Австрия - Втора Лига (2016 - 2017)
19:30
Капфенберг
ВШГ Сваровски Тирол
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.40 | 3.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.30 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Капфенберг, а гостите от Ватенс. Разстоянието между двата града е 279.3 км. Мачът ще се играе на стадион Франц Фекете, който има капацитет от 12 000 места, от които седящи 2 000. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Франц Фекете. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Капфенберг - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2017 | Втора Лига | Аустрия Лустенау | 0 - 0 | Капфенберг | 1.57 | 3.88 | 4.99 |
| 24.02.2017 | Втора Лига | Хорн | 2 - 1 | Капфенберг | 2.13 | 3.34 | 3.07 |
| 04.02.2017 | Приятелски срещи | Матерсбург | 3 - 0 | Капфенберг | 1.44 | 4.24 | 5.50 |
| 21.01.2017 | Приятелски срещи | Капфенберг | 3 - 4 | Рийд | 5.00 | 4.00 | 1.50 |
| 14.01.2017 | Приятелски срещи | Волфсбергер | 5 - 0 | Капфенберг | 1.51 | 3.87 | 5.20 |
| 11.01.2017 | Приятелски срещи | Щурм Грац | 4 - 1 | Капфенберг | 1.36 | 4.66 | 6.50 |
| 02.12.2016 | Втора Лига | Капфенберг | 1 - 3 | Вакер Инсбрук | 2.65 | 3.24 | 2.45 |
| 25.11.2016 | Втора Лига | Капфенберг | 0 - 3 | Винер Нойщат | 1.98 | 3.40 | 3.40 |
| 18.11.2016 | Втора Лига | Флоридсдорфер АК | 0 - 1 | Капфенберг | 2.67 | 3.26 | 2.43 |
| 04.11.2016 | Втора Лига | Капфенберг | 2 - 2 | Блау-Вайс Линц | 1.98 | 3.34 | 3.43 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 домакинства.
ВШГ Сваровски Тирол - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2017 | Втора Лига | ВШГ Св. Тирол | 3 - 0 | Винер Нойщат | 2.15 | 3.17 | 3.16 |
| 24.02.2017 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 0 - 1 | ВШГ Св. Тирол | 1.67 | 3.52 | 4.68 |
| 17.01.2017 | Приятелски срещи | Алтах | 4 - 0 | ВШГ Св. Тирол | 1.38 | 4.43 | 6.38 |
| 02.12.2016 | Втора Лига | ВШГ Св. Тирол | 1 - 0 | Флоридсдорфер АК | 2.10 | 3.29 | 3.18 |
| 25.11.2016 | Втора Лига | Блау-Вайс Линц | 0 - 0 | ВШГ Св. Тирол | 1.81 | 3.40 | 4.01 |
| 18.11.2016 | Втора Лига | ВШГ Св. Тирол | 2 - 4 | Аустрия Лустенау | 4.77 | 3.70 | 1.62 |
| 04.11.2016 | Втора Лига | Лиферинг Залцбург | 0 - 0 | ВШГ Св. Тирол | 1.39 | 4.60 | 6.27 |
| 01.11.2016 | Втора Лига | Хорн | 2 - 0 | ВШГ Св. Тирол | 2.11 | 3.35 | 3.14 |
| 25.10.2016 | Купа на Австрия | Грьодиг | 1 - 0 | ВШГ Св. Тирол | 2.39 | 3.36 | 2.58 |
| 21.10.2016 | Втора Лига | ВШГ Св. Тирол | 3 - 2 | ЛАСК Линц | 5.39 | 4.13 | 1.50 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2016 | Втора Лига | ВШГ Св. Тирол | 3 - 3 | Капфенберг | 2.67 | 3.19 | 2.46 |
| 16.08.2016 | Втора Лига | Капфенберг | 3 - 0 | ВШГ Св. Тирол | 1.97 | 3.53 | 3.28 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Капфенберг имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Втора Лига класиране към 10.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЛАСК Линц | 22 | +22 | 46 |
| 2 | Лиферинг Залцбург | 22 | +13 | 40 |
| 3 | Аустрия Лустенау | 22 | +11 | 37 |
| 4 | ВШГ Сваровски Тирол | 22 | -6 | 29 |
| 5 | Вакер Инсбрук | 22 | -2 | 28 |
| 6 | Капфенберг | 22 | -1 | 27 |
| 7 | Винер Нойщат | 22 | -12 | 27 |
| 8 | Хорн | 22 | -9 | 22 |
| 9 | Блау-Вайс Линц | 22 | -7 | 21 |
| 10 | Флоридсдорфер АК | 22 | -9 | 20 |
Хронология в първенството
| Капфенберг | |
| ВШГ Сваровски Тирол | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Капфенберг | Капфенберг | ВШГ Сваровски Тирол | ВШГ Сваровски Тирол | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ЛАСК Линц | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 3 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 2 | Лиферинг Залцбург | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 3 | Аустрия Лустенау | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 4 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 4 | ВШГ Сваровски Тирол | 3 - 0 | 3 - 3 | 3 - 0 | - | - | - | |
| 5 | Вакер Инсбрук | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 3 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 6 | Капфенберг | - | - | - | 3 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 7 | Винер Нойщат | 0 - 3 | 2 - 0 | 0 - 3 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | Хорн | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 9 | Блау-Вайс Линц | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | Флоридсдорфер АК | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Капфенберг | ВШГ Сваровски Тирол | |
| Позиция | 6 | 4 |
| Точки | 27 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 6 |
| Точки | 17 | 12 |
Форма в шампионата
| Капфенберг | ВШГ Сваровски Тирол | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
4 9 |
7
8 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 4 |
3
3 5 |
Голове в шампионата
| Капфенберг | ВШГ Сваровски Тирол | |
|
Вкарани
Получени |
27
28 |
25
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
13 |
8
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.40 | 3.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.30 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
