Япония - Джей2 Лига (2017)
07:00
Каматамаре Сануки
Ехиме ФК
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 3.00 | 2.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 1.40 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.38 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.14 | 5.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.03.2017 04:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Такамацу, а гостите от Мацуяма. Мачът ще се играе в Маругаме, разстоянието от Маругаме до Такамацу е 24.1 км., а от Маругаме до Мацуяма е 107.3 км. Мачът ще се играе на стадион Кагава Маругаме, който има капацитет от 30 099 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Кагава Маругаме. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Каматамаре Сануки - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2017 | Джей2 Лига | Каматамаре Сануки | 2 - 2 | Мачида Зелвия | 3.49 | 3.00 | 2.11 |
| 26.02.2017 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 2 - 1 | Каматамаре Сануки | 2.39 | 2.89 | 3.03 |
| 20.11.2016 | Джей2 Лига | Каматамаре Сануки | 1 - 1 | Джеф Юнайтед Чиба | 3.28 | 3.29 | 2.06 |
| 12.11.2016 | Джей2 Лига | В-Варен Нагазаки | 1 - 2 | Каматамаре Сануки | 2.40 | 3.00 | 2.91 |
| 06.11.2016 | Джей2 Лига | Каматамаре Сануки | 1 - 2 | Шимизу Ес-Пулс | 6.92 | 4.45 | 1.37 |
| 03.11.2016 | Джей2 Лига | Консадол Сапоро | 4 - 1 | Каматамаре Сануки | 1.41 | 4.07 | 7.42 |
| 30.10.2016 | Джей2 Лига | Мачида Зелвия | 0 - 1 | Каматамаре Сануки | 1.74 | 3.32 | 4.53 |
| 23.10.2016 | Джей2 Лига | Каматамаре Сануки | 0 - 0 | Роасо Кумамото | 2.63 | 2.91 | 2.70 |
| 16.10.2016 | Джей2 Лига | Гираванц Китакюшу | 3 - 0 | Каматамаре Сануки | 2.02 | 3.12 | 3.53 |
| 08.10.2016 | Джей2 Лига | Токушима Вортис | 0 - 0 | Каматамаре Сануки | 1.94 | 3.14 | 3.80 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Ехиме ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2017 | Джей2 Лига | Ехиме ФК | 0 - 0 | Мацумото Ямага | 3.69 | 2.96 | 2.06 |
| 26.02.2017 | Джей2 Лига | Ехиме ФК | 1 - 0 | Звейген Канадзава | 2.08 | 3.03 | 3.54 |
| 20.11.2016 | Джей2 Лига | Ехиме ФК | 0 - 1 | Мачида Зелвия | 2.43 | 3.10 | 2.79 |
| 12.11.2016 | Джей2 Лига | Киото Санга | 0 - 1 | Ехиме ФК | 2.17 | 3.08 | 3.26 |
| 06.11.2016 | Джей2 Лига | Серезо Осака | 1 - 0 | Ехиме ФК | 1.72 | 3.46 | 4.45 |
| 03.11.2016 | Джей2 Лига | Ехиме ФК | 3 - 1 | Звейген Канадзава | 2.18 | 2.93 | 3.43 |
| 30.10.2016 | Джей2 Лига | Токио Верди | 1 - 1 | Ехиме ФК | 2.72 | 2.91 | 2.63 |
| 23.10.2016 | Джей2 Лига | Мацумото Ямага | 1 - 1 | Ехиме ФК | 1.79 | 3.26 | 4.33 |
| 16.10.2016 | Джей2 Лига | Ехиме ФК | 2 - 2 | Консадол Сапоро | 2.89 | 2.96 | 2.45 |
| 08.10.2016 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 2 - 2 | Ехиме ФК | 2.34 | 2.91 | 3.07 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2016 | Купа на Имп. | Каматамаре Сануки | 0 - 2 | Ехиме ФК | 2.79 | 2.99 | 2.46 |
| 10.07.2016 | Джей2 Лига | Каматамаре Сануки | 1 - 1 | Ехиме ФК | 3.07 | 2.98 | 2.29 |
| 23.04.2016 | Джей2 Лига | Ехиме ФК | 1 - 0 | Каматамаре Сануки | 1.99 | 3.07 | 3.69 |
| 23.09.2015 | Джей2 Лига | Ехиме ФК | 1 - 0 | Каматамаре Сануки | 1.95 | 3.09 | 3.85 |
| 04.07.2015 | Джей2 Лига | Каматамаре Сануки | 0 - 0 | Ехиме ФК | 2.75 | 3.00 | 2.48 |
| 19.10.2014 | Джей2 Лига | Каматамаре Сануки | 1 - 2 | Ехиме ФК | 3.03 | 3.10 | 2.23 |
| 18.05.2014 | Джей2 Лига | Ехиме ФК | 2 - 0 | Каматамаре Сануки | 1.64 | 3.37 | 5.04 |
В последните 7 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Каматамаре Сануки имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Джей2 Лига класиране към 12.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Джеф Юнайтед Чиба | 3 | +3 | 7 |
| 2 | Токио Верди | 3 | +4 | 6 |
| 3 | Шонан Белмар | 2 | +3 | 6 |
| 4 | В-Варен Нагазаки | 2 | +4 | 4 |
| 5 | Монтедио Ямагата | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Роасо Кумамото | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Йокохама ФК | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Ехиме ФК | 2 | +1 | 4 |
| 9 | Нагоя Грампус | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Ависпа Фукуока | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Киото Санга | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Оита Тринита | 2 | 0 | 3 |
| 13 | Токушима Вортис | 2 | 0 | 3 |
| 14 | Мито Холихок | 3 | -1 | 3 |
| 15 | Гифу | 2 | 0 | 2 |
| 16 | Каматамаре Сануки | 2 | -1 | 1 |
| 16 | Ренофа Ямагучи | 2 | -1 | 1 |
| 18 | Мачида Зелвия | 2 | -1 | 1 |
| 19 | Мацумото Ямага | 2 | -1 | 1 |
| 20 | Фагиано Окаяма | 2 | -2 | 1 |
| 21 | Звейген Канадзава | 2 | -5 | 0 |
| 22 | Теспа Гунма | 2 | -6 | 0 |
Хронология в първенството
| Каматамаре Сануки | |
| Ехиме ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Каматамаре Сануки | Каматамаре Сануки | Ехиме ФК | Ехиме ФК | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Джеф Юнайтед Чиба | |||||||
| 2 | Токио Верди | |||||||
| 3 | Шонан Белмар | |||||||
| 4 | В-Варен Нагазаки | |||||||
| 5 | Монтедио Ямагата | |||||||
| 5 | Роасо Кумамото | 2 - 1 | ||||||
| 7 | Йокохама ФК | |||||||
| 8 | Ехиме ФК | - | - | - | ||||
| 9 | Нагоя Грампус | |||||||
| 10 | Ависпа Фукуока | |||||||
| 11 | Киото Санга | |||||||
| 11 | Оита Тринита | |||||||
| 13 | Токушима Вортис | |||||||
| 14 | Мито Холихок | |||||||
| 15 | Гифу | |||||||
| 16 | Каматамаре Сануки | - | - | - | ||||
| 16 | Ренофа Ямагучи | |||||||
| 18 | Мачида Зелвия | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 19 | Мацумото Ямага | 0 - 0 | ||||||
| 20 | Фагиано Окаяма | |||||||
| 21 | Звейген Канадзава | 1 - 0 | ||||||
| 22 | Теспа Гунма | |||||||
Класиране в шампионата
| Каматамаре Сануки | Ехиме ФК | |
| Позиция | 16 | 8 |
| Точки | 1 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 20 |
| Точки | 1 | 0 |
Форма в шампионата
| Каматамаре Сануки | Ехиме ФК | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 1 |
1
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Каматамаре Сануки | Ехиме ФК | |
|
Вкарани
Получени |
3
4 |
1
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
2 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 3.00 | 2.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 1.40 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.38 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.14 | 5.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.03.2017 04:03. Възможни са промени към настоящия момент!
