Южна Корея - К-Лига 1 (2026)
неделя, 18 октомври, 2026
10:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.00 |
3.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.36 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.63 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.53 |
2.40 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.18 |
4.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.67 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Каннин, а гостите от Инчхън.
Разстоянието между двата града е 193.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Каннин,
който има капацитет от
22 333 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Каннин.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Кануън - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
К-Лига 1 |
Кануън |
2 - 0 |
Пучхон 1995 |
1.74 |
3.43 |
4.53 |
| 27.09.2026 |
К-Лига 1 |
Кануън |
0 - 0 |
Инчхън Юнайтед |
2.34 |
3.02 |
3.02 |
| 20.09.2026 |
К-Лига 1 |
Кануън |
0 - 1 |
Чеджу СК |
2.07 |
3.24 |
3.38 |
| 13.09.2026 |
К-Лига 1 |
Кимчхон Сангму |
2 - 2 |
Кануън |
2.53 |
3.13 |
2.67 |
| 09.09.2026 |
К-Лига 1 |
Кануън |
1 - 1 |
Чонбук Хюндай Моторс |
2.58 |
3.11 |
2.66 |
| 06.09.2026 |
К-Лига 1 |
Анянг |
0 - 3 |
Кануън |
3.26 |
3.27 |
2.11 |
| 30.08.2026 |
К-Лига 1 |
Кануън |
0 - 0 |
Поханг Стийлърс |
1.88 |
3.18 |
4.10 |
| 26.08.2026 |
К-Лига 1 |
Кануън |
2 - 2 |
Куанджу |
1.49 |
3.90 |
6.22 |
| 23.08.2026 |
К-Лига 1 |
Теджън Хана Сит. |
3 - 0 |
Кануън |
2.47 |
3.13 |
2.75 |
| 19.08.2026 |
ФА Къп |
Кануън |
0 - 0 |
Съннам |
1.49 |
3.76 |
5.30 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 5 равенства и 1 загуба
в последните 7 домакинства.
Инчхън Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
3 - 0 |
Поханг Стийлърс |
2.24 |
3.02 |
3.22 |
| 27.09.2026 |
К-Лига 1 |
Кануън |
0 - 0 |
Инчхън Юнайтед |
2.34 |
3.02 |
3.02 |
| 20.09.2026 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
1 - 1 |
Теджън Хана Сит. |
2.70 |
3.26 |
2.44 |
| 12.09.2026 |
К-Лига 1 |
Улсан ХД |
2 - 1 |
Инчхън Юнайтед |
2.18 |
3.31 |
3.07 |
| 08.09.2026 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
2 - 1 |
Пучхон 1995 |
1.74 |
3.42 |
4.50 |
| 05.09.2026 |
К-Лига 1 |
Сеул |
1 - 0 |
Инчхън Юнайтед |
1.89 |
3.36 |
3.81 |
| 30.08.2026 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
1 - 1 |
Чонбук Хюндай Моторс |
2.89 |
3.15 |
2.35 |
| 26.08.2026 |
К-Лига 1 |
Анянг |
2 - 1 |
Инчхън Юнайтед |
3.11 |
3.15 |
2.23 |
| 23.08.2026 |
К-Лига 1 |
Куанджу |
0 - 1 |
Инчхън Юнайтед |
4.54 |
3.39 |
1.75 |
| 16.08.2026 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
1 - 1 |
Кимчхон Сангму |
2.09 |
3.16 |
3.41 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.09.2026 |
К-Лига 1 |
Кануън |
0 - 0 |
Инчхън Юнайтед |
2.34 |
3.02 |
3.02 |
| 02.05.2026 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
0 - 1 |
Кануън |
2.91 |
3.01 |
2.43 |
| 06.10.2024 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
1 - 3 |
Кануън |
2.77 |
3.15 |
2.40 |
| 30.06.2024 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
0 - 1 |
Кануън |
2.16 |
3.28 |
3.07 |
| 21.04.2024 |
К-Лига 1 |
Кануън |
4 - 1 |
Инчхън Юнайтед |
2.56 |
2.93 |
2.77 |
| 24.09.2023 |
К-Лига 1 |
Кануън |
1 - 1 |
Инчхън Юнайтед |
2.60 |
3.07 |
2.64 |
| 02.07.2023 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
1 - 0 |
Кануън |
2.03 |
3.12 |
3.65 |
| 16.04.2023 |
К-Лига 1 |
Кануън |
0 - 2 |
Инчхън Юнайтед |
2.65 |
2.99 |
2.65 |
| 08.10.2022 |
Група за Титлата |
Кануън |
0 - 0 |
Инчхън Юнайтед |
2.01 |
3.31 |
3.56 |
| 02.09.2022 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
0 - 1 |
Кануън |
3.03 |
3.23 |
2.28 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Кануън имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
К-Лига 1 класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сеул |
31 |
20 |
5 |
6 |
58 |
26 |
+32 |
65 |
| 2 |
Улсан ХД |
31 |
14 |
5 |
12 |
48 |
44 |
+4 |
47 |
| 3 |
Кануън |
31 |
11 |
13 |
7 |
38 |
28 |
+10 |
46 |
| 4 |
Чеджу СК |
31 |
12 |
10 |
9 |
36 |
31 |
+5 |
46 |
| 5 |
Чонбук Хюндай Моторс |
31 |
11 |
11 |
9 |
39 |
30 |
+9 |
44 |
| 6 |
Теджън Хана Ситизен |
31 |
11 |
10 |
10 |
48 |
38 |
+10 |
43 |
| 7 |
Инчхън Юнайтед |
31 |
11 |
9 |
11 |
39 |
33 |
+6 |
42 |
| 8 |
Анянг |
31 |
10 |
11 |
10 |
39 |
47 |
-8 |
41 |
| 9 |
Поханг Стийлърс |
31 |
11 |
7 |
13 |
28 |
37 |
-9 |
40 |
| 10 |
Кимчхон Сангму |
31 |
5 |
18 |
8 |
30 |
37 |
-7 |
33 |
| 11 |
Пучхон 1995 |
31 |
7 |
11 |
13 |
31 |
42 |
-11 |
32 |
| 12 |
Куанджу |
31 |
2 |
12 |
17 |
25 |
66 |
-41 |
18 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Кануън |
|
| Инчхън Юнайтед |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Кануън |
Кануън |
|
Инчхън Юнайтед |
Инчхън Юнайтед |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сеул |
1 - 2 |
0 - 0 |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
Улсан ХД |
2 - 0 |
2 - 3 |
2 - 0 |
|
1 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Кануън |
- |
- |
- |
|
0 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 4 |
Чеджу СК |
0 - 1 |
1 - 1 |
0 - 1 |
|
1 - 0 |
3 - 3 |
3 - 3 |
| 5 |
Чонбук Хюндай Моторс |
1 - 1 |
1 - 2 |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 6 |
Теджън Хана Ситизен |
2 - 0 |
3 - 0 |
2 - 0 |
|
1 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 7 |
Инчхън Юнайтед |
0 - 0 |
0 - 1 |
0 - 0 |
|
- |
- |
- |
| 8 |
Анянг |
1 - 1 |
0 - 3 |
1 - 1 |
|
0 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 9 |
Поханг Стийлърс |
0 - 0 |
1 - 0 |
0 - 0 |
|
3 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Кимчхон Сангму |
2 - 0 |
2 - 2 |
2 - 0 |
|
1 - 1 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 11 |
Пучхон 1995 |
2 - 0 |
0 - 0 |
2 - 0 |
|
2 - 1 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 12 |
Куанджу |
2 - 2 |
0 - 0 |
2 - 2 |
|
4 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Кануън |
Инчхън Юнайтед |
| Победи |
11 |
11 |
| Равни |
13 |
9 |
| Загуби |
7 |
11 |
| Вкарани Голове |
38 |
39 |
| Получени Голове |
28 |
33 |
| Средно Вкарани |
1.23 |
1.26 |
| Средно Получени |
0.90 |
1.06 |
| Мачове Вкарал |
71% |
77% |
| Мачове Получил |
55% |
71% |
| Гол/Гол |
42% |
55% |
| Над 1.5 |
74% |
65% |
| Над 2.5 |
39% |
48% |
| Над 3.5 |
13% |
16% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
5 |
| Равни |
8 |
5 |
| Загуби |
3 |
5 |
| Вкарани Голове |
19 |
19 |
| Получени Голове |
13 |
17 |
| Средно Вкарани |
1.19 |
1.27 |
| Средно Получени |
0.81 |
1.13 |
| Мачове Вкарал |
75% |
73% |
| Мачове Получил |
56% |
67% |
| Гол/Гол |
44% |
53% |
| Над 1.5 |
81% |
60% |
| Над 2.5 |
25% |
53% |
| Над 3.5 |
6% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.00 |
3.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.36 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.63 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.53 |
2.40 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.18 |
4.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.67 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака