Италия - Серия Б (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
18:15
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.45 |
3.10 |
2.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.36 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Карара, а гостите от Генуа.
Разстоянието между двата града е 97.6 км.
Мачът ще се играе в 17:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Карарезе - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Серия Б |
Верона |
3 - 0 |
Карарезе |
1.58 |
3.90 |
5.13 |
| 28.10.2026 |
Серия Б |
Карарезе |
2 - 1 |
Арецо |
2.17 |
3.16 |
3.22 |
| 25.10.2026 |
Серия Б |
Палермо |
2 - 1 |
Карарезе |
1.42 |
4.53 |
6.14 |
| 17.10.2026 |
Серия Б |
Карарезе |
2 - 1 |
Модена |
4.20 |
3.54 |
1.77 |
| 11.10.2026 |
Серия Б |
Падуа |
0 - 2 |
Карарезе |
1.86 |
3.41 |
3.89 |
| 19.09.2026 |
Серия Б |
Карарезе |
0 - 1 |
Беневенто |
3.01 |
3.29 |
2.22 |
| 12.09.2026 |
Серия Б |
Катанзаро |
1 - 0 |
Карарезе |
1.93 |
3.35 |
3.71 |
| 05.09.2026 |
Серия Б |
Карарезе |
0 - 1 |
Емполи |
2.37 |
3.15 |
2.89 |
| 29.08.2026 |
Серия Б |
Асколи |
1 - 1 |
Карарезе |
1.91 |
3.18 |
4.03 |
| 22.08.2026 |
Серия Б |
Карарезе |
1 - 2 |
Мантова |
2.31 |
3.18 |
2.96 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Сампдория - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Серия Б |
Сампдория |
2 - 0 |
Виртус Ентела |
2.26 |
3.08 |
3.14 |
| 27.10.2026 |
Серия Б |
Асколи |
2 - 0 |
Сампдория |
2.10 |
3.27 |
3.28 |
| 24.10.2026 |
Серия Б |
Судтирол |
1 - 1 |
Сампдория |
2.78 |
2.99 |
2.53 |
| 18.10.2026 |
Серия Б |
Сампдория |
1 - 2 |
Арецо |
1.79 |
3.48 |
4.19 |
| 09.10.2026 |
Серия Б |
Авелино |
4 - 1 |
Сампдория |
2.62 |
3.20 |
2.55 |
| 19.09.2026 |
Серия Б |
Сампдория |
2 - 1 |
Катанзаро |
2.01 |
3.34 |
3.46 |
| 13.09.2026 |
Серия Б |
Мантова |
2 - 0 |
Сампдория |
2.19 |
3.13 |
3.22 |
| 07.09.2026 |
Серия Б |
Палермо |
3 - 1 |
Сампдория |
1.66 |
3.60 |
4.85 |
| 29.08.2026 |
Серия Б |
Сампдория |
1 - 2 |
Юве Стабия |
1.88 |
3.16 |
4.16 |
| 23.08.2026 |
Серия Б |
Чезена |
1 - 1 |
Сампдория |
2.49 |
3.17 |
2.71 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.03.2026 |
Серия Б |
Карарезе |
2 - 0 |
Сампдория |
2.47 |
2.82 |
3.01 |
| 07.12.2025 |
Серия Б |
Сампдория |
3 - 2 |
Карарезе |
2.13 |
3.07 |
3.42 |
| 25.04.2025 |
Серия Б |
Карарезе |
1 - 0 |
Сампдория |
2.72 |
2.95 |
2.63 |
| 26.12.2024 |
Серия Б |
Сампдория |
1 - 1 |
Карарезе |
2.29 |
2.96 |
3.20 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Карарезе имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Серия Б класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Палермо |
10 |
8 |
2 |
0 |
24 |
12 |
+12 |
26 |
| 2 |
Модена |
10 |
6 |
2 |
2 |
18 |
10 |
+8 |
20 |
| 3 |
Асколи |
10 |
5 |
4 |
1 |
16 |
6 |
+10 |
19 |
| 4 |
Мантова |
10 |
5 |
3 |
2 |
15 |
11 |
+4 |
18 |
| 5 |
Верона |
10 |
4 |
3 |
3 |
19 |
13 |
+6 |
15 |
| 6 |
Авелино |
10 |
4 |
3 |
3 |
15 |
10 |
+5 |
15 |
| 7 |
Беневенто |
10 |
4 |
3 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
15 |
| 8 |
Пиза |
10 |
4 |
3 |
3 |
18 |
15 |
+3 |
15 |
| 9 |
Судтирол |
10 |
3 |
5 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
14 |
| 10 |
Падуа |
10 |
4 |
2 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
14 |
| 11 |
Кремонезе |
10 |
3 |
3 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
12 |
| 12 |
Чезена |
10 |
2 |
6 |
2 |
11 |
14 |
-3 |
12 |
| 13 |
Арецо |
10 |
3 |
2 |
5 |
9 |
19 |
-10 |
11 |
| 14 |
Виртус Ентела |
10 |
2 |
4 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
10 |
| 15 |
Карарезе |
10 |
3 |
1 |
6 |
9 |
13 |
-4 |
10 |
| 16 |
Юве Стабия |
10 |
3 |
4 |
3 |
11 |
11 |
0 |
9 |
| 17 |
Виченца |
10 |
2 |
3 |
5 |
13 |
20 |
-7 |
9 |
| 18 |
Емполи |
10 |
2 |
2 |
6 |
10 |
17 |
-7 |
8 |
| 19 |
Сампдория |
10 |
2 |
2 |
6 |
10 |
18 |
-8 |
8 |
| 20 |
Катанзаро |
10 |
1 |
3 |
6 |
11 |
22 |
-11 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Карарезе |
|
| Сампдория |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Карарезе |
Карарезе |
|
Сампдория |
Сампдория |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Палермо |
|
2 - 1 |
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 2 |
Модена |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 3 |
Асколи |
|
1 - 1 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 4 |
Мантова |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 5 |
Верона |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Авелино |
|
|
|
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 7 |
Беневенто |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 8 |
Пиза |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Судтирол |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Падуа |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
|
| 11 |
Кремонезе |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Чезена |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 13 |
Арецо |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 14 |
Виртус Ентела |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 15 |
Карарезе |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 16 |
Юве Стабия |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 17 |
Виченца |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Емполи |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 19 |
Сампдория |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 20 |
Катанзаро |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Карарезе |
Сампдория |
| Победи |
3 |
2 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
6 |
6 |
| Вкарани Голове |
9 |
10 |
| Получени Голове |
13 |
18 |
| Средно Вкарани |
0.90 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.30 |
1.80 |
| Мачове Вкарал |
60% |
80% |
| Мачове Получил |
90% |
90% |
| Гол/Гол |
50% |
70% |
| Над 1.5 |
70% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
20% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
3 |
4 |
| Вкарани Голове |
5 |
4 |
| Получени Голове |
6 |
13 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.67 |
| Средно Получени |
1.20 |
2.17 |
| Мачове Вкарал |
60% |
67% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
60% |
67% |
| Над 1.5 |
60% |
100% |
| Над 2.5 |
60% |
33% |
| Над 3.5 |
0% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.45 |
3.10 |
2.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.36 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака