Нидерландия - Ерсте Дивизи (2017 - 2018)
21:00
Камбур
Го Ахед Игълс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 5.00 | 7.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.18 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.00 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.39 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.83 | 1.83 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.02.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Леуварден, а гостите от Девентер. Разстоянието между двата града е 107.9 км. Мачът ще се играе на стадион Камбур, който има капацитет от 10 500 места. Снимки от Google карта стадион Камбур. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Камбур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.01.2018 | КНВБ Купа | Твенте | 3 - 1 | Камбур | 1.55 | 4.17 | 5.06 |
| 26.01.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 1 - 3 | Камбур | 5.12 | 4.06 | 1.53 |
| 22.01.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 3 - 2 | Камбур | 1.53 | 4.26 | 4.83 |
| 15.01.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг АЗ Алкмаар | 0 - 1 | Камбур | 4.22 | 3.96 | 1.65 |
| 12.01.2018 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 2 | Де Граафшап | 2.39 | 3.42 | 2.61 |
| 22.12.2017 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 3 - 0 | Камбур | 3.10 | 3.45 | 2.07 |
| 15.12.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 0 | Дордрехт | 1.31 | 4.90 | 7.86 |
| 01.12.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 1 | Телстар | 1.66 | 3.95 | 4.24 |
| 27.11.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 2 - 1 | Камбур | 2.69 | 3.45 | 2.31 |
| 24.11.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 2 | Ден Бош | 1.49 | 4.15 | 5.48 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Го Ахед Игълс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2018 | Ерсте Дивизи | Волендам | 4 - 3 | Го Ахед Игълс | 1.72 | 3.97 | 3.82 |
| 19.01.2018 | Ерсте Дивизи | Го Ахед Игълс | 3 - 1 | МВВ Маастрихт | 2.31 | 3.43 | 2.70 |
| 12.01.2018 | Ерсте Дивизи | НЕК Ниймеген | 5 - 1 | Го Ахед Игълс | 1.25 | 5.68 | 8.53 |
| 22.12.2017 | Ерсте Дивизи | Го Ахед Игълс | 0 - 0 | Ваалвийк | 2.01 | 3.64 | 3.10 |
| 15.12.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 3 - 2 | Го Ахед Игълс | 1.72 | 3.87 | 4.02 |
| 12.12.2017 | Ерсте Дивизи | Го Ахед Игълс | 1 - 1 | Йънг ПСВ | 2.27 | 3.54 | 2.72 |
| 01.12.2017 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 3 - 0 | Го Ахед Игълс | 1.84 | 3.72 | 3.58 |
| 27.11.2017 | Ерсте Дивизи | Го Ахед Игълс | 0 - 0 | Йънг Утрехт | 1.48 | 4.30 | 5.29 |
| 24.11.2017 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 2 - 1 | Го Ахед Игълс | 1.67 | 3.99 | 4.12 |
| 17.11.2017 | Ерсте Дивизи | Го Ахед Игълс | 0 - 3 | Дордрехт | 1.60 | 3.93 | 4.63 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.09.2017 | Ерсте Дивизи | Го Ахед Игълс | 1 - 3 | Камбур | 2.68 | 3.33 | 2.36 |
| 05.04.2015 | Ередивизи | Камбур | 1 - 0 | Го Ахед Игълс | 1.65 | 3.85 | 4.66 |
| 13.12.2014 | Ередивизи | Го Ахед Игълс | 1 - 2 | Камбур | 2.83 | 3.35 | 2.32 |
| 19.01.2014 | Ередивизи | Камбур | 2 - 0 | Го Ахед Игълс | 1.89 | 3.50 | 3.74 |
| 20.09.2013 | Ередивизи | Го Ахед Игълс | 0 - 0 | Камбур | 2.11 | 3.45 | 3.15 |
| 01.04.2013 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 0 | Го Ахед Игълс | 2.24 | 3.39 | 2.84 |
| 31.08.2012 | Ерсте Дивизи | Го Ахед Игълс | 1 - 1 | Камбур | 2.23 | 3.38 | 2.85 |
| 22.01.2012 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 1 | Го Ахед Игълс | 1.78 | 3.59 | 3.90 |
| 16.10.2011 | Ерсте Дивизи | Го Ахед Игълс | 4 - 1 | Камбур | 2.29 | 3.36 | 2.76 |
| 20.03.2011 | Ерсте Дивизи | Камбур | 4 - 3 | Го Ахед Игълс | 1.97 | 3.32 | 3.47 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Камбур имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Ерсте Дивизи класиране към 02.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | НЕК Ниймеген | 22 | +26 | 46 |
| 2 | Йънг Аякс | 22 | +23 | 45 |
| 3 | Фортуна Ситард | 22 | +26 | 44 |
| 4 | Телстар | 22 | +3 | 40 |
| 5 | Йънг ПСВ | 22 | +7 | 37 |
| 6 | Алмере Сити | 22 | +4 | 36 |
| 7 | Еммен | 22 | +7 | 35 |
| 8 | ТОП Ос | 22 | -3 | 33 |
| 9 | Де Граафшап | 22 | +14 | 32 |
| 10 | Ден Бош | 22 | +6 | 29 |
| 11 | Камбур | 22 | -3 | 29 |
| 12 | ФК Айндховен | 22 | -13 | 28 |
| 13 | Дордрехт | 22 | -14 | 28 |
| 14 | МВВ Маастрихт | 22 | -4 | 26 |
| 15 | Волендам | 22 | -6 | 26 |
| 16 | Го Ахед Игълс | 22 | -6 | 23 |
| 17 | Ваалвийк | 22 | -12 | 22 |
| 18 | Хелмонд Спорт | 22 | -11 | 19 |
| 19 | Йънг АЗ Алкмаар | 22 | -19 | 17 |
| 20 | Йънг Утрехт | 22 | -25 | 10 |
Хронология в първенството
| Камбур | |
| Го Ахед Игълс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Камбур | Камбур | Го Ахед Игълс | Го Ахед Игълс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | НЕК Ниймеген | 3 - 1 | 1 - 1 | 5 - 1 | 5 - 1 | |||
| 2 | Йънг Аякс | 1 - 2 | 3 - 2 | 1 - 2 | 4 - 1 | |||
| 3 | Фортуна Ситард | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 4 | Телстар | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 5 | Йънг ПСВ | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 6 | Алмере Сити | 1 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 7 | Еммен | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 8 | ТОП Ос | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 6 | 1 - 6 | |||
| 9 | Де Граафшап | 3 - 2 | 2 - 0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 10 | Ден Бош | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 11 | Камбур | - | - | - | 1 - 3 | |||
| 12 | ФК Айндховен | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||||
| 13 | Дордрехт | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 3 | ||||
| 14 | МВВ Маастрихт | 1 - 1 | 3 - 1 | 4 - 3 | 4 - 3 | |||
| 15 | Волендам | 0 - 1 | 1 - 1 | 4 - 3 | 4 - 3 | |||
| 16 | Го Ахед Игълс | 1 - 3 | - | - | - | |||
| 17 | Ваалвийк | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 18 | Хелмонд Спорт | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 19 | Йънг АЗ Алкмаар | 0 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 20 | Йънг Утрехт | 2 - 2 | 1 - 3 | 2 - 2 | 0 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Камбур | Го Ахед Игълс | |
| Позиция | 11 | 16 |
| Точки | 29 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 17 |
| Точки | 15 | 6 |
Форма в шампионата
| Камбур | Го Ахед Игълс | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
5 9 |
5
8 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 3 |
1
3 7 |
Голове в шампионата
| Камбур | Го Ахед Игълс | |
|
Вкарани
Получени |
30
33 |
34
40 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
14 |
19
27 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 5.00 | 7.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.18 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.00 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.39 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.83 | 1.83 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.02.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
