Приятелски Срещи - Клубни
21:45
Карик Рейнджърс
(Северна Ирландия)
Бангор ФК
(Северна Ирландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.51 | 4.29 | 4.51 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.15 | 1.17 | 2.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.23 | 3.68 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.56 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.69 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.67 | 2.03 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.40 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.07.2024 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Карикфъргъс, а гостите от Бангор. Разстоянието между двата града е 11.2 км.
Отговорна Игра
Карик Рейнджърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2024 | Приятелски срещи | Лисбърн Дистилъри | 0 - 8 | Карик Рейнджърс | 19.73 | 10.50 | 1.05 |
| 01.05.2024 | Плейофи | Крусейдърс | 3 - 1 | Карик Рейнджърс | 1.58 | 3.89 | 4.79 |
| 27.04.2024 | Група за Изпадане | Гленавон | 1 - 2 | Карик Рейнджърс | 3.30 | 3.62 | 1.96 |
| 20.04.2024 | Група за Изпадане | Карик Рейнджърс | 2 - 1 | Лоугал | 1.95 | 3.42 | 3.38 |
| 16.04.2024 | Група за Изпадане | Нюри Сити | 1 - 3 | Карик Рейнджърс | 4.13 | 3.78 | 1.70 |
| 13.04.2024 | Група за Изпадане | Карик Рейнджърс | 2 - 1 | Балимина Юнайтед | 1.68 | 3.81 | 4.16 |
| 06.04.2024 | Група за Изпадане | Дънганън Суифтс | 3 - 2 | Карик Рейнджърс | 2.04 | 3.64 | 3.05 |
| 02.04.2024 | Премиършип | Карик Рейнджърс | 2 - 3 | Линфийлд | 5.90 | 4.22 | 1.45 |
| 16.03.2024 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 0 - 2 | Карик Рейнджърс | 2.91 | 3.31 | 2.21 |
| 09.03.2024 | Премиършип | Карик Рейнджърс | 0 - 1 | Нюри Сити | 1.50 | 4.16 | 5.48 |
Общо 6 победи и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Бангор ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2024 | Приятелски срещи | Балимина Юнайтед | 1 - 1 | Бангор ФК | 1.66 | 4.26 | 3.62 |
| 13.07.2024 | Приятелски срещи | Бангор ФК | 1 - 4 | Линфийлд | 5.28 | 4.24 | 1.45 |
| 06.07.2024 | Приятелски срещи | Лоугал | 1 - 1 | Бангор ФК | 1.60 | 3.81 | 4.36 |
| 03.02.2024 | Купа Сев. Ирл. | Портадаун | 2 - 1 | Бангор ФК | - | - | - |
| 06.01.2024 | Купа Сев. Ирл. | Бангор ФК | 3 - 1 | Дергвю | 1.37 | 4.66 | 6.27 |
| 03.10.2023 | Купа на Лигата | Коулрейн | 1 - 1 | Бангор ФК | - | - | - |
| 27.06.2023 | Приятелски срещи | Бангор ФК | 0 - 6 | Ларн | 25.29 | 12.79 | 1.05 |
| 03.02.2023 | Купа Сев. Ирл. | Бангор ФК | 1 - 2 | Крусейдърс | 21.88 | 11.03 | 1.06 |
| 08.01.2022 | Купа Сев. Ирл. | Бангор ФК | 0 - 5 | Ларн | 24.75 | 10.05 | 1.05 |
| 14.09.2021 | Купа на Лигата | Бангор ФК | 0 - 5 | Коулрейн | 16.27 | 10.39 | 1.07 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2021 | Купа Сев. Ирл. | Карик Рейнджърс | 2 - 2 | Бангор ФК | 1.31 | 5.00 | 6.35 |
| 27.08.2019 | Купа на Лигата | Бангор ФК | 2 - 2 | Карик Рейнджърс | 12.02 | 7.92 | 1.12 |
| 05.02.2011 | Чемпиъншип | Карик Рейнджърс | 3 - 1 | Бангор ФК | - | - | - |
| 26.10.2010 | Чемпиъншип | Бангор ФК | 1 - 2 | Карик Рейнджърс | - | - | - |
В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Карик Рейнджърс имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.51 | 4.29 | 4.51 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.15 | 1.17 | 2.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.23 | 3.68 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.56 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.69 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.67 | 2.03 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.40 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.07.2024 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра