Италия - Серия С - Група А (2017 - 2018)
19:30
Карарезе
Пиаченца
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.04 | 3.00 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.36 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.03.2018 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Карара, а гостите от Пиаченца. Разстоянието между двата града е 113.1 км. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Карарезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.03.2018 | Серия С - А | Пиза | 0 - 2 | Карарезе | 1.91 | 3.01 | 3.91 |
| 20.03.2018 | Серия С - А | Алесандрия | 5 - 0 | Карарезе | 2.00 | 3.19 | 3.39 |
| 17.03.2018 | Серия С - А | Карарезе | 2 - 0 | Лукезе | 1.77 | 3.28 | 4.18 |
| 10.03.2018 | Серия С - А | Арцакена | 1 - 3 | Карарезе | 2.37 | 3.04 | 2.77 |
| 03.03.2018 | Серия С - А | Карарезе | 2 - 2 | Джиана Ерминио | 2.02 | 3.18 | 3.38 |
| 18.02.2018 | Серия С - А | Карарезе | 4 - 0 | Прато | 1.66 | 3.39 | 4.51 |
| 12.02.2018 | Серия С - А | Сиена | 0 - 0 | Карарезе | 1.76 | 3.26 | 4.29 |
| 04.02.2018 | Серия С - А | Карарезе | 1 - 0 | Монца | 2.31 | 3.11 | 2.85 |
| 28.01.2018 | Серия С - А | Олбия | 1 - 1 | Карарезе | 2.11 | 3.09 | 3.23 |
| 19.01.2018 | Серия С - А | Карарезе | 0 - 1 | Витербезе | 2.37 | 3.02 | 2.80 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Пиаченца - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.03.2018 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 1 | Джиана Ерминио | 2.19 | 3.08 | 3.03 |
| 20.03.2018 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 0 | Прато | 1.60 | 3.42 | 5.21 |
| 17.03.2018 | Серия С - А | Пиза | 0 - 0 | Пиаченца | 1.55 | 3.38 | 5.97 |
| 25.02.2018 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 0 | Понтедера | 1.91 | 3.17 | 3.61 |
| 18.02.2018 | Серия С - А | Гаворано | 1 - 0 | Пиаченца | 3.00 | 3.00 | 2.25 |
| 11.02.2018 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 0 | Лукезе | 2.03 | 3.10 | 3.44 |
| 04.02.2018 | Серия С - А | Арцакена | 3 - 0 | Пиаченца | 2.30 | 3.06 | 2.89 |
| 28.01.2018 | Серия С - А | Арецо | 1 - 2 | Пиаченца | 2.08 | 3.09 | 3.27 |
| 24.01.2018 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 2 | Сиена | 2.70 | 2.99 | 2.48 |
| 20.01.2018 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 0 | Олбия | 2.34 | 2.99 | 2.88 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.11.2017 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 1 | Карарезе | 2.12 | 3.17 | 3.12 |
| 18.03.2017 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 0 | Карарезе | 1.71 | 3.45 | 4.24 |
| 30.10.2016 | Серия С - А | Карарезе | 1 - 0 | Пиаченца | 2.70 | 2.96 | 2.49 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Карарезе имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Серия С - Група А класиране към 29.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ливорно | 29 | +28 | 60 |
| 2 | Сиена | 30 | +12 | 58 |
| 3 | Пиза | 31 | +12 | 52 |
| 4 | Витербезе | 30 | +11 | 50 |
| 5 | Алесандрия | 29 | +15 | 46 |
| 6 | Карарезе | 30 | +7 | 46 |
| 7 | Монца | 29 | +7 | 42 |
| 8 | Джиана Ерминио | 30 | +7 | 41 |
| 9 | Олбия | 30 | -7 | 39 |
| 10 | Пиаченца | 29 | -1 | 38 |
| 11 | Пистоезе | 29 | -4 | 36 |
| 12 | Понтедера | 30 | -12 | 36 |
| 13 | Арцакена | 29 | +1 | 35 |
| 14 | Лукезе | 30 | -8 | 35 |
| 15 | Про Пиаченца | 29 | -6 | 33 |
| 16 | Кунео | 30 | -18 | 28 |
| 17 | Гаворано | 30 | -16 | 25 |
| 18 | Прато | 29 | -27 | 20 |
| 19 | Арецо | 27 | -1 | 17 |
Хронология в първенството
| Карарезе | |
| Пиаченца | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Карарезе | Карарезе | Пиаченца | Пиаченца | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ливорно | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 2 | Сиена | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 3 | Пиза | 2 - 3 | 0 - 2 | 2 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Витербезе | 0 - 1 | 4 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 5 | Алесандрия | 2 - 1 | 5 - 0 | 2 - 1 | 3 - 2 | |||
| 6 | Карарезе | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 7 | Монца | 1 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | Джиана Ерминио | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 4 - 3 | 4 - 3 | |
| 9 | Олбия | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Пиаченца | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 11 | Пистоезе | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 12 | Понтедера | 4 - 1 | 4 - 1 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 13 | Арцакена | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 14 | Лукезе | 2 - 0 | 3 - 2 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 15 | Про Пиаченца | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 16 | Кунео | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 17 | Гаворано | 2 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 18 | Прато | 4 - 0 | 2 - 5 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
| 19 | Арецо | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Карарезе | Пиаченца | |
| Позиция | 6 | 10 |
| Точки | 46 | 38 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 14 |
| Точки | 26 | 13 |
Форма в шампионата
| Карарезе | Пиаченца | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
7 10 |
11
7 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
2 4 |
3
4 7 |
Голове в шампионата
| Карарезе | Пиаченца | |
|
Вкарани
Получени |
50
43 |
32
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
27
15 |
15
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.04 | 3.00 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.36 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.03.2018 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
