Южна Корея - Група за Титлата (2026)
неделя, 8 ноември, 2026
09:30
Кануън
Чонбук Хюндай Моторс
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Чонбук Хюндай Моторс
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.25 |
3.25 |
3.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.33 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.67 |
2.15 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Каннин, а гостите от Чонджу.
Разстоянието между двата града е 265.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Каннин,
който има капацитет от
22 333 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Каннин.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кануън - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.11.2026 |
АШЛ 2 |
Кучинг Сити |
2 - 0 |
Кануън |
4.22 |
3.54 |
1.71 |
| 01.11.2026 |
Група за Титлата |
Улсан ХД |
2 - 1 |
Кануън |
2.14 |
3.35 |
3.09 |
| 29.10.2026 |
АШЛ 2 |
Кануън |
1 - 0 |
Кучинг Сити |
1.45 |
4.01 |
6.03 |
| 24.10.2026 |
К-Лига 1 |
Сеул |
1 - 1 |
Кануън |
1.78 |
3.45 |
4.17 |
| 18.10.2026 |
К-Лига 1 |
Кануън |
1 - 1 |
Инчхън Юнайтед |
2.17 |
3.11 |
3.28 |
| 09.10.2026 |
К-Лига 1 |
Кануън |
2 - 0 |
Пучхон 1995 |
1.74 |
3.43 |
4.53 |
| 27.09.2026 |
К-Лига 1 |
Кануън |
0 - 0 |
Инчхън Юнайтед |
2.34 |
3.02 |
3.02 |
| 20.09.2026 |
К-Лига 1 |
Кануън |
0 - 1 |
Чеджу СК |
2.07 |
3.24 |
3.38 |
| 13.09.2026 |
К-Лига 1 |
Кимчхон Сангму |
2 - 2 |
Кануън |
2.53 |
3.13 |
2.67 |
| 09.09.2026 |
К-Лига 1 |
Кануън |
1 - 1 |
Чонбук Хюндай Моторс |
2.58 |
3.11 |
2.66 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Чонбук Хюндай Моторс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.11.2026 |
ШЛ Азия |
Чонбук Хюндай Моторс |
2 - 0 |
Джохор Дарул Такзим |
2.71 |
3.45 |
2.32 |
| 31.10.2026 |
Група за Титлата |
Чонбук Хюндай Моторс |
0 - 0 |
Теджън Хана Сит. |
2.49 |
3.38 |
2.54 |
| 27.10.2026 |
ШЛ Азия |
Пекин Гуоан |
2 - 2 |
Чонбук Хюндай Моторс |
2.29 |
3.46 |
2.74 |
| 24.10.2026 |
К-Лига 1 |
Анянг |
1 - 1 |
Чонбук Хюндай Моторс |
3.73 |
3.47 |
1.88 |
| 18.10.2026 |
К-Лига 1 |
Чонбук Хюндай Моторс |
3 - 2 |
Чеджу СК |
1.91 |
3.38 |
3.68 |
| 14.10.2026 |
ШЛ Азия |
Висел Кобе |
2 - 0 |
Чонбук Хюндай Моторс |
1.65 |
3.71 |
4.68 |
| 09.10.2026 |
К-Лига 1 |
Теджън Хана Сит. |
2 - 1 |
Чонбук Хюндай Моторс |
2.22 |
3.45 |
2.88 |
| 20.09.2026 |
К-Лига 1 |
Чонбук Хюндай Моторс |
2 - 2 |
Куанджу |
1.39 |
4.52 |
6.75 |
| 16.09.2026 |
ШЛ Азия |
Чонбук Хюндай Моторс |
2 - 1 |
Кашива Рейсол |
3.19 |
3.34 |
2.11 |
| 12.09.2026 |
К-Лига 1 |
Чонбук Хюндай Моторс |
1 - 2 |
Сеул |
2.79 |
3.27 |
2.36 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.09.2026 |
К-Лига 1 |
Кануън |
1 - 1 |
Чонбук Хюндай Моторс |
2.58 |
3.11 |
2.66 |
| 04.07.2026 |
К-Лига 1 |
Чонбук Хюндай Моторс |
1 - 2 |
Кануън |
2.22 |
3.01 |
3.23 |
| 18.04.2026 |
К-Лига 1 |
Кануън |
1 - 1 |
Чонбук Хюндай Моторс |
2.45 |
3.08 |
2.81 |
| 01.11.2025 |
Група за Титлата |
Кануън |
0 - 0 |
Чонбук Хюндай Моторс |
2.90 |
3.29 |
2.29 |
| 27.08.2025 |
ФА Къп |
Кануън |
1 - 2 |
Чонбук Хюндай Моторс |
3.53 |
3.22 |
1.96 |
| 20.08.2025 |
ФА Къп |
Чонбук Хюндай Моторс |
1 - 1 |
Кануън |
1.66 |
3.55 |
4.50 |
| 23.07.2025 |
К-Лига 1 |
Чонбук Хюндай Моторс |
2 - 0 |
Кануън |
1.66 |
3.60 |
4.83 |
| 13.06.2025 |
К-Лига 1 |
Кануън |
0 - 3 |
Чонбук Хюндай Моторс |
3.92 |
3.10 |
1.96 |
| 09.03.2025 |
К-Лига 1 |
Чонбук Хюндай Моторс |
0 - 1 |
Кануън |
2.11 |
3.12 |
3.38 |
| 26.07.2024 |
К-Лига 1 |
Кануън |
4 - 2 |
Чонбук Хюндай Моторс |
2.08 |
3.38 |
3.15 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Кануън имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
Група за Титлата класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сеул |
34 |
20 |
7 |
7 |
61 |
30 |
+31 |
67 |
| 2 |
Улсан ХД |
34 |
16 |
6 |
12 |
54 |
48 |
+6 |
54 |
| 3 |
Теджън Хана Ситизен |
34 |
13 |
11 |
10 |
53 |
41 |
+12 |
50 |
| 4 |
Инчхън Юнайтед |
34 |
13 |
10 |
11 |
44 |
35 |
+9 |
49 |
| 5 |
Чонбук Хюндай Моторс |
34 |
12 |
13 |
9 |
43 |
33 |
+10 |
49 |
| 6 |
Кануън |
34 |
11 |
15 |
8 |
41 |
32 |
+9 |
48 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Кануън |
|
| Чонбук Хюндай Моторс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Кануън |
Чонбук Хюндай Моторс |
| Победи |
11 |
12 |
| Равни |
15 |
13 |
| Загуби |
8 |
9 |
| Вкарани Голове |
41 |
43 |
| Получени Голове |
32 |
33 |
| Средно Вкарани |
1.21 |
1.26 |
| Средно Получени |
0.94 |
0.97 |
| Мачове Вкарал |
74% |
76% |
| Мачове Получил |
59% |
59% |
| Гол/Гол |
47% |
53% |
| Над 1.5 |
76% |
68% |
| Над 2.5 |
38% |
38% |
| Над 3.5 |
12% |
24% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
4 |
| Равни |
9 |
9 |
| Загуби |
3 |
4 |
| Вкарани Голове |
20 |
17 |
| Получени Голове |
14 |
14 |
| Средно Вкарани |
1.18 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.82 |
0.82 |
| Мачове Вкарал |
76% |
71% |
| Мачове Получил |
59% |
65% |
| Гол/Гол |
47% |
53% |
| Над 1.5 |
82% |
65% |
| Над 2.5 |
24% |
18% |
| Над 3.5 |
6% |
12% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.25 |
3.25 |
3.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.33 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.67 |
2.15 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Чонбук Хюндай Моторс
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака