Италия - Серия С - Група А (2017 - 2018)
15:30
Карарезе
Лукезе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.29 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.33 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Карара, а гостите от Лука. Разстоянието между двата града е 42.8 км. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Карарезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2018 | Серия С - А | Арцакена | 1 - 3 | Карарезе | 2.37 | 3.04 | 2.77 |
| 03.03.2018 | Серия С - А | Карарезе | 2 - 2 | Джиана Ерминио | 2.02 | 3.18 | 3.38 |
| 18.02.2018 | Серия С - А | Карарезе | 4 - 0 | Прато | 1.66 | 3.39 | 4.51 |
| 12.02.2018 | Серия С - А | Сиена | 0 - 0 | Карарезе | 1.76 | 3.26 | 4.29 |
| 04.02.2018 | Серия С - А | Карарезе | 1 - 0 | Монца | 2.31 | 3.11 | 2.85 |
| 28.01.2018 | Серия С - А | Олбия | 1 - 1 | Карарезе | 2.11 | 3.09 | 3.23 |
| 19.01.2018 | Серия С - А | Карарезе | 0 - 1 | Витербезе | 2.37 | 3.02 | 2.80 |
| 30.12.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 0 - 1 | Карарезе | 2.21 | 3.01 | 3.07 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Карарезе | 1 - 1 | Кунео | 1.69 | 3.41 | 4.38 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 1 | Карарезе | 1.76 | 3.33 | 4.15 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Лукезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2018 | Серия С - А | Лукезе | 0 - 0 | Гаворано | 2.18 | 2.99 | 3.16 |
| 25.02.2018 | Серия С - А | Пиза | 0 - 1 | Лукезе | 1.39 | 3.81 | 7.49 |
| 18.02.2018 | Серия С - А | Лукезе | 0 - 0 | Кунео | 2.11 | 3.05 | 3.21 |
| 11.02.2018 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 0 | Лукезе | 2.03 | 3.10 | 3.44 |
| 02.02.2018 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 1 | Арецо | 2.37 | 3.08 | 2.77 |
| 28.01.2018 | Серия С - А | Монца | 1 - 0 | Лукезе | 2.01 | 3.09 | 3.46 |
| 22.01.2018 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 1 | Ливорно | 3.49 | 3.22 | 1.95 |
| 30.12.2017 | Серия С - А | Понтедера | 3 - 2 | Лукезе | 2.31 | 3.12 | 2.82 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 4 | Сиена | 2.75 | 3.04 | 2.39 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 1 - 0 | Лукезе | 2.57 | 2.98 | 2.60 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2017 | Серия С - А | Лукезе | 3 - 2 | Карарезе | 2.16 | 3.09 | 3.14 |
| 29.04.2017 | Серия С - А | Лукезе | 2 - 0 | Карарезе | 2.21 | 3.00 | 3.07 |
| 11.12.2016 | Серия С - А | Карарезе | 1 - 1 | Лукезе | 2.38 | 3.03 | 2.78 |
| 08.05.2016 | Серия С - В | Лукезе | 4 - 5 | Карарезе | 2.35 | 3.02 | 2.77 |
| 10.01.2016 | Серия С - В | Карарезе | 1 - 0 | Лукезе | 2.16 | 3.00 | 3.16 |
| 22.02.2015 | Серия С - В | Карарезе | 3 - 0 | Лукезе | 2.22 | 2.98 | 3.05 |
| 05.10.2014 | Серия С - В | Лукезе | 0 - 1 | Карарезе | 2.27 | 2.98 | 2.97 |
| 09.08.2014 | Италия | Карарезе | 0 - 0 | Лукезе | 2.08 | 3.21 | 3.06 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Карарезе имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Серия С - Група А класиране към 17.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сиена | 27 | +13 | 55 |
| 2 | Ливорно | 26 | +27 | 54 |
| 3 | Пиза | 28 | +13 | 48 |
| 4 | Витербезе | 27 | +11 | 46 |
| 5 | Карарезе | 27 | +8 | 40 |
| 6 | Алесандрия | 26 | +8 | 39 |
| 7 | Джиана Ерминио | 27 | +4 | 36 |
| 8 | Монца | 26 | +4 | 36 |
| 9 | Олбия | 27 | -3 | 36 |
| 10 | Пистоезе | 26 | -1 | 35 |
| 11 | Арцакена | 27 | +2 | 34 |
| 12 | Пиаченца | 26 | -2 | 33 |
| 13 | Лукезе | 27 | -7 | 31 |
| 14 | Понтедера | 27 | -14 | 31 |
| 15 | Про Пиаченца | 26 | -6 | 29 |
| 16 | Кунео | 28 | -16 | 27 |
| 17 | Гаворано | 27 | -17 | 20 |
| 18 | Прато | 26 | -25 | 19 |
| 19 | Арецо | 25 | +1 | 16 |
Хронология в първенството
| Карарезе | |
| Лукезе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Карарезе | Карарезе | Лукезе | Лукезе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сиена | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Ливорно | 2 - 3 | 2 - 3 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 3 | Пиза | 2 - 3 | 2 - 3 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 4 | Витербезе | 0 - 1 | 4 - 3 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 5 | Карарезе | - | - | - | 3 - 2 | |||
| 6 | Алесандрия | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 7 | Джиана Ерминио | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 3 | |||
| 8 | Монца | 1 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Олбия | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 10 | Пистоезе | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 11 | Арцакена | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 12 | Пиаченца | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 13 | Лукезе | 3 - 2 | - | - | - | |||
| 14 | Понтедера | 4 - 1 | 4 - 1 | 1 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 15 | Про Пиаченца | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 16 | Кунео | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 17 | Гаворано | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 18 | Прато | 4 - 0 | 2 - 5 | 4 - 0 | 0 - 0 | |||
| 19 | Арецо | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Карарезе | Лукезе | |
| Позиция | 5 | 13 |
| Точки | 40 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 9 |
| Точки | 23 | 15 |
Форма в шампионата
| Карарезе | Лукезе | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
7 9 |
7
10 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
2 4 |
4
3 7 |
Голове в шампионата
| Карарезе | Лукезе | |
|
Вкарани
Получени |
46
38 |
25
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
25
15 |
14
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.29 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.33 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
