Швеция - Купа на Швеция (2017 - 2018)
неделя, 25 февруари, 2018
18:00
2 - 1
(2 - 1, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.04 |
3.60 |
3.39 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.29 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.07 |
1.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
25.02.2018 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Калмар, а гостите от Трелеборг.
Разстоянието между двата града е 245.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Гулдфагелн Арена,
който има капацитет от
12 500 места, от които седящи 10 500.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Гулдфагелн Арена.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Калмар - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.02.2018 |
Купа на Швеция |
Калмар |
0 - 0 |
Атвидаберг |
1.11 |
7.74 |
16.63 |
| 08.02.2018 |
Приятелски срещи |
Сарпсборг 08 |
1 - 0 |
Калмар |
2.22 |
3.35 |
2.82 |
| 05.02.2018 |
Приятелски срещи |
Калмар |
1 - 1 |
Локомотив Москва |
1.54 |
3.95 |
4.96 |
| 05.11.2017 |
Алсвенскан Лига |
Калмар |
0 - 2 |
Юргорден |
5.01 |
3.95 |
1.61 |
| 29.10.2017 |
Алсвенскан Лига |
Хакен |
2 - 0 |
Калмар |
1.63 |
3.86 |
4.78 |
| 23.10.2017 |
Алсвенскан Лига |
Йонкьопинг Содра |
2 - 0 |
Калмар |
2.50 |
3.16 |
2.74 |
| 16.10.2017 |
Алсвенскан Лига |
Калмар |
2 - 0 |
Хамарби |
1.92 |
3.43 |
3.73 |
| 01.10.2017 |
Алсвенскан Лига |
Йоребро |
1 - 0 |
Калмар |
2.22 |
3.35 |
2.98 |
| 24.09.2017 |
Алсвенскан Лига |
Калмар |
2 - 1 |
Йостерсунд |
2.93 |
3.26 |
2.31 |
| 20.09.2017 |
Алсвенскан Лига |
Халмстад |
1 - 1 |
Калмар |
3.02 |
3.20 |
2.28 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Трелеборг - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.02.2018 |
Купа на Швеция |
Йостерсунд |
3 - 0 |
Трелеборг |
1.19 |
5.97 |
11.66 |
| 03.02.2018 |
Приятелски срещи |
Трелеборг |
3 - 3 |
Йостерс |
- |
- |
- |
| 27.01.2018 |
Приятелски срещи |
Трелеборг |
3 - 1 |
Вернаму |
1.75 |
3.52 |
4.06 |
| 19.11.2017 |
Алсвенскан Квал. |
Йонкьопинг Содра |
1 - 1 |
Трелеборг |
1.85 |
3.44 |
4.12 |
| 15.11.2017 |
Алсвенскан Квал. |
Трелеборг |
2 - 0 |
Йонкьопинг Содра |
2.64 |
3.04 |
2.74 |
| 04.11.2017 |
Суперетан Лига |
Трелеборг |
2 - 2 |
Далкурд |
2.74 |
3.29 |
2.35 |
| 27.10.2017 |
Суперетан Лига |
Фрей Тебю |
2 - 2 |
Трелеборг |
2.82 |
3.27 |
2.31 |
| 22.10.2017 |
Суперетан Лига |
Трелеборг |
4 - 0 |
Атвидаберг |
1.34 |
4.90 |
6.93 |
| 15.10.2017 |
Суперетан Лига |
Фалкенберг |
1 - 1 |
Трелеборг |
2.11 |
3.33 |
3.09 |
| 02.10.2017 |
Суперетан Лига |
Трелеборг |
1 - 1 |
Варберг БоИС |
1.81 |
3.48 |
3.95 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.02.2017 |
Купа на Швеция |
Калмар |
1 - 1 |
Трелеборг |
1.44 |
4.33 |
5.65 |
| 17.03.2012 |
Приятелски срещи |
Калмар |
1 - 0 |
Трелеборг |
1.50 |
3.60 |
0.00 |
| 09.07.2011 |
Алсвенскан Лига |
Трелеборг |
3 - 2 |
Калмар |
3.32 |
3.36 |
2.08 |
| 02.07.2011 |
Алсвенскан Лига |
Калмар |
3 - 2 |
Трелеборг |
1.40 |
4.32 |
7.58 |
| 08.08.2010 |
Алсвенскан Лига |
Калмар |
2 - 1 |
Трелеборг |
1.62 |
3.77 |
5.07 |
| 21.03.2010 |
Алсвенскан Лига |
Трелеборг |
1 - 1 |
Калмар |
2.60 |
3.15 |
2.50 |
| 12.09.2009 |
Алсвенскан Лига |
Трелеборг |
1 - 2 |
Калмар |
2.76 |
3.18 |
2.43 |
| 11.05.2009 |
Алсвенскан Лига |
Калмар |
2 - 0 |
Трелеборг |
1.72 |
3.44 |
4.70 |
| 05.10.2008 |
Алсвенскан Лига |
Трелеборг |
2 - 1 |
Калмар |
3.38 |
3.25 |
2.04 |
| 04.05.2008 |
Алсвенскан Лига |
Калмар |
1 - 0 |
Трелеборг |
1.43 |
3.87 |
7.25 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Калмар имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 5 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Калмар класиране в Алсвенскан Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Малмьо |
30 |
19 |
7 |
4 |
63 |
27 |
+36 |
64 |
| 2 |
АИК Стокхолм |
30 |
16 |
9 |
5 |
47 |
22 |
+25 |
57 |
| 3 |
Юргорден |
30 |
15 |
8 |
7 |
54 |
30 |
+24 |
53 |
| 4 |
Хакен |
30 |
14 |
10 |
6 |
42 |
28 |
+14 |
52 |
| 5 |
Йостерсунд |
30 |
13 |
11 |
6 |
48 |
32 |
+16 |
50 |
| 6 |
Норкьопинг |
30 |
14 |
6 |
10 |
45 |
40 |
+5 |
48 |
| 7 |
Сириус |
30 |
11 |
7 |
12 |
46 |
51 |
-5 |
40 |
| 8 |
Елфсборг |
30 |
10 |
9 |
11 |
53 |
59 |
-6 |
39 |
| 9 |
Хамарби |
30 |
9 |
11 |
10 |
42 |
43 |
-1 |
38 |
| 10 |
ИФК Гьотеборг |
30 |
9 |
10 |
11 |
42 |
40 |
+2 |
37 |
| 11 |
Йоребро |
30 |
10 |
6 |
14 |
38 |
54 |
-16 |
36 |
| 12 |
Калмар |
30 |
9 |
5 |
16 |
30 |
49 |
-19 |
32 |
| 13 |
Сундсвал |
30 |
7 |
10 |
13 |
29 |
46 |
-17 |
31 |
| 14 |
Йонкьопинг Содра |
30 |
6 |
12 |
12 |
31 |
46 |
-15 |
30 |
| 15 |
Халмстад |
30 |
5 |
9 |
16 |
29 |
45 |
-16 |
24 |
| 16 |
АФК Ескилстюна |
30 |
4 |
8 |
18 |
28 |
55 |
-27 |
20 |
Трелеборг класиране в Първа Дивизия - Юг
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ландскрона БоИС |
26 |
18 |
4 |
4 |
51 |
18 |
+33 |
58 |
| 2 |
Мялби |
26 |
16 |
5 |
5 |
60 |
29 |
+31 |
53 |
| 3 |
Утсиктенс |
26 |
14 |
5 |
7 |
51 |
42 |
+9 |
47 |
| 4 |
Кристианстад |
26 |
11 |
6 |
9 |
48 |
32 |
+16 |
39 |
| 5 |
Оскаршхамн АИК |
26 |
11 |
6 |
9 |
42 |
44 |
-2 |
39 |
| 6 |
Карлскруна |
26 |
11 |
5 |
10 |
43 |
39 |
+4 |
38 |
| 7 |
Люнгшиле |
26 |
11 |
5 |
10 |
36 |
37 |
-1 |
38 |
| 8 |
Енгелхолм |
26 |
11 |
3 |
12 |
35 |
36 |
-1 |
36 |
| 9 |
Одеволд |
26 |
10 |
5 |
11 |
42 |
42 |
0 |
35 |
| 10 |
Хускварна |
26 |
7 |
11 |
8 |
49 |
42 |
+7 |
32 |
| 11 |
Шьовде АИК |
26 |
8 |
7 |
11 |
30 |
36 |
-6 |
31 |
| 12 |
Асириска БК |
26 |
8 |
4 |
14 |
34 |
58 |
-24 |
28 |
| 13 |
Квидинг |
26 |
5 |
5 |
16 |
19 |
52 |
-33 |
20 |
| 14 |
Розенгард 1917 |
26 |
4 |
3 |
19 |
32 |
65 |
-33 |
15 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.04 |
3.60 |
3.39 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.29 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.07 |
1.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
25.02.2018 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите