Азербайджан - Висша Лига (2016 - 2017)
15:00
Капаз Ганджа
Шамахи
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 4.25 | 12.58 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 1.14 | 3.16 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.05 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.71 | 1.98 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.27 | 3.45 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ганджа, а гостите от Шамахи. Разстоянието между двата града е 192.5 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Ганджа, който има капацитет от 26 120 места. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Ганджа. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Капаз Ганджа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Висша Лига | АЗАЛ ПФК Баку | 1 - 2 | Капаз Ганджа | 5.49 | 3.55 | 1.54 |
| 16.04.2017 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 2 - 0 | Габала | 4.07 | 3.21 | 1.80 |
| 09.04.2017 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 2 - 0 | Нефтчи Баку | 3.12 | 2.98 | 2.19 |
| 02.04.2017 | Висша Лига | Карабах Агдам | 2 - 1 | Капаз Ганджа | 1.18 | 5.47 | 13.27 |
| 18.03.2017 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 1 - 0 | Сумгаит | 2.25 | 2.88 | 3.13 |
| 13.03.2017 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 1 - 0 | Зира Баку | 3.22 | 2.88 | 2.20 |
| 05.03.2017 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 1 - 1 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.66 | 3.36 | 4.76 |
| 28.02.2017 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 1 - 1 | Габала | 5.68 | 3.63 | 1.52 |
| 18.02.2017 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 0 - 0 | Капаз Ганджа | 1.82 | 3.29 | 3.84 |
| 12.02.2017 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 0 - 1 | Карабах Агдам | 6.94 | 3.96 | 1.40 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 7 домакинства.
Шамахи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.04.2017 | Висша Лига | Габала | 4 - 3 | Шамахи | 1.67 | 3.48 | 4.41 |
| 16.04.2017 | Висша Лига | Шамахи | 0 - 3 | Карабах Агдам | 3.90 | 3.13 | 1.88 |
| 10.04.2017 | Висша Лига | Зира Баку | 1 - 1 | Шамахи | 2.91 | 3.00 | 2.29 |
| 05.04.2017 | Купа на Азербайджан | Габала | 2 - 0 | Шамахи | 1.58 | 3.55 | 5.03 |
| 02.04.2017 | Висша Лига | Шамахи | 2 - 1 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.44 | 3.92 | 6.10 |
| 30.03.2017 | Купа на Азербайджан | Шамахи | 1 - 3 | Габала | 3.58 | 3.02 | 2.01 |
| 18.03.2017 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 2 - 1 | Шамахи | 2.47 | 2.90 | 2.77 |
| 13.03.2017 | Висша Лига | Шамахи | 1 - 0 | Сумгаит | 1.52 | 3.44 | 5.88 |
| 04.03.2017 | Висша Лига | Шамахи | 0 - 2 | Габала | 3.29 | 2.94 | 2.15 |
| 28.02.2017 | Висша Лига | Карабах Агдам | 0 - 1 | Шамахи | 1.25 | 4.83 | 9.95 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2017 | Висша Лига | Шамахи | 4 - 1 | Капаз Ганджа | 1.75 | 3.24 | 4.33 |
| 21.12.2016 | Купа на Азербайджан | Капаз Ганджа | 0 - 0 | Шамахи | 2.77 | 3.07 | 2.40 |
| 13.12.2016 | Купа на Азербайджан | Шамахи | 2 - 0 | Капаз Ганджа | 1.84 | 3.25 | 3.87 |
| 23.10.2016 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 0 - 0 | Шамахи | 3.18 | 3.05 | 2.19 |
| 19.08.2016 | Висша Лига | Шамахи | 2 - 2 | Капаз Ганджа | 1.79 | 3.32 | 4.08 |
| 16.04.2016 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 1 - 1 | Шамахи | 2.66 | 3.06 | 2.43 |
| 19.02.2016 | Висша Лига | Шамахи | 1 - 0 | Капаз Ганджа | 1.85 | 3.06 | 4.04 |
| 27.11.2015 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 0 - 0 | Шамахи | 2.91 | 3.16 | 2.21 |
| 25.09.2015 | Висша Лига | Шамахи | 1 - 0 | Капаз Ганджа | 1.27 | 5.04 | 8.57 |
| 15.12.2012 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 0 - 2 | Шамахи | 7.13 | 3.89 | 1.40 |
В последните 10 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 5 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Капаз Ганджа имат изиграни 5 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 4 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 29.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Карабах Агдам | 27 | +31 | 59 |
| 2 | Габала | 27 | +28 | 52 |
| 3 | Шамахи | 27 | +7 | 43 |
| 4 | Зира Баку | 27 | 0 | 36 |
| 5 | Капаз Ганджа | 27 | -4 | 33 |
| 6 | Сумгаит | 27 | -8 | 32 |
| 7 | Нефтчи Баку | 27 | -20 | 29 |
| 8 | АЗАЛ ПФК Баку | 27 | -34 | 10 |
Хронология в първенството
| Капаз Ганджа | |
| Шамахи | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Капаз Ганджа | Капаз Ганджа | Шамахи | Шамахи | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Карабах Агдам | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 2 | Габала | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 2 | 4 - 3 | 4 - 3 | |
| 3 | Шамахи | 0 - 0 | 4 - 1 | 0 - 0 | - | - | - | |
| 4 | Зира Баку | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Капаз Ганджа | - | - | - | 4 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 6 | Сумгаит | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 7 | Нефтчи Баку | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | АЗАЛ ПФК Баку | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Капаз Ганджа | Шамахи | |
| Позиция | 5 | 3 |
| Точки | 33 | 43 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 2 |
| Точки | 24 | 18 |
Форма в шампионата
| Капаз Ганджа | Шамахи | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
9 10 |
11
10 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
6 1 |
4
6 3 |
Голове в шампионата
| Капаз Ганджа | Шамахи | |
|
Вкарани
Получени |
23
27 |
39
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
4 |
16
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 4.25 | 12.58 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 1.14 | 3.16 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.05 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.71 | 1.98 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.27 | 3.45 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
