Италия - Плейофи (2023 - 2024)
21:30
Карарезе
Перуджа
с общ резултат 3 - 2
Перуджа0 - 2Карарезе
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.06 | 2.92 | 3.51 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.35 | 1.69 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.47 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.47 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.15 | 4.87 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.16 | 1.63 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.05.2024 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Карара, а гостите от Перуджа. Разстоянието между двата града е 215.2 км. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Отговорна Игра
Карарезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2024 | Плейофи | Перуджа | 0 - 2 | Карарезе | 2.02 | 3.07 | 3.45 |
| 28.04.2024 | Серия С - В | Карарезе | 2 - 1 | Понтедера | 1.65 | 3.50 | 4.50 |
| 21.04.2024 | Серия С - В | Лукезе | 0 - 1 | Карарезе | 2.46 | 2.95 | 2.70 |
| 14.04.2024 | Серия С - В | Карарезе | 3 - 0 | Римини | 1.62 | 3.53 | 4.67 |
| 07.04.2024 | Серия С - В | Реканатезе | 4 - 1 | Карарезе | 5.09 | 3.57 | 1.56 |
| 28.03.2024 | Серия С - В | Карарезе | 1 - 0 | Перуджа | 1.93 | 3.16 | 3.58 |
| 23.03.2024 | Серия С - В | СПАЛ | 0 - 0 | Карарезе | 2.73 | 2.79 | 2.53 |
| 16.03.2024 | Серия С - В | Карарезе | 1 - 0 | Ювентус НД | 1.64 | 3.41 | 4.76 |
| 10.03.2024 | Серия С - В | Пескара | 2 - 2 | Карарезе | 2.48 | 3.10 | 2.56 |
| 05.03.2024 | Серия С - В | Карарезе | 3 - 2 | Чезена | 3.34 | 2.77 | 2.20 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 домакинства.
Перуджа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2024 | Плейофи | Перуджа | 0 - 2 | Карарезе | 2.02 | 3.07 | 3.45 |
| 11.05.2024 | Плейофи | Перуджа | 0 - 0 | Римини | 1.76 | 3.33 | 4.07 |
| 28.04.2024 | Серия С - В | Чезена | 2 - 0 | Перуджа | 1.23 | 4.95 | 10.10 |
| 21.04.2024 | Серия С - В | Перуджа | 1 - 1 | Арецо | 1.95 | 3.09 | 3.61 |
| 14.04.2024 | Серия С - В | Вис Пезаро 1898 | 1 - 0 | Перуджа | 2.93 | 2.99 | 2.28 |
| 07.04.2024 | Серия С - В | Перуджа | 3 - 0 | Олбия | 1.36 | 4.10 | 7.42 |
| 28.03.2024 | Серия С - В | Карарезе | 1 - 0 | Перуджа | 1.93 | 3.16 | 3.58 |
| 23.03.2024 | Серия С - В | Перуджа | 2 - 2 | Пинето | 1.57 | 3.44 | 5.31 |
| 17.03.2024 | Серия С - В | Губио | 0 - 1 | Перуджа | 2.38 | 2.93 | 2.85 |
| 09.03.2024 | Серия С - В | Перуджа | 2 - 0 | Анкона | 1.65 | 3.42 | 4.75 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2024 | Плейофи | Перуджа | 0 - 2 | Карарезе | 2.02 | 3.07 | 3.45 |
| 28.03.2024 | Серия С - В | Карарезе | 1 - 0 | Перуджа | 1.93 | 3.16 | 3.58 |
| 25.11.2023 | Серия С - В | Перуджа | 1 - 1 | Карарезе | 2.17 | 2.92 | 3.24 |
| 10.03.2013 | Лига Про C1 B | Карарезе | 0 - 1 | Перуджа | 3.10 | 2.93 | 2.20 |
| 28.10.2012 | Лига Про C1 B | Перуджа | 3 - 0 | Карарезе | - | - | - |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Карарезе имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Карарезе класиране в Серия Б
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Парма | 38 | +31 | 76 |
| 2 | Комо | 38 | +18 | 73 |
| 3 | Венеция | 38 | +23 | 70 |
| 4 | Кремонезе | 38 | +18 | 67 |
| 5 | Катанзаро | 38 | +9 | 60 |
| 6 | Палермо | 38 | +9 | 56 |
| 7 | Сампдория | 38 | +3 | 55 |
| 8 | Бреша | 38 | +4 | 51 |
| 9 | Козенца | 38 | +5 | 47 |
| 10 | Модена | 38 | -6 | 47 |
| 11 | Реджиана 1919 | 38 | -7 | 47 |
| 12 | Судтирол | 38 | -2 | 47 |
| 13 | Пиза | 38 | -3 | 46 |
| 14 | Читадела | 38 | -7 | 46 |
| 15 | Специя | 38 | -13 | 44 |
| 16 | Тернана | 38 | -7 | 43 |
| 17 | Бари | 38 | -11 | 41 |
| 18 | Асколи | 38 | -4 | 41 |
| 19 | Унион Бреша | 38 | -21 | 33 |
| 20 | Леко | 38 | -39 | 26 |
Перуджа класиране в Серия С - Група В
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Чезена | 38 | +61 | 96 |
| 2 | Торес | 38 | +18 | 75 |
| 3 | Карарезе | 38 | +24 | 73 |
| 4 | Перуджа | 38 | +9 | 63 |
| 5 | Губио | 38 | +12 | 59 |
| 6 | Пескара | 38 | +5 | 55 |
| 7 | Ювентус Некст Джен | 38 | +6 | 54 |
| 8 | Арецо | 38 | +2 | 53 |
| 9 | Понтедера | 38 | -1 | 52 |
| 10 | Римини | 38 | -2 | 50 |
| 11 | СПАЛ | 38 | +1 | 49 |
| 12 | Лукезе | 38 | -9 | 45 |
| 13 | Виртус Ентела | 38 | -2 | 45 |
| 14 | Пинето | 38 | -4 | 45 |
| 15 | Сестри Леванте | 38 | -13 | 44 |
| 16 | Анкона | 38 | -10 | 42 |
| 17 | Вис Пезаро 1898 | 38 | -8 | 39 |
| 18 | Реканатезе | 38 | -18 | 38 |
| 19 | Фермана | 38 | -29 | 31 |
| 20 | Олбия | 38 | -42 | 26 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.06 | 2.92 | 3.51 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.35 | 1.69 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.47 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.47 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.15 | 4.87 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.16 | 1.63 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.05.2024 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра