Азербайджан - Висша Лига (2026 - 2027)
неделя, 20 септември, 2026
18:00
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.70 |
3.09 |
2.41 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.48 |
1.33 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.92 |
1.74 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.02 |
1.34 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.68 |
2.05 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.24 |
3.72 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.79 |
1.87 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
20.09.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ганджа, а гостите от Сумгаит.
Разстоянието между двата града е 279.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Градски стадион Ганджа,
който има капацитет от
26 120 места.
Снимки от Google карта
стадион Градски стадион Ганджа.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Капаз Ганджа - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.09.2026 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
1 - 0 |
Габала |
2.67 |
3.01 |
2.49 |
| 04.09.2026 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
1 - 4 |
Шамахи |
2.58 |
2.85 |
2.70 |
| 30.08.2026 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
1 - 0 |
Туран Товуз |
4.49 |
3.28 |
1.72 |
| 15.08.2026 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
2 - 0 |
Капаз Ганджа |
1.19 |
5.84 |
11.01 |
| 23.05.2026 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
0 - 1 |
Нефтчи Баку |
4.91 |
3.84 |
1.55 |
| 15.05.2026 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
2 - 0 |
Капаз Ганджа |
1.99 |
3.22 |
3.29 |
| 08.05.2026 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
0 - 1 |
Капаз Ганджа |
1.28 |
4.98 |
7.74 |
| 02.05.2026 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
2 - 1 |
Сумгаит |
3.04 |
2.98 |
2.21 |
| 26.04.2026 |
Висша Лига |
Шамахи |
2 - 0 |
Капаз Ганджа |
1.97 |
3.03 |
3.59 |
| 19.04.2026 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
0 - 1 |
Имишли |
2.16 |
3.01 |
3.19 |
Общо 4 победи и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 3 загуби
в последните 6 домакинства.
Сумгаит - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.09.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
1 - 1 |
Шамахи |
2.57 |
2.98 |
2.61 |
| 06.09.2026 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
2 - 1 |
Сумгаит |
1.68 |
3.42 |
4.65 |
| 31.08.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
0 - 1 |
Карабах Агдам |
7.18 |
4.61 |
1.33 |
| 16.08.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
1 - 3 |
Нефтчи Баку |
4.17 |
3.47 |
1.73 |
| 22.05.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
3 - 4 |
Карабах Агдам |
7.80 |
4.85 |
1.29 |
| 17.05.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
2 - 1 |
Сумгаит |
1.69 |
3.34 |
4.60 |
| 09.05.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
2 - 1 |
Араз-Нахичеван |
2.18 |
3.14 |
2.92 |
| 02.05.2026 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
2 - 1 |
Сумгаит |
3.04 |
2.98 |
2.21 |
| 25.04.2026 |
Висша Лига |
Имишли |
0 - 2 |
Сумгаит |
2.33 |
2.96 |
2.87 |
| 19.04.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
1 - 0 |
Габала |
2.31 |
2.99 |
2.90 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.05.2026 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
2 - 1 |
Сумгаит |
3.04 |
2.98 |
2.21 |
| 27.02.2026 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
3 - 0 |
Сумгаит |
3.09 |
3.08 |
2.14 |
| 17.08.2025 |
Висша Лига |
Сумгаит |
3 - 0 |
Капаз Ганджа |
1.91 |
3.12 |
3.65 |
| 11.05.2025 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
1 - 0 |
Сумгаит |
- |
- |
- |
| 10.03.2025 |
Висша Лига |
Сумгаит |
3 - 0 |
Капаз Ганджа |
2.38 |
2.96 |
2.78 |
| 20.12.2024 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
0 - 0 |
Сумгаит |
2.84 |
3.18 |
2.27 |
| 03.08.2024 |
Висша Лига |
Сумгаит |
2 - 0 |
Капаз Ганджа |
1.77 |
3.20 |
4.13 |
| 04.05.2024 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
1 - 1 |
Сумгаит |
3.51 |
3.30 |
1.89 |
| 01.03.2024 |
Висша Лига |
Сумгаит |
1 - 3 |
Капаз Ганджа |
1.85 |
3.21 |
3.74 |
| 14.12.2023 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
1 - 1 |
Сумгаит |
2.51 |
2.95 |
2.68 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 3 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Капаз Ганджа имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 20.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Нефтчи Баку |
6 |
5 |
0 |
1 |
18 |
5 |
+13 |
15 |
| 2 |
Сабах Баку |
5 |
5 |
0 |
0 |
14 |
1 |
+13 |
15 |
| 3 |
Карабах Агдам |
5 |
4 |
1 |
0 |
9 |
4 |
+5 |
13 |
| 4 |
Туран Товуз |
6 |
3 |
2 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
11 |
| 5 |
Зира Баку |
6 |
3 |
1 |
2 |
7 |
8 |
-1 |
10 |
| 6 |
Шамахи |
5 |
1 |
3 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
6 |
| 7 |
Капаз Ганджа |
4 |
2 |
0 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
6 |
| 8 |
Имишли |
6 |
1 |
1 |
4 |
6 |
11 |
-5 |
4 |
| 9 |
Габала |
6 |
1 |
1 |
4 |
2 |
7 |
-5 |
4 |
| 10 |
Шафа Баку |
6 |
1 |
0 |
5 |
2 |
11 |
-9 |
3 |
| 11 |
Араз-Нахичеван |
5 |
0 |
2 |
3 |
4 |
11 |
-7 |
2 |
| 12 |
Сумгаит |
4 |
0 |
1 |
3 |
3 |
7 |
-4 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Капаз Ганджа |
|
| Сумгаит |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Капаз Ганджа |
Капаз Ганджа |
|
Сумгаит |
Сумгаит |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Нефтчи Баку |
|
|
|
|
1 - 3 |
|
|
| 2 |
Сабах Баку |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Карабах Агдам |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 4 |
Туран Товуз |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Зира Баку |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Шамахи |
1 - 4 |
|
1 - 4 |
|
1 - 1 |
|
|
| 7 |
Капаз Ганджа |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Имишли |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Габала |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 10 |
Шафа Баку |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Араз-Нахичеван |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Сумгаит |
|
|
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Капаз Ганджа |
Сумгаит |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
3 |
3 |
| Получени Голове |
6 |
7 |
| Средно Вкарани |
0.75 |
0.75 |
| Средно Получени |
1.50 |
1.75 |
| Мачове Вкарал |
75% |
75% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
25% |
75% |
| Над 1.5 |
50% |
75% |
| Над 2.5 |
25% |
50% |
| Над 3.5 |
25% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
3 |
1 |
| Получени Голове |
4 |
2 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.33 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
33% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
100% |
| Над 1.5 |
33% |
100% |
| Над 2.5 |
33% |
100% |
| Над 3.5 |
33% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.70 |
3.09 |
2.41 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.48 |
1.33 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.92 |
1.74 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.02 |
1.34 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.68 |
2.05 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.24 |
3.72 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.79 |
1.87 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
20.09.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите