Нидерландия - Ерсте Дивизи (2016 - 2017)
21:00
Камбур
ВВВ Венло
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.50 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.30 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.01.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Леуварден, а гостите от Венло. Разстоянието между двата града е 205.1 км. Мачът ще се играе на стадион Камбур, който има капацитет от 10 500 места. Снимки от Google карта стадион Камбур. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Камбур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.01.2017 | Приятелски срещи | Витес | 0 - 0 | Камбур | 1.61 | 3.74 | 4.64 |
| 18.12.2016 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 2 - 2 | Камбур | 3.88 | 3.65 | 1.78 |
| 15.12.2016 | КНВБ Купа | Камбур | 2 - 1 | Аякс | 5.31 | 4.26 | 1.51 |
| 09.12.2016 | Ерсте Дивизи | Камбур | 4 - 2 | Йънг Утрехт | 1.22 | 5.83 | 9.72 |
| 02.12.2016 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 3 | Йънг Аякс | 1.68 | 3.82 | 4.20 |
| 28.11.2016 | Ерсте Дивизи | Телстар | 0 - 3 | Камбур | 4.59 | 3.82 | 1.63 |
| 25.11.2016 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 1 | НАК Бреда | 1.88 | 3.63 | 3.54 |
| 18.11.2016 | Ерсте Дивизи | Еммен | 0 - 1 | Камбур | 3.35 | 3.47 | 1.97 |
| 09.11.2016 | Приятелски срещи | Грьонинген | 2 - 2 | Камбур | 1.87 | 3.68 | 3.31 |
| 04.11.2016 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 1 | Волендам | 1.89 | 3.49 | 3.60 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
ВВВ Венло - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.12.2016 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 1 - 0 | ФК Айндховен | 1.47 | 4.24 | 5.57 |
| 09.12.2016 | Ерсте Дивизи | Еммен | 1 - 2 | ВВВ Венло | 3.32 | 3.44 | 2.00 |
| 02.12.2016 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 1 - 1 | Телстар | 1.24 | 5.59 | 9.49 |
| 28.11.2016 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 4 - 0 | Ваалвийк | 1.38 | 4.60 | 6.74 |
| 25.11.2016 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 0 - 2 | ВВВ Венло | 2.91 | 3.41 | 2.19 |
| 18.11.2016 | Ерсте Дивизи | НАК Бреда | 0 - 0 | ВВВ Венло | 2.59 | 3.27 | 2.49 |
| 04.11.2016 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 3 - 1 | Дордрехт | 1.32 | 4.93 | 7.55 |
| 31.10.2016 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 0 - 4 | ВВВ Венло | 2.27 | 3.51 | 2.71 |
| 27.10.2016 | КНВБ Купа | Цволе | 2 - 1 | ВВВ Венло | 1.98 | 3.50 | 3.37 |
| 21.10.2016 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 3 - 1 | Ден Бош | 1.30 | 4.96 | 8.32 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.08.2016 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 2 - 1 | Камбур | 1.66 | 3.85 | 4.33 |
| 13.05.2012 | Д1 Плейоф | ВВВ Венло | 4 - 3 | Камбур | 1.66 | 3.72 | 4.45 |
| 10.05.2012 | Д1 Плейоф | Камбур | 0 - 0 | ВВВ Венло | 2.44 | 3.29 | 2.63 |
| 13.02.2009 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 1 - 2 | Камбур | 1.50 | 3.74 | 5.96 |
| 15.08.2008 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 0 | ВВВ Венло | 2.83 | 3.27 | 2.24 |
| 30.03.2007 | Ерсте Дивизи | Камбур | 2 - 1 | ВВВ Венло | 3.29 | 3.24 | 1.98 |
| 01.09.2006 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 3 - 2 | Камбур | 1.58 | 3.53 | 4.96 |
| 02.12.2005 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 1 | ВВВ Венло | 4.24 | 3.35 | 1.70 |
| 26.08.2005 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 1 - 1 | Камбур | 1.47 | 3.57 | 5.97 |
| 25.02.2005 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 0 - 2 | Камбур | 1.57 | 3.53 | 4.89 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Камбур имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Ерсте Дивизи класиране към 13.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВВВ Венло | 19 | +22 | 41 |
| 2 | Йънг Аякс | 19 | +24 | 39 |
| 3 | МВВ Маастрихт | 19 | +11 | 37 |
| 4 | Волендам | 19 | +17 | 35 |
| 5 | Йънг ПСВ | 19 | +11 | 32 |
| 6 | Алмере Сити | 19 | +6 | 32 |
| 7 | Хелмонд Спорт | 19 | +6 | 31 |
| 8 | НАК Бреда | 19 | +4 | 31 |
| 9 | Камбур | 19 | +5 | 30 |
| 10 | Ваалвийк | 19 | -1 | 29 |
| 11 | ФК Айндховен | 19 | -4 | 29 |
| 12 | Еммен | 19 | +2 | 26 |
| 13 | Ден Бош | 19 | -8 | 25 |
| 14 | ТОП Ос | 19 | -9 | 23 |
| 15 | Телстар | 19 | -8 | 21 |
| 16 | Де Граафшап | 19 | 0 | 18 |
| 17 | Йънг Утрехт | 19 | -11 | 17 |
| 18 | Дордрехт | 19 | -12 | 14 |
| 19 | Фортуна Ситард | 19 | -18 | 9 |
| 20 | Ахил '29 | 19 | -37 | 2 |
Хронология в първенството
| Камбур | |
| ВВВ Венло | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Камбур | Камбур | ВВВ Венло | ВВВ Венло | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ВВВ Венло | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 2 | Йънг Аякс | 1 - 3 | 1 - 3 | 0 - 4 | 0 - 4 | |||
| 3 | МВВ Маастрихт | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 4 | Волендам | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 5 | Йънг ПСВ | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | ||||
| 6 | Алмере Сити | 4 - 1 | 4 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 7 | Хелмонд Спорт | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 8 | НАК Бреда | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 9 | Камбур | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 10 | Ваалвийк | 2 - 2 | 4 - 0 | |||||
| 11 | ФК Айндховен | 2 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 12 | Еммен | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 13 | Ден Бош | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 14 | ТОП Ос | 4 - 2 | 4 - 2 | 2 - 0 | ||||
| 15 | Телстар | 0 - 3 | 1 - 1 | |||||
| 16 | Де Граафшап | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 17 | Йънг Утрехт | 4 - 2 | 4 - 2 | 2 - 0 | ||||
| 18 | Дордрехт | 0 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 19 | Фортуна Ситард | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 20 | Ахил '29 | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
Класиране в шампионата
| Камбур | ВВВ Венло | |
| Позиция | 9 | 1 |
| Точки | 30 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 1 |
| Точки | 20 | 19 |
Форма в шампионата
| Камбур | ВВВ Венло | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
3 7 |
13
2 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
2 1 |
6
1 2 |
Голове в шампионата
| Камбур | ВВВ Венло | |
|
Вкарани
Получени |
33
28 |
35
13 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
13 |
16
6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.50 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.30 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.01.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
