Австрия - Втора Лига (2017 - 2018)
21:30
Капфенберг
Вакер Инсбрук
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.50 | 3.60 | 1.64 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.28 | 1.12 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.04.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Капфенберг, а гостите от Инсбрук. Разстоянието между двата града е 294.4 км. Мачът ще се играе на стадион Франц Фекете, който има капацитет от 12 000 места, от които седящи 2 000. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Франц Фекете. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Капфенберг - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2018 | Втора Лига | Лиферинг Залцбург | 1 - 1 | Капфенберг | 1.30 | 4.80 | 7.94 |
| 06.04.2018 | Втора Лига | Капфенберг | 0 - 0 | Рийд | 7.57 | 4.42 | 1.34 |
| 03.04.2018 | Втора Лига | Хартберг | 4 - 0 | Капфенберг | 1.51 | 3.92 | 5.40 |
| 30.03.2018 | Втора Лига | Флоридсдорфер АК | 0 - 1 | Капфенберг | 2.66 | 3.19 | 2.43 |
| 20.03.2018 | Втора Лига | Капфенберг | 1 - 4 | Блау-Вайс Линц | 2.36 | 3.26 | 2.67 |
| 16.03.2018 | Втора Лига | Капфенберг | 0 - 0 | Винер Нойщат | 3.31 | 3.29 | 2.03 |
| 12.03.2018 | Втора Лига | ВШГ Св. Тирол | 3 - 2 | Капфенберг | 1.95 | 3.40 | 3.39 |
| 09.03.2018 | Втора Лига | Аустрия Лустенау | 3 - 1 | Капфенберг | 1.69 | 3.65 | 4.34 |
| 11.01.2018 | Приятелски срещи | Капфенберг | 0 - 1 | Волфсбергер | 3.84 | 4.31 | 1.62 |
| 01.12.2017 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 1 - 1 | Капфенберг | 1.41 | 4.17 | 6.53 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Вакер Инсбрук - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2018 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 4 - 0 | Блау-Вайс Линц | 1.37 | 4.41 | 6.94 |
| 06.04.2018 | Втора Лига | Флоридсдорфер АК | 0 - 2 | Вакер Инсбрук | 6.37 | 4.08 | 1.43 |
| 02.04.2018 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 2 - 0 | Винер Нойщат | 1.83 | 3.27 | 3.97 |
| 30.03.2018 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 2 - 1 | Лиферинг Залцбург | 2.13 | 3.33 | 3.03 |
| 16.03.2018 | Втора Лига | Рийд | 1 - 3 | Вакер Инсбрук | 1.90 | 3.40 | 3.55 |
| 09.03.2018 | Втора Лига | ВШГ Св. Тирол | 1 - 2 | Вакер Инсбрук | 3.84 | 3.40 | 1.83 |
| 02.03.2018 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 2 - 1 | Аустрия Лустенау | 1.71 | 3.53 | 4.26 |
| 23.02.2018 | Втора Лига | Хартберг | 0 - 2 | Вакер Инсбрук | 2.28 | 3.27 | 2.79 |
| 01.12.2017 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 1 - 1 | Капфенберг | 1.41 | 4.17 | 6.53 |
| 24.11.2017 | Втора Лига | Блау-Вайс Линц | 1 - 2 | Вакер Инсбрук | 3.68 | 3.42 | 1.88 |
Общо 9 победи и 1 равенство в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.12.2017 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 1 - 1 | Капфенберг | 1.41 | 4.17 | 6.53 |
| 15.09.2017 | Втора Лига | Капфенберг | 2 - 1 | Вакер Инсбрук | 3.57 | 3.53 | 1.86 |
| 28.07.2017 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 0 - 0 | Капфенберг | 1.54 | 3.91 | 5.24 |
| 18.04.2017 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 3 - 3 | Капфенберг | 1.67 | 3.61 | 4.65 |
| 02.12.2016 | Втора Лига | Капфенберг | 1 - 3 | Вакер Инсбрук | 2.65 | 3.24 | 2.45 |
| 23.09.2016 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 1 - 0 | Капфенберг | 2.13 | 3.41 | 3.02 |
| 29.07.2016 | Втора Лига | Капфенберг | 1 - 1 | Вакер Инсбрук | 2.50 | 3.28 | 2.57 |
| 15.04.2016 | Втора Лига | Капфенберг | 2 - 2 | Вакер Инсбрук | 2.63 | 3.26 | 2.45 |
| 27.11.2015 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 2 - 2 | Капфенберг | 2.00 | 3.41 | 3.28 |
| 18.09.2015 | Втора Лига | Капфенберг | 1 - 4 | Вакер Инсбрук | 2.30 | 3.31 | 2.78 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 6 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Капфенберг имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 20.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вакер Инсбрук | 28 | +28 | 60 |
| 2 | Хартберг | 28 | +23 | 51 |
| 3 | Лиферинг Залцбург | 28 | +15 | 47 |
| 4 | Винер Нойщат | 28 | +11 | 47 |
| 5 | Рийд | 28 | +18 | 45 |
| 6 | Аустрия Лустенау | 28 | -3 | 36 |
| 7 | ВШГ Сваровски Тирол | 28 | -12 | 29 |
| 8 | Капфенберг | 28 | -19 | 28 |
| 9 | Блау-Вайс Линц | 28 | -21 | 23 |
| 10 | Флоридсдорфер АК | 28 | -40 | 20 |
Хронология в първенството
| Капфенберг | |
| Вакер Инсбрук | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Капфенберг | Капфенберг | Вакер Инсбрук | Вакер Инсбрук | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Вакер Инсбрук | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | - | - | - | |
| 2 | Хартберг | 0 - 2 | 4 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 3 | Лиферинг Залцбург | 0 - 5 | 1 - 1 | 0 - 5 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Винер Нойщат | 0 - 0 | 4 - 2 | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 5 | Рийд | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 6 | Аустрия Лустенау | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 4 | 0 - 4 | |
| 7 | ВШГ Сваровски Тирол | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Капфенберг | - | - | - | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 9 | Блау-Вайс Линц | 1 - 4 | 0 - 2 | 1 - 4 | 4 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Флоридсдорфер АК | 4 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | 3 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Капфенберг | Вакер Инсбрук | |
| Позиция | 8 | 1 |
| Точки | 28 | 60 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 1 |
| Точки | 13 | 26 |
Форма в шампионата
| Капфенберг | Вакер Инсбрук | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
7 14 |
18
6 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 6 |
8
2 4 |
Голове в шампионата
| Капфенберг | Вакер Инсбрук | |
|
Вкарани
Получени |
28
47 |
50
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
19 |
24
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.50 | 3.60 | 1.64 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.28 | 1.12 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.04.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
