Италия - Серия С - Група В (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
15:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.29 |
3.13 |
2.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.30 |
1.52 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.68 |
2.03 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.47 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.86 |
1.82 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.32 |
3.02 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.65 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кампобасо, а гостите от Ливорно.
Разстоянието между двата града е 419.0 км.
Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кампобасо - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Серия С - В |
Кампобасо |
2 - 0 |
Форли |
2.06 |
3.41 |
3.04 |
| 28.10.2026 |
Купа Серия С |
Кампобасо |
2 - 0 |
Латина |
2.29 |
3.06 |
2.69 |
| 24.10.2026 |
Серия С - В |
Аталанта Б |
1 - 2 |
Кампобасо |
2.45 |
3.38 |
2.48 |
| 18.10.2026 |
Серия С - В |
Кампобасо |
1 - 5 |
Перуджа |
2.24 |
3.24 |
2.87 |
| 11.10.2026 |
Серия С - В |
Равена |
3 - 1 |
Кампобасо |
1.57 |
3.84 |
4.83 |
| 04.10.2026 |
Серия С - В |
Кампобасо |
1 - 1 |
Торес |
2.33 |
3.27 |
2.71 |
| 26.09.2026 |
Серия С - В |
Самбенедетезе |
1 - 2 |
Кампобасо |
2.73 |
3.04 |
2.44 |
| 20.09.2026 |
Серия С - В |
Кампобасо |
2 - 2 |
Пинето |
2.00 |
3.21 |
3.45 |
| 16.09.2026 |
Серия С - В |
Гросето |
2 - 2 |
Кампобасо |
2.60 |
3.16 |
2.48 |
| 12.09.2026 |
Серия С - В |
Вадо |
0 - 1 |
Кампобасо |
2.54 |
3.01 |
2.62 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Ливорно - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Серия С - В |
Ливорно |
1 - 0 |
Остия Маре Лидо |
1.84 |
3.47 |
3.62 |
| 28.10.2026 |
Купа Серия С |
Специя |
2 - 1 |
Ливорно |
1.53 |
3.53 |
5.23 |
| 24.10.2026 |
Серия С - В |
Самбенедетезе |
2 - 1 |
Ливорно |
2.60 |
3.09 |
2.50 |
| 16.10.2026 |
Серия С - В |
Ливорно |
4 - 4 |
Гросето |
1.95 |
3.42 |
3.35 |
| 11.10.2026 |
Серия С - В |
Форли |
1 - 1 |
Ливорно |
2.36 |
3.18 |
2.71 |
| 03.10.2026 |
Серия С - В |
Ливорно |
0 - 1 |
Пескара |
2.52 |
3.39 |
2.41 |
| 26.09.2026 |
Серия С - В |
Ливорно |
3 - 2 |
Пианезе |
1.74 |
3.38 |
4.24 |
| 21.09.2026 |
Серия С - В |
Гуидония Монт. |
1 - 1 |
Ливорно |
2.30 |
2.97 |
3.01 |
| 16.09.2026 |
Серия С - В |
Ливорно |
3 - 2 |
Вадо |
1.72 |
3.37 |
4.42 |
| 12.09.2026 |
Серия С - В |
Специя |
2 - 0 |
Ливорно |
1.63 |
3.48 |
4.92 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.02.2026 |
Серия С - В |
Кампобасо |
1 - 2 |
Ливорно |
1.97 |
3.12 |
3.69 |
| 27.09.2025 |
Серия С - В |
Ливорно |
0 - 0 |
Кампобасо |
2.45 |
2.97 |
2.78 |
В последните 2 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Кампобасо имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Серия С - Група В класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Специя |
12 |
10 |
2 |
0 |
21 |
6 |
+15 |
32 |
| 2 |
Равена |
12 |
8 |
2 |
2 |
22 |
7 |
+15 |
26 |
| 3 |
Гросето |
12 |
6 |
5 |
1 |
25 |
15 |
+10 |
23 |
| 4 |
Реджиана 1919 |
12 |
6 |
2 |
4 |
16 |
11 |
+5 |
20 |
| 5 |
Пескара |
12 |
5 |
4 |
3 |
15 |
13 |
+2 |
19 |
| 6 |
Ливорно |
12 |
5 |
4 |
3 |
17 |
16 |
+1 |
19 |
| 7 |
Торес |
12 |
5 |
4 |
3 |
13 |
12 |
+1 |
19 |
| 8 |
Кампобасо |
12 |
5 |
3 |
4 |
18 |
20 |
-2 |
18 |
| 9 |
Гуидония Монтечелио |
12 |
4 |
5 |
3 |
15 |
13 |
+2 |
17 |
| 10 |
Перуджа |
12 |
5 |
2 |
5 |
16 |
18 |
-2 |
17 |
| 11 |
Вадо |
12 |
4 |
4 |
4 |
14 |
13 |
+1 |
16 |
| 12 |
Латина |
12 |
3 |
6 |
3 |
12 |
12 |
0 |
15 |
| 13 |
Аталанта Б |
12 |
5 |
0 |
7 |
14 |
18 |
-4 |
15 |
| 14 |
Пинето |
12 |
3 |
5 |
4 |
10 |
13 |
-3 |
14 |
| 15 |
Форли |
12 |
2 |
6 |
4 |
16 |
18 |
-2 |
12 |
| 16 |
Самбенедетезе |
12 |
2 |
4 |
6 |
16 |
20 |
-4 |
10 |
| 17 |
Пианезе |
12 |
1 |
7 |
4 |
7 |
11 |
-4 |
10 |
| 18 |
Остия Маре Лидо |
12 |
2 |
3 |
7 |
10 |
15 |
-5 |
9 |
| 19 |
Губио |
12 |
2 |
2 |
8 |
10 |
21 |
-11 |
8 |
| 20 |
Вис Пезаро 1898 |
12 |
1 |
2 |
9 |
11 |
26 |
-15 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Кампобасо |
|
| Ливорно |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Кампобасо |
Кампобасо |
|
Ливорно |
Ливорно |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Специя |
|
1 - 0 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 2 |
Равена |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Гросето |
|
2 - 2 |
|
|
4 - 4 |
|
|
| 4 |
Реджиана 1919 |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Пескара |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 6 |
Ливорно |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Торес |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
| 8 |
Кампобасо |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 9 |
Гуидония Монтечелио |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Перуджа |
1 - 5 |
|
1 - 5 |
|
|
|
|
| 11 |
Вадо |
|
0 - 1 |
|
|
3 - 2 |
|
|
| 12 |
Латина |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Аталанта Б |
|
1 - 2 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 14 |
Пинето |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 15 |
Форли |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 16 |
Самбенедетезе |
|
1 - 2 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 17 |
Пианезе |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
3 - 2 |
|
|
| 18 |
Остия Маре Лидо |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 19 |
Губио |
2 - 4 |
|
2 - 4 |
|
|
|
|
| 20 |
Вис Пезаро 1898 |
|
|
|
|
|
|
|
*** Римини - оттегляне от първенството
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Кампобасо |
Ливорно |
| Победи |
5 |
5 |
| Равни |
3 |
4 |
| Загуби |
4 |
3 |
| Вкарани Голове |
18 |
17 |
| Получени Голове |
20 |
16 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.42 |
| Средно Получени |
1.67 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
92% |
75% |
| Мачове Получил |
75% |
75% |
| Гол/Гол |
67% |
58% |
| Над 1.5 |
83% |
67% |
| Над 2.5 |
58% |
42% |
| Над 3.5 |
42% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
10 |
3 |
| Получени Голове |
12 |
6 |
| Средно Вкарани |
1.67 |
0.60 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.20 |
| Мачове Вкарал |
100% |
60% |
| Мачове Получил |
67% |
80% |
| Гол/Гол |
67% |
60% |
| Над 1.5 |
100% |
80% |
| Над 2.5 |
50% |
20% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.29 |
3.13 |
2.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.30 |
1.52 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.68 |
2.03 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.47 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.86 |
1.82 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.32 |
3.02 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.65 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака