Нидерландия - Ерсте Дивизи (2016 - 2017)
21:00
Камбур
ФК Айндховен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 5.25 | 9.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.17 | 3.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 7.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.00 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.10 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.83 | 1.83 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Леуварден, а гостите от Айндховен. Разстоянието между двата града е 197.1 км. Мачът ще се играе на стадион Камбур, който има капацитет от 10 500 места. Снимки от Google карта стадион Камбур. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Камбур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 5 - 0 | Ваалвийк | 1.25 | 5.70 | 8.59 |
| 17.04.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 2 | Камбур | 7.52 | 4.59 | 1.34 |
| 14.04.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 5 - 1 | Телстар | 1.17 | 6.35 | 12.48 |
| 07.04.2017 | Ерсте Дивизи | НАК Бреда | 0 - 2 | Камбур | 2.36 | 3.40 | 2.67 |
| 31.03.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 0 | Еммен | 1.47 | 4.03 | 6.06 |
| 19.03.2017 | Ерсте Дивизи | Волендам | 1 - 1 | Камбур | 2.63 | 3.32 | 2.43 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 2 - 7 | Камбур | 5.73 | 4.40 | 1.44 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 0 - 1 | Ден Бош | 1.34 | 4.68 | 7.32 |
| 05.03.2017 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 0 - 3 | Камбур | 8.84 | 5.12 | 1.28 |
| 02.03.2017 | КНВБ Купа | АЗ Алкмаар | 0 - 0 | Камбур | 1.42 | 4.42 | 6.73 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
ФК Айндховен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 0 - 0 | ВВВ Венло | 3.65 | 3.71 | 1.82 |
| 17.04.2017 | Ерсте Дивизи | НАК Бреда | 3 - 3 | ФК Айндховен | 1.68 | 3.71 | 4.34 |
| 14.04.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 3 - 1 | Фортуна Ситард | 1.73 | 3.82 | 3.96 |
| 07.04.2017 | Ерсте Дивизи | Дордрехт | 1 - 1 | ФК Айндховен | 3.52 | 3.59 | 1.88 |
| 31.03.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 4 - 2 | Ден Бош | 1.72 | 3.78 | 4.06 |
| 17.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 3 - 1 | ФК Айндховен | 4.03 | 3.80 | 1.71 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 0 - 5 | Йънг ПСВ | 2.20 | 3.24 | 3.03 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Еммен | 2 - 0 | ФК Айндховен | 2.00 | 3.40 | 3.32 |
| 03.03.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 4 - 2 | Телстар | 1.52 | 4.00 | 5.35 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 1 - 1 | ФК Айндховен | 1.58 | 4.06 | 4.62 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2016 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 2 - 0 | Камбур | 3.01 | 3.43 | 2.12 |
| 18.02.2013 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 0 | ФК Айндховен | 1.34 | 4.73 | 7.19 |
| 24.08.2012 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 2 - 1 | Камбур | 3.16 | 3.42 | 2.06 |
| 16.03.2012 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 1 - 1 | Камбур | 2.06 | 3.34 | 3.19 |
| 12.08.2011 | Ерсте Дивизи | Камбур | 0 - 1 | ФК Айндховен | 1.67 | 3.62 | 4.53 |
| 11.02.2011 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 1 | ФК Айндховен | 1.98 | 3.37 | 3.39 |
| 19.11.2010 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 3 - 0 | Камбур | 2.25 | 3.29 | 2.84 |
| 29.01.2010 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 3 - 1 | Камбур | 3.70 | 3.43 | 1.86 |
| 02.10.2009 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 1 | ФК Айндховен | 1.31 | 4.73 | 8.16 |
| 01.05.2009 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 1 | ФК Айндховен | 1.40 | 4.09 | 7.14 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Камбур имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Ерсте Дивизи класиране към 28.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВВВ Венло | 36 | +42 | 77 |
| 2 | Йънг Аякс | 36 | +35 | 70 |
| 3 | Камбур | 36 | +34 | 68 |
| 4 | Йънг ПСВ | 36 | +26 | 63 |
| 5 | Волендам | 36 | +20 | 59 |
| 6 | МВВ Маастрихт | 36 | +12 | 58 |
| 7 | Алмере Сити | 36 | +10 | 58 |
| 8 | НАК Бреда | 36 | +10 | 58 |
| 9 | Еммен | 36 | +9 | 52 |
| 10 | ФК Айндховен | 36 | -4 | 52 |
| 11 | Ваалвийк | 36 | -11 | 50 |
| 12 | Де Граафшап | 36 | +8 | 49 |
| 13 | Хелмонд Спорт | 36 | -16 | 47 |
| 14 | Ден Бош | 37 | -20 | 42 |
| 15 | Телстар | 36 | -16 | 40 |
| 16 | ТОП Ос | 36 | -26 | 38 |
| 17 | Фортуна Ситард | 36 | -13 | 36 |
| 18 | Йънг Утрехт | 37 | -24 | 34 |
| 19 | Дордрехт | 36 | -25 | 24 |
| 20 | Ахил '29 | 36 | -51 | 18 |
Хронология в първенството
| Камбур | |
| ФК Айндховен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Камбур | Камбур | ФК Айндховен | ФК Айндховен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ВВВ Венло | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Йънг Аякс | 1 - 3 | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 3 | Камбур | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 4 | Йънг ПСВ | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 5 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 5 | Волендам | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 6 | МВВ Маастрихт | 4 - 0 | 2 - 1 | 4 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 7 | Алмере Сити | 4 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 8 | НАК Бреда | 3 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 6 - 2 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 9 | Еммен | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | ФК Айндховен | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 11 | Ваалвийк | 5 - 0 | 2 - 2 | 5 - 0 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 12 | Де Граафшап | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 13 | Хелмонд Спорт | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 14 | Ден Бош | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 4 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 15 | Телстар | 5 - 1 | 0 - 3 | 5 - 1 | 4 - 2 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
| 16 | ТОП Ос | 4 - 2 | 2 - 7 | 4 - 2 | 1 - 2 | 6 - 2 | 6 - 2 | |
| 17 | Фортуна Ситард | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 18 | Йънг Утрехт | 4 - 2 | 0 - 2 | 4 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 19 | Дордрехт | 3 - 0 | 0 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 20 | Ахил '29 | 3 - 1 | 0 - 3 | 3 - 1 | 2 - 1 | 4 - 3 | 4 - 3 | |
Класиране в шампионата
| Камбур | ФК Айндховен | |
| Позиция | 3 | 10 |
| Точки | 68 | 52 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 13 |
| Точки | 39 | 14 |
Форма в шампионата
| Камбур | ФК Айндховен | |
|
Победи
Равни Загуби |
21
5 10 |
15
7 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
3 3 |
3
5 10 |
Голове в шампионата
| Камбур | ФК Айндховен | |
|
Вкарани
Получени |
73
39 |
61
65 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
45
18 |
23
42 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 5.25 | 9.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.17 | 3.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 7.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.00 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.10 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.83 | 1.83 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
