Австрия - Втора Лига (2016 - 2017)
19:30
Капфенберг
Вакер Инсбрук
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 3.50 | 2.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.29 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.12.2016 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Капфенберг, а гостите от Инсбрук. Разстоянието между двата града е 294.4 км. Мачът ще се играе на стадион Франц Фекете, който има капацитет от 12 000 места, от които седящи 2 000. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Франц Фекете. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Капфенберг - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2016 | Втора Лига | Капфенберг | 0 - 3 | Винер Нойщат | 1.98 | 3.40 | 3.40 |
| 18.11.2016 | Втора Лига | Флоридсдорфер АК | 0 - 1 | Капфенберг | 2.67 | 3.26 | 2.43 |
| 04.11.2016 | Втора Лига | Капфенберг | 2 - 2 | Блау-Вайс Линц | 1.98 | 3.34 | 3.43 |
| 31.10.2016 | Втора Лига | ЛАСК Линц | 3 - 1 | Капфенберг | 1.54 | 3.91 | 5.15 |
| 21.10.2016 | Втора Лига | Капфенберг | 1 - 0 | Лиферинг Залцбург | 3.28 | 3.48 | 1.98 |
| 18.10.2016 | Втора Лига | ВШГ Св. Тирол | 3 - 3 | Капфенберг | 2.67 | 3.19 | 2.46 |
| 14.10.2016 | Втора Лига | Капфенберг | 0 - 1 | Аустрия Лустенау | 3.14 | 3.33 | 2.10 |
| 30.09.2016 | Втора Лига | Капфенберг | 1 - 0 | Хорн | 1.85 | 3.55 | 3.66 |
| 23.09.2016 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 1 - 0 | Капфенберг | 2.13 | 3.41 | 3.02 |
| 16.09.2016 | Втора Лига | Винер Нойщат | 2 - 0 | Капфенберг | 3.03 | 3.40 | 2.12 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Вакер Инсбрук - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2016 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 2 - 1 | Флоридсдорфер АК | 1.64 | 3.66 | 4.71 |
| 18.11.2016 | Втора Лига | Винер Нойщат | 2 - 2 | Вакер Инсбрук | 3.04 | 3.27 | 2.17 |
| 04.11.2016 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 0 - 0 | Хорн | 1.73 | 3.56 | 4.26 |
| 01.11.2016 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 1 - 1 | Блау-Вайс Линц | 1.79 | 3.51 | 3.93 |
| 21.10.2016 | Втора Лига | Аустрия Лустенау | 2 - 2 | Вакер Инсбрук | 1.72 | 3.57 | 4.30 |
| 17.10.2016 | Втора Лига | Лиферинг Залцбург | 1 - 2 | Вакер Инсбрук | 1.48 | 4.16 | 5.53 |
| 14.10.2016 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 2 - 1 | ЛАСК Линц | 4.01 | 3.61 | 1.76 |
| 30.09.2016 | Втора Лига | ВШГ Св. Тирол | 2 - 1 | Вакер Инсбрук | 3.27 | 3.29 | 2.05 |
| 23.09.2016 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 1 - 0 | Капфенберг | 2.13 | 3.41 | 3.02 |
| 16.09.2016 | Втора Лига | Флоридсдорфер АК | 3 - 1 | Вакер Инсбрук | 2.68 | 3.34 | 2.38 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2016 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 1 - 0 | Капфенберг | 2.13 | 3.41 | 3.02 |
| 29.07.2016 | Втора Лига | Капфенберг | 1 - 1 | Вакер Инсбрук | 2.50 | 3.28 | 2.57 |
| 15.04.2016 | Втора Лига | Капфенберг | 2 - 2 | Вакер Инсбрук | 2.63 | 3.26 | 2.45 |
| 27.11.2015 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 2 - 2 | Капфенберг | 2.00 | 3.41 | 3.28 |
| 18.09.2015 | Втора Лига | Капфенберг | 1 - 4 | Вакер Инсбрук | 2.30 | 3.31 | 2.78 |
| 24.07.2015 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 0 - 0 | Капфенберг | 2.26 | 3.24 | 2.87 |
| 24.04.2015 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 0 - 1 | Капфенберг | 2.18 | 3.13 | 3.13 |
| 27.02.2015 | Втора Лига | Капфенберг | 3 - 0 | Вакер Инсбрук | 2.09 | 3.24 | 3.21 |
| 26.09.2014 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 0 - 3 | Капфенберг | 2.03 | 3.33 | 3.25 |
| 01.08.2014 | Втора Лига | Капфенберг | 0 - 0 | Вакер Инсбрук | 2.87 | 3.23 | 2.26 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Капфенберг имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 02.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЛАСК Линц | 19 | +13 | 37 |
| 2 | Аустрия Лустенау | 19 | +13 | 36 |
| 3 | Лиферинг Залцбург | 19 | +14 | 34 |
| 4 | Винер Нойщат | 19 | -5 | 27 |
| 5 | Капфенберг | 19 | +2 | 26 |
| 6 | Вакер Инсбрук | 19 | -1 | 25 |
| 7 | ВШГ Сваровски Тирол | 19 | -11 | 20 |
| 8 | Флоридсдорфер АК | 19 | -8 | 17 |
| 9 | Хорн | 19 | -9 | 16 |
| 10 | Блау-Вайс Линц | 19 | -8 | 15 |
Хронология в първенството
| Капфенберг | |
| Вакер Инсбрук | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Капфенберг | Капфенберг | Вакер Инсбрук | Вакер Инсбрук | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ЛАСК Линц | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Аустрия Лустенау | 0 - 1 | 1 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 3 | Лиферинг Залцбург | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 4 | Винер Нойщат | 0 - 3 | 2 - 0 | 0 - 3 | 3 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 5 | Капфенберг | - | - | - | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Вакер Инсбрук | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | - | - | - | |
| 7 | ВШГ Сваровски Тирол | 3 - 0 | 3 - 3 | 3 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | Флоридсдорфер АК | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 9 | Хорн | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 10 | Блау-Вайс Линц | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Капфенберг | Вакер Инсбрук | |
| Позиция | 5 | 6 |
| Точки | 26 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 7 |
| Точки | 17 | 7 |
Форма в шампионата
| Капфенберг | Вакер Инсбрук | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
3 7 |
6
7 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 3 |
1
4 4 |
Голове в шампионата
| Капфенберг | Вакер Инсбрук | |
|
Вкарани
Получени |
25
23 |
25
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
10 |
12
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 3.50 | 2.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.29 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.12.2016 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
