Швеция - Алсвенскан Лига (2017)
17:00
Калмар
Сундсвал
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.40 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.33 | 1.95 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.05.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Калмар, а гостите от Сундсвал. Разстоянието между двата града е 639.3 км. Мачът ще се играе на стадион Гулдфагелн Арена, който има капацитет от 12 500 места, от които седящи 10 500. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Гулдфагелн Арена. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Калмар - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2017 | Алсвенскан Лига | Йостерсунд | 2 - 1 | Калмар | 1.32 | 4.88 | 8.38 |
| 16.05.2017 | Алсвенскан Лига | Норкьопинг | 2 - 0 | Калмар | 1.35 | 4.81 | 7.70 |
| 13.05.2017 | Алсвенскан Лига | Калмар | 0 - 1 | Хакен | 3.27 | 3.31 | 2.12 |
| 07.05.2017 | Алсвенскан Лига | ИФК Гьотеборг | 3 - 0 | Калмар | 1.55 | 3.82 | 5.83 |
| 01.05.2017 | Алсвенскан Лига | Калмар | 2 - 0 | Халмстад | 1.80 | 3.46 | 4.31 |
| 27.04.2017 | Алсвенскан Лига | Калмар | 0 - 0 | Малмьо | 5.49 | 3.74 | 1.60 |
| 24.04.2017 | Алсвенскан Лига | Сириус | 3 - 0 | Калмар | 2.26 | 3.24 | 3.08 |
| 17.04.2017 | Алсвенскан Лига | Калмар | 1 - 3 | Йонкьопинг Содра | 1.84 | 3.40 | 4.19 |
| 09.04.2017 | Алсвенскан Лига | Хамарби | 1 - 1 | Калмар | 1.99 | 3.43 | 3.51 |
| 03.04.2017 | Алсвенскан Лига | Калмар | 1 - 5 | Елфсборг | 2.42 | 3.15 | 2.88 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Сундсвал - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.05.2017 | Алсвенскан Лига | Сундсвал | 0 - 4 | ИФК Гьотеборг | 4.54 | 3.56 | 1.73 |
| 17.05.2017 | Алсвенскан Лига | Йоребро | 0 - 2 | Сундсвал | 1.81 | 3.53 | 4.13 |
| 14.05.2017 | Алсвенскан Лига | Сундсвал | 0 - 0 | Йонкьопинг Содра | 2.71 | 3.14 | 2.54 |
| 08.05.2017 | Алсвенскан Лига | Норкьопинг | 0 - 0 | Сундсвал | 1.32 | 5.00 | 8.17 |
| 30.04.2017 | Алсвенскан Лига | АИК Стокхолм | 0 - 0 | Сундсвал | 1.31 | 4.85 | 9.15 |
| 26.04.2017 | Алсвенскан Лига | Сундсвал | 1 - 1 | Елфсборг | 3.80 | 3.58 | 1.87 |
| 23.04.2017 | Алсвенскан Лига | Хамарби | 0 - 0 | Сундсвал | 1.56 | 3.99 | 5.40 |
| 16.04.2017 | Алсвенскан Лига | Сундсвал | 1 - 2 | Хакен | 3.88 | 3.41 | 1.90 |
| 11.04.2017 | Алсвенскан Лига | Малмьо | 2 - 0 | Сундсвал | 1.22 | 5.77 | 11.19 |
| 02.04.2017 | Алсвенскан Лига | Сундсвал | 3 - 1 | АФК Ескилстюна | 2.20 | 3.25 | 3.09 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2016 | Алсвенскан Лига | Калмар | 2 - 0 | Сундсвал | 1.48 | 4.31 | 5.82 |
| 28.04.2016 | Алсвенскан Лига | Сундсвал | 1 - 1 | Калмар | 2.21 | 3.30 | 3.13 |
| 10.08.2015 | Алсвенскан Лига | Калмар | 0 - 2 | Сундсвал | 1.68 | 3.71 | 4.83 |
| 07.06.2015 | Алсвенскан Лига | Сундсвал | 1 - 1 | Калмар | 2.21 | 3.28 | 3.16 |
| 29.07.2012 | Алсвенскан Лига | Калмар | 1 - 1 | Сундсвал | 2.00 | 3.31 | 3.62 |
| 31.03.2012 | Алсвенскан Лига | Сундсвал | 0 - 1 | Калмар | 2.66 | 3.18 | 2.58 |
| 26.04.2009 | Купа на Швеция | Сундсвал | 1 - 0 | Калмар | 3.34 | 3.39 | 1.96 |
| 31.08.2008 | Алсвенскан Лига | Калмар | 3 - 0 | Сундсвал | 1.34 | 4.38 | 8.32 |
| 17.04.2008 | Алсвенскан Лига | Сундсвал | 0 - 2 | Калмар | 3.52 | 3.26 | 1.97 |
| 31.07.2005 | Алсвенскан Лига | Калмар | 0 - 0 | Сундсвал | 1.54 | 3.63 | 5.43 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Калмар имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Алсвенскан Лига класиране към 27.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Малмьо | 10 | +8 | 21 |
| 2 | Норкьопинг | 10 | +6 | 20 |
| 3 | Хакен | 10 | +6 | 17 |
| 4 | АИК Стокхолм | 9 | +3 | 17 |
| 5 | Сириус | 10 | +7 | 16 |
| 6 | Юргорден | 10 | +5 | 15 |
| 7 | Йостерсунд | 10 | +2 | 15 |
| 8 | Хамарби | 10 | +4 | 14 |
| 9 | Елфсборг | 10 | +3 | 14 |
| 10 | ИФК Гьотеборг | 9 | +4 | 13 |
| 11 | Йонкьопинг Содра | 10 | -3 | 13 |
| 12 | Сундсвал | 10 | -3 | 11 |
| 13 | Йоребро | 10 | -9 | 9 |
| 14 | Халмстад | 10 | -8 | 6 |
| 15 | Калмар | 10 | -14 | 5 |
| 16 | АФК Ескилстюна | 10 | -11 | 4 |
Хронология в първенството
| Калмар | |
| Сундсвал | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Калмар | Калмар | Сундсвал | Сундсвал | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Малмьо | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 2 | Норкьопинг | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 3 | Хакен | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | ||||
| 4 | АИК Стокхолм | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 5 | Сириус | 3 - 0 | ||||||
| 6 | Юргорден | |||||||
| 7 | Йостерсунд | 2 - 1 | ||||||
| 8 | Хамарби | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 9 | Елфсборг | 1 - 5 | 1 - 5 | 1 - 1 | ||||
| 10 | ИФК Гьотеборг | 3 - 0 | 0 - 4 | |||||
| 11 | Йонкьопинг Содра | 1 - 3 | 1 - 3 | 0 - 0 | ||||
| 12 | Сундсвал | - | - | - | ||||
| 13 | Йоребро | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 14 | Халмстад | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 15 | Калмар | - | - | - | ||||
| 16 | АФК Ескилстюна | 3 - 1 | ||||||
Класиране в шампионата
| Калмар | Сундсвал | |
| Позиция | 15 | 12 |
| Точки | 5 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 9 |
| Точки | 4 | 6 |
Форма в шампионата
| Калмар | Сундсвал | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
2 7 |
2
5 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 3 |
1
3 1 |
Голове в шампионата
| Калмар | Сундсвал | |
|
Вкарани
Получени |
6
20 |
7
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
4
9 |
2
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.40 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.33 | 1.95 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.05.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
