсвенскан Лига |
Сириус |
2 - 2 |
Елфсборг |
2.09 |
3.51 |
3.12 |
| 10.10.2026 |
Алсвенскан Лига |
ГАИС Гьотеборг |
0 - 1 |
Сириус |
2.44 |
3.41 |
2.62 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Брьондби |
1 - 1 |
Сириус |
- |
- |
- |
| 19.09.2026 |
Алсвенскан Лига |
Йоргрите |
1 - 2 |
Сириус |
5.79 |
4.61 |
1.43 |
| 14.09.2026 |
Алсвенскан Лига |
Сириус |
2 - 0 |
Дегерфорш |
1.41 |
4.47 |
6.58 |
| 05.09.2026 |
Алсвенскан Лига |
Вестерос |
0 - 1 |
Сириус |
3.73 |
3.74 |
1.82 |
| 31.08.2026 |
Алсвенскан Лига |
Сириус |
0 - 1 |
Малмьо |
1.81 |
3.93 |
3.62 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.05.2026 |
Алсвенскан Лига |
Сириус |
3 - 2 |
Калмар |
1.45 |
4.31 |
6.01 |
| 11.08.2024 |
Алсвенскан Лига |
Сириус |
3 - 1 |
Калмар |
1.61 |
4.00 |
4.61 |
| 08.04.2024 |
Алсвенскан Лига |
Калмар |
1 - 2 |
Сириус |
2.56 |
3.33 |
2.58 |
| 09.03.2024 |
Приятелски срещи |
Калмар |
1 - 0 |
Сириус |
- |
- |
- |
| 13.08.2023 |
Алсвенскан Лига |
Сириус |
3 - 0 |
Калмар |
2.14 |
3.35 |
3.18 |
| 03.05.2023 |
Алсвенскан Лига |
Калмар |
2 - 2 |
Сириус |
1.86 |
3.36 |
4.20 |
| 24.10.2022 |
Алсвенскан Лига |
Сириус |
0 - 0 |
Калмар |
3.06 |
3.37 |
2.24 |
| 10.07.2022 |
Алсвенскан Лига |
Калмар |
1 - 1 |
Сириус |
1.66 |
3.70 |
5.14 |
| 06.03.2022 |
Купа на Швеция |
Калмар |
2 - 0 |
Сириус |
2.05 |
3.30 |
3.41 |
| 03.10.2021 |
Алсвенскан Лига |
Калмар |
3 - 1 |
Сириус |
1.68 |
3.66 |
5.08 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Калмар имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Алсвенскан Лига класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сириус |
27 |
18 |
4 |
5 |
58 |
34 |
+24 |
58 |
| 2 |
Хамарби |
27 |
17 |
4 |
6 |
56 |
22 |
+34 |
55 |
| 3 |
Юргорден |
27 |
16 |
4 |
7 |
55 |
25 |
+30 |
52 |
| 4 |
Хакен |
27 |
13 |
10 |
4 |
48 |
30 |
+18 |
49 |
| 5 |
Елфсборг |
27 |
12 |
10 |
5 |
41 |
27 |
+14 |
46 |
| 6 |
Вестерос |
27 |
13 |
5 |
9 |
40 |
38 |
+2 |
44 |
| 7 |
Малмьо |
27 |
12 |
4 |
11 |
42 |
36 |
+6 |
40 |
| 8 |
АИК Стокхолм |
27 |
10 |
8 |
9 |
43 |
47 |
-4 |
38 |
| 9 |
ИФК Гьотеборг |
27 |
10 |
8 |
9 |
36 |
46 |
-10 |
38 |
| 10 |
ГАИС Гьотеборг |
27 |
10 |
7 |
10 |
34 |
27 |
+7 |
37 |
| 11 |
Бромапойкарна |
27 |
9 |
7 |
11 |
39 |
44 |
-5 |
34 |
| 12 |
Мялби |
27 |
6 |
9 |
12 |
30 |
43 |
-13 |
27 |
| 13 |
Калмар |
27 |
6 |
5 |
16 |
23 |
42 |
-19 |
23 |
| 14 |
Дегерфорш |
27 |
5 |
5 |
17 |
22 |
46 |
-24 |
20 |
| 15 |
Йоргрите |
27 |
4 |
7 |
16 |
33 |
60 |
-27 |
19 |
| 16 |
Халмстад |
27 |
4 |
5 |
18 |
18 |
51 |
-33 |
17 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Калмар |
|
| Сириус |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Калмар |
Калмар |
|
Сириус |
Сириус |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сириус |
|
3 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Хамарби |
0 - 4 |
2 - 0 |
0 - 4 |
|
2 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
Юргорден |
0 - 1 |
3 - 2 |
0 - 1 |
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 4 |
Хакен |
0 - 5 |
1 - 1 |
0 - 5 |
|
0 - 3 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 5 |
Елфсборг |
2 - 1 |
1 - 0 |
2 - 1 |
|
2 - 2 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 6 |
Вестерос |
0 - 1 |
0 - 0 |
0 - 1 |
|
4 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 7 |
Малмьо |
2 - 2 |
1 - 0 |
2 - 2 |
|
0 - 1 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 8 |
АИК Стокхолм |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 2 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 9 |
ИФК Гьотеборг |
1 - 1 |
3 - 2 |
1 - 1 |
|
4 - 1 |
|
|
| 10 |
ГАИС Гьотеборг |
0 - 1 |
3 - 0 |
0 - 1 |
|
2 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 11 |
Бромапойкарна |
0 - 3 |
1 - 0 |
0 - 3 |
|
2 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 12 |
Мялби |
2 - 1 |
0 - 0 |
2 - 1 |
|
4 - 4 |
4 - 3 |
4 - 3 |
| 13 |
Калмар |
- |
- |
- |
|
3 - 2 |
|
|
| 14 |
Дегерфорш |
2 - 1 |
1 - 2 |
2 - 1 |
|
2 - 0 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 15 |
Йоргрите |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
2 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 16 |
Халмстад |
2 - 0 |
1 - 0 |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
0 - 2 |
0 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Калмар |
Сириус |
| Победи |
6 |
18 |
| Равни |
5 |
4 |
| Загуби |
16 |
5 |
| Вкарани Голове |
23 |
58 |
| Получени Голове |
42 |
34 |
| Средно Вкарани |
0.85 |
2.15 |
| Средно Получени |
1.56 |
1.26 |
| Мачове Вкарал |
44% |
89% |
| Мачове Получил |
85% |
67% |
| Гол/Гол |
37% |
56% |
| Над 1.5 |
63% |
89% |
| Над 2.5 |
48% |
67% |
| Над 3.5 |
22% |
41% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
10 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
6 |
2 |
| Вкарани Голове |
14 |
28 |
| Получени Голове |
21 |
15 |
| Средно Вкарани |
1.08 |
2.15 |
| Средно Получени |
1.62 |
1.15 |
| Мачове Вкарал |
54% |
92% |
| Мачове Получил |
85% |
62% |
| Гол/Гол |
38% |
54% |
| Над 1.5 |
77% |
85% |
| Над 2.5 |
62% |
69% |
| Над 3.5 |
23% |
38% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.75 |
3.60 |
2.15 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
1.29 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.67 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака