Уелс - Висша Лига (2026 - 2027)
петък, 6 ноември, 2026
21:45
Камбриан Юнайтед
Бари Таун Юнайтед
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Бари Таун Юнайтед
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.83 |
3.54 |
2.11 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.59 |
1.23 |
1.35 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.60 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.82 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.36 |
1.49 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.27 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.45 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.11.2026 04:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Клайдах Вейл, а гостите от Бари.
Разстоянието между двата града е 28.3 км.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Камбриан Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.10.2026 |
Висша Лига |
Колуин Бей |
2 - 0 |
Камбриан Юн. |
1.38 |
4.31 |
5.99 |
| 23.10.2026 |
Висша Лига |
Камбриан Юн. |
2 - 3 |
Еърбъс ЮК |
2.74 |
3.62 |
2.09 |
| 09.10.2026 |
Висша Лига |
Камбриан Юн. |
0 - 1 |
Аманфорд |
1.35 |
4.60 |
6.14 |
| 03.10.2026 |
Висша Лига |
Дъ Ню Сейнтс |
9 - 0 |
Камбриан Юн. |
1.07 |
8.75 |
15.80 |
| 26.09.2026 |
Висша Лига |
Камбриан Юн. |
4 - 3 |
Ландидно |
2.43 |
3.42 |
2.39 |
| 18.09.2026 |
Висша Лига |
Карнарвън Таун |
9 - 1 |
Камбриан Юн. |
1.42 |
4.31 |
5.36 |
| 15.09.2026 |
Висша Лига |
Трефелин БГК |
0 - 4 |
Камбриан Юн. |
3.50 |
3.56 |
1.80 |
| 11.09.2026 |
Висша Лига |
Камбриан Юн. |
2 - 1 |
Холиуел Таун |
1.45 |
4.74 |
4.90 |
| 04.09.2026 |
Висша Лига |
Кардиф Метрополитън |
2 - 2 |
Камбриан Юн. |
1.75 |
3.58 |
3.70 |
| 31.08.2026 |
Висша Лига |
Камбриан Юн. |
2 - 2 |
Пенибонт |
3.66 |
3.38 |
1.82 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Бари Таун Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.10.2026 |
Висша Лига |
Бари Таун |
3 - 0 |
Трефелин БГК |
1.37 |
4.46 |
6.09 |
| 24.10.2026 |
Висша Лига |
Бари Таун |
1 - 3 |
Хавърфордуест |
1.97 |
3.36 |
3.16 |
| 09.10.2026 |
Висша Лига |
Пенибонт |
3 - 1 |
Бари Таун |
1.76 |
3.50 |
3.78 |
| 03.10.2026 |
Висша Лига |
Карнарвън Таун |
0 - 1 |
Бари Таун |
1.48 |
4.17 |
4.81 |
| 26.09.2026 |
Висша Лига |
Бари Таун |
1 - 4 |
Конас Кий |
3.40 |
3.23 |
1.93 |
| 18.09.2026 |
Висша Лига |
Колуин Бей |
5 - 2 |
Бари Таун |
2.10 |
3.20 |
3.01 |
| 15.09.2026 |
Висша Лига |
Бари Таун |
2 - 2 |
Аманфорд |
1.15 |
6.37 |
11.90 |
| 11.09.2026 |
Висша Лига |
Бари Таун |
4 - 1 |
Ландидно |
2.01 |
3.35 |
3.11 |
| 05.09.2026 |
Висша Лига |
Дъ Ню Сейнтс |
1 - 0 |
Бари Таун |
1.20 |
5.45 |
9.53 |
| 31.08.2026 |
Висша Лига |
Бритън Фери Лансауел |
1 - 4 |
Бари Таун |
3.10 |
3.43 |
1.97 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.07.2026 |
Висша Лига |
Бари Таун |
2 - 1 |
Камбриан Юн. |
1.38 |
4.12 |
6.25 |
Висша Лига класиране към 06.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дъ Ню Сейнтс |
15 |
13 |
2 |
0 |
53 |
6 |
+47 |
41 |
| 2 |
Конас Кий |
15 |
11 |
2 |
2 |
32 |
9 |
+23 |
35 |
| 3 |
Пенибонт |
14 |
10 |
3 |
1 |
30 |
11 |
+19 |
33 |
| 4 |
Карнарвън Таун |
15 |
9 |
2 |
4 |
42 |
19 |
+23 |
29 |
| 5 |
Колуин Бей |
15 |
9 |
2 |
4 |
26 |
17 |
+9 |
29 |
| 6 |
Бари Таун Юнайтед |
15 |
9 |
1 |
5 |
32 |
26 |
+6 |
28 |
| 7 |
Еърбъс ЮК |
15 |
9 |
0 |
6 |
31 |
22 |
+9 |
27 |
| 8 |
Кардиф Метрополитън |
15 |
6 |
4 |
5 |
26 |
23 |
+3 |
22 |
| 9 |
Камбриан Юнайтед |
15 |
5 |
3 |
7 |
23 |
38 |
-15 |
18 |
| 10 |
Ландидно |
15 |
5 |
1 |
9 |
22 |
28 |
-6 |
16 |
| 11 |
Хавърфордуест |
15 |
5 |
1 |
9 |
12 |
20 |
-8 |
16 |
| 12 |
Бритън Фери Лансауел |
15 |
4 |
3 |
8 |
16 |
25 |
-9 |
15 |
| 13 |
Флинт Таун Юнайтед |
15 |
4 |
2 |
9 |
19 |
25 |
-6 |
14 |
| 14 |
Аманфорд |
15 |
2 |
3 |
10 |
10 |
42 |
-32 |
9 |
| 15 |
Трефелин БГК |
15 |
1 |
3 |
11 |
8 |
36 |
-28 |
6 |
| 16 |
Холиуел Таун |
14 |
0 |
2 |
12 |
14 |
49 |
-35 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Камбриан Юнайтед |
|
| Бари Таун Юнайтед |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Камбриан Юнайтед |
Камбриан Юнайтед |
|
Бари Таун Юнайтед |
Бари Таун Юнайтед |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Дъ Ню Сейнтс |
|
9 - 0 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
Конас Кий |
|
3 - 0 |
|
|
1 - 4 |
|
|
| 3 |
Пенибонт |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 4 |
Карнарвън Таун |
|
9 - 1 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 5 |
Колуин Бей |
|
2 - 0 |
|
|
|
5 - 2 |
5 - 2 |
| 6 |
Бари Таун Юнайтед |
|
2 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Еърбъс ЮК |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
4 - 2 |
|
|
| 8 |
Кардиф Метрополитън |
|
2 - 2 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 9 |
Камбриан Юнайтед |
- |
- |
- |
|
2 - 1 |
|
|
| 10 |
Ландидно |
4 - 3 |
|
4 - 3 |
|
4 - 1 |
|
|
| 11 |
Хавърфордуест |
|
0 - 3 |
|
|
1 - 3 |
|
|
| 12 |
Бритън Фери Лансауел |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 4 |
1 - 4 |
| 13 |
Флинт Таун Юнайтед |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 14 |
Аманфорд |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
2 - 2 |
|
|
| 15 |
Трефелин БГК |
|
0 - 4 |
|
|
3 - 0 |
|
|
| 16 |
Холиуел Таун |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
*** По 2 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по 2 мача в групите - общо 32 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Камбриан Юнайтед |
Бари Таун Юнайтед |
| Победи |
5 |
9 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
7 |
5 |
| Вкарани Голове |
23 |
32 |
| Получени Голове |
38 |
26 |
| Средно Вкарани |
1.53 |
2.13 |
| Средно Получени |
2.53 |
1.73 |
| Мачове Вкарал |
73% |
93% |
| Мачове Получил |
80% |
80% |
| Гол/Гол |
53% |
73% |
| Над 1.5 |
87% |
80% |
| Над 2.5 |
73% |
80% |
| Над 3.5 |
47% |
67% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
4 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
12 |
14 |
| Получени Голове |
11 |
13 |
| Средно Вкарани |
1.71 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.57 |
1.86 |
| Мачове Вкарал |
86% |
86% |
| Мачове Получил |
86% |
86% |
| Гол/Гол |
71% |
71% |
| Над 1.5 |
71% |
71% |
| Над 2.5 |
57% |
71% |
| Над 3.5 |
43% |
71% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.83 |
3.54 |
2.11 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.59 |
1.23 |
1.35 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.60 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.82 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.36 |
1.49 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.27 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.45 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.11.2026 04:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Бари Таун Юнайтед
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака