Северна Ирландия - Купа на Лигата (2023 - 2024)
21:45
Карик Рейнджърс
Нюри Сити
с резултат 2 - 4 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.56 | 4.16 | 4.34 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.17 | 2.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.26 | 3.58 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.14 | 1.09 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.75 | 1.38 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.76 | 1.95 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.42 | 2.71 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.11.2023 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Карикфъргъс, а гостите от Нюри. Разстоянието между двата града е 68.9 км. Мачът ще се играе на стадион Тейлърс Авеню, който има капацитет от 6 000 места, от които седящи 400. Снимки от Google карта стадион Тейлърс Авеню. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Отговорна Игра
Карик Рейнджърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2023 | Премиършип | Гленторан | 2 - 3 | Карик Рейнджърс | 1.30 | 5.09 | 7.77 |
| 28.10.2023 | Премиършип | Карик Рейнджърс | 1 - 3 | Гленавон | 2.12 | 3.52 | 2.96 |
| 20.10.2023 | Премиършип | Ларн | 2 - 0 | Карик Рейнджърс | 1.22 | 5.73 | 10.31 |
| 13.10.2023 | Премиършип | Карик Рейнджърс | 1 - 2 | Линфийлд | 9.08 | 5.32 | 1.28 |
| 07.10.2023 | Премиършип | Лоугал | 3 - 4 | Карик Рейнджърс | 2.26 | 3.37 | 2.79 |
| 30.09.2023 | Премиършип | Карик Рейнджърс | 2 - 1 | Гленторан | 5.49 | 4.23 | 1.49 |
| 22.09.2023 | Премиършип | Ларн | 4 - 1 | Карик Рейнджърс | 1.24 | 5.61 | 9.72 |
| 16.09.2023 | Премиършип | Гленавон | 2 - 1 | Карик Рейнджърс | 1.99 | 3.49 | 3.27 |
| 09.09.2023 | Премиършип | Карик Рейнджърс | 0 - 1 | Балимина Юнайтед | 1.99 | 3.39 | 3.33 |
| 01.09.2023 | Премиършип | Карик Рейнджърс | 2 - 1 | Дънганън Суифтс | 2.10 | 3.47 | 3.01 |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Нюри Сити - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2023 | Премиършип | Нюри Сити | 0 - 3 | Линфийлд | 13.29 | 6.89 | 1.16 |
| 28.10.2023 | Премиършип | Нюри Сити | 1 - 2 | Ларн | 11.16 | 5.51 | 1.23 |
| 21.10.2023 | Премиършип | Лоугал | 3 - 1 | Нюри Сити | 1.82 | 3.55 | 3.81 |
| 13.10.2023 | Премиършип | Нюри Сити | 0 - 2 | Коулрейн | 5.32 | 4.23 | 1.50 |
| 07.10.2023 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 0 - 2 | Нюри Сити | 2.03 | 3.32 | 3.34 |
| 03.10.2023 | Купа на Лигата | Харланд-Уолф Уелдърс | 1 - 2 | Нюри Сити | 3.19 | 3.56 | 1.93 |
| 30.09.2023 | Премиършип | Линфийлд | 6 - 1 | Нюри Сити | 1.07 | 9.94 | 25.00 |
| 22.09.2023 | Премиършип | Нюри Сити | 2 - 2 | Дънганън Суифтс | 2.78 | 3.42 | 2.25 |
| 16.09.2023 | Премиършип | Коулрейн | 3 - 1 | Нюри Сити | 1.31 | 4.94 | 7.93 |
| 09.09.2023 | Премиършип | Нюри Сити | 2 - 4 | Гленторан | 9.23 | 5.19 | 1.26 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2023 | Премиършип | Карик Рейнджърс | 0 - 2 | Нюри Сити | 1.99 | 3.40 | 3.32 |
| 07.04.2023 | Група за Изпадане | Карик Рейнджърс | 0 - 2 | Нюри Сити | 1.52 | 3.97 | 5.43 |
| 10.02.2023 | Премиършип | Нюри Сити | 0 - 2 | Карик Рейнджърс | 2.55 | 3.35 | 2.44 |
| 12.11.2022 | Премиършип | Нюри Сити | 4 - 1 | Карик Рейнджърс | 2.61 | 3.54 | 2.33 |
| 13.08.2022 | Премиършип | Карик Рейнджърс | 2 - 1 | Нюри Сити | 2.28 | 3.33 | 2.80 |
| 09.05.2018 | Плейофи | Карик Рейнджърс | 1 - 3 | Нюри Сити | 2.27 | 3.42 | 2.66 |
| 04.05.2018 | Плейофи | Нюри Сити | 3 - 2 | Карик Рейнджърс | 2.36 | 3.24 | 2.61 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Карик Рейнджърс имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Карик Рейнджърс класиране в Премиършип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Линфийлд | 15 | +25 | 40 |
| 2 | Ларн | 15 | +20 | 32 |
| 3 | Клифтънвил | 15 | +23 | 29 |
| 4 | Крусейдърс | 15 | +19 | 28 |
| 5 | Гленторан | 15 | +9 | 24 |
| 6 | Коулрейн | 15 | -4 | 23 |
| 7 | Лоугал | 15 | -3 | 21 |
| 8 | Карик Рейнджърс | 15 | -19 | 16 |
| 9 | Гленавон | 15 | -17 | 13 |
| 10 | Балимина Юнайтед | 15 | -15 | 10 |
| 11 | Нюри Сити | 15 | -25 | 10 |
| 12 | Дънганън Суифтс | 15 | -13 | 9 |
Нюри Сити класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.56 | 4.16 | 4.34 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.17 | 2.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.26 | 3.58 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.14 | 1.09 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.75 | 1.38 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.76 | 1.95 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.42 | 2.71 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.11.2023 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра