Италия - Серия С - Група А (2017 - 2018)
21:45
Карарезе
Витербезе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 3.10 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.01.2018 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Карара, а гостите от Витербо. Разстоянието между двата града е 246.9 км. Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Карарезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.12.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 0 - 1 | Карарезе | 2.21 | 3.01 | 3.07 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Карарезе | 1 - 1 | Кунео | 1.69 | 3.41 | 4.38 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 1 | Карарезе | 1.76 | 3.33 | 4.15 |
| 10.12.2017 | Серия С - А | Карарезе | 2 - 3 | Ливорно | 3.37 | 3.22 | 2.00 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Пистоезе | 2 - 1 | Карарезе | 2.13 | 3.23 | 3.07 |
| 26.11.2017 | Серия С - А | Карарезе | 4 - 1 | Понтедера | 1.87 | 3.19 | 3.86 |
| 19.11.2017 | Серия С - А | Гаворано | 2 - 0 | Карарезе | 2.92 | 3.11 | 2.26 |
| 12.11.2017 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 1 | Карарезе | 2.12 | 3.17 | 3.12 |
| 09.11.2017 | Серия С - А | Карарезе | 2 - 3 | Пиза | 2.70 | 2.91 | 2.55 |
| 06.11.2017 | Серия С - А | Карарезе | 2 - 1 | Алесандрия | 2.14 | 3.13 | 3.14 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Витербезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.12.2017 | Серия С - А | Витербезе | 1 - 0 | Арцакена | 1.71 | 3.44 | 4.27 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Прато | 0 - 2 | Витербезе | 3.20 | 3.11 | 2.10 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Понтедера | 1 - 1 | Витербезе | 2.42 | 3.02 | 2.75 |
| 10.12.2017 | Серия С - А | Витербезе | 1 - 0 | Олбия | 1.96 | 3.22 | 3.50 |
| 06.12.2017 | Купа Серия С | Витербезе | 3 - 0 | Ливорно | 3.04 | 3.11 | 2.19 |
| 26.11.2017 | Серия С - А | Витербезе | 3 - 0 | Кунео | 1.61 | 3.47 | 4.99 |
| 22.11.2017 | Купа Серия С | Витербезе | 0 - 0 | Терамо | 1.72 | 3.21 | 4.51 |
| 19.11.2017 | Серия С - А | Алесандрия | 1 - 3 | Витербезе | 1.89 | 3.23 | 3.74 |
| 12.11.2017 | Серия С - А | Витербезе | 1 - 1 | Пистоезе | 1.89 | 3.34 | 3.56 |
| 08.11.2017 | Серия С - А | Ливорно | 3 - 0 | Витербезе | 1.65 | 3.44 | 4.72 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.09.2017 | Серия С - А | Витербезе | 4 - 3 | Карарезе | 1.99 | 3.10 | 3.46 |
| 08.04.2017 | Серия С - А | Карарезе | 1 - 1 | Витербезе | 2.26 | 2.96 | 3.05 |
| 27.11.2016 | Серия С - А | Витербезе | 2 - 1 | Карарезе | 2.05 | 3.08 | 3.38 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Карарезе имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Серия С - Група А класиране към 19.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ливорно | 20 | +28 | 49 |
| 2 | Витербезе | 20 | +11 | 37 |
| 3 | Сиена | 19 | +8 | 37 |
| 4 | Пиза | 20 | +12 | 36 |
| 5 | Монца | 20 | +5 | 30 |
| 6 | Олбия | 20 | -1 | 30 |
| 7 | Джиана Ерминио | 20 | +5 | 29 |
| 8 | Карарезе | 20 | +2 | 28 |
| 9 | Пистоезе | 19 | -3 | 26 |
| 10 | Алесандрия | 19 | +3 | 24 |
| 11 | Арцакена | 20 | 0 | 24 |
| 12 | Лукезе | 20 | -6 | 24 |
| 13 | Понтедера | 20 | -8 | 24 |
| 14 | Пиаченца | 19 | -1 | 21 |
| 15 | Кунео | 20 | -13 | 20 |
| 16 | Про Пиаченца | 20 | -8 | 19 |
| 17 | Арецо | 20 | +5 | 14 |
| 18 | Гаворано | 20 | -16 | 11 |
| 19 | Прато | 20 | -23 | 11 |
Хронология в първенството
| Карарезе | |
| Витербезе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Карарезе | Карарезе | Витербезе | Витербезе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ливорно | 2 - 3 | 2 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 2 | Витербезе | 4 - 3 | - | - | - | |||
| 3 | Сиена | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 3 | ||||
| 4 | Пиза | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 5 | Монца | 4 - 0 | 0 - 1 | |||||
| 6 | Олбия | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 7 | Джиана Ерминио | 2 - 2 | 2 - 3 | |||||
| 8 | Карарезе | - | - | - | 4 - 3 | |||
| 9 | Пистоезе | 2 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 10 | Алесандрия | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||
| 11 | Арцакена | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 12 | Лукезе | 3 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 13 | Понтедера | 4 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 14 | Пиаченца | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 15 | Кунео | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | |||
| 16 | Про Пиаченца | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 17 | Арецо | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 18 | Гаворано | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||||
| 19 | Прато | 2 - 5 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Карарезе | Витербезе | |
| Позиция | 8 | 2 |
| Точки | 28 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 3 |
| Точки | 16 | 17 |
Форма в шампионата
| Карарезе | Витербезе | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
4 8 |
11
4 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
1 3 |
5
2 2 |
Голове в шампионата
| Карарезе | Витербезе | |
|
Вкарани
Получени |
35
33 |
34
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
12 |
15
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 3.10 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.01.2018 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
