Англия - Национална Лига (2026 - 2027)
вторник, 15 септември, 2026
21:45
Карлайл
Форест Грийн Роувърс
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 25% за Форест Грийн Роувърс
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
3.60 |
3.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.29 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.09.2026 20:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Карлайл, а гостите от Нейлсуорт.
Разстоянието между двата града е 359.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Брънтън Парк,
който има капацитет от
17 001 места, от които седящи 8 000.
Размерите на терена са 102 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Брънтън Парк.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Карлайл - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.09.2026 |
Нац. Лига |
Карлайл |
2 - 2 |
Саутенд |
2.22 |
3.49 |
2.74 |
| 05.09.2026 |
Нац. Лига |
Боръм Ууд |
2 - 1 |
Карлайл |
1.68 |
3.92 |
4.01 |
| 31.08.2026 |
Нац. Лига |
Карлайл |
4 - 2 |
Скънторп |
1.69 |
3.75 |
4.11 |
| 28.08.2026 |
Нац. Лига |
Уелдстоун |
1 - 1 |
Карлайл |
3.42 |
3.66 |
1.87 |
| 22.08.2026 |
Нац. Лига |
Карлайл |
4 - 1 |
Хорнчърч |
1.55 |
4.01 |
4.88 |
| 15.08.2026 |
Нац. Лига |
Йоувил |
1 - 1 |
Карлайл |
3.70 |
3.45 |
1.85 |
| 08.08.2026 |
Нац. Лига |
Карлайл |
2 - 3 |
Уъртинг |
1.55 |
4.12 |
4.79 |
| 28.07.2026 |
Приятелски срещи |
Карлайл |
0 - 2 |
Салфорд Сити |
3.30 |
3.48 |
1.93 |
| 21.07.2026 |
Приятелски срещи |
Дарлингтън |
2 - 4 |
Карлайл |
4.34 |
3.85 |
1.62 |
| 03.05.2026 |
Нац. Л. Плейоф |
Карлайл |
1 - 1 |
Боръм Ууд |
2.29 |
3.58 |
2.59 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Форест Грийн Роувърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.09.2026 |
Нац. Лига |
Форест Грийн Роувърс |
4 - 0 |
Гейтсхед |
1.45 |
4.40 |
5.47 |
| 05.09.2026 |
Нац. Лига |
Хорнчърч |
0 - 1 |
Форест Грийн Роувърс |
2.87 |
3.52 |
2.15 |
| 31.08.2026 |
Нац. Лига |
Форест Грийн Роувърс |
1 - 2 |
Олтринкам |
1.55 |
4.19 |
4.63 |
| 28.08.2026 |
Нац. Лига |
Файлд |
2 - 0 |
Форест Грийн Роувърс |
2.70 |
3.65 |
2.20 |
| 22.08.2026 |
Нац. Лига |
Форест Грийн Роувърс |
0 - 3 |
Боръм Ууд |
2.28 |
3.57 |
2.61 |
| 15.08.2026 |
Нац. Лига |
Уъртинг |
1 - 2 |
Форест Грийн Роувърс |
2.92 |
3.48 |
2.12 |
| 08.08.2026 |
Нац. Лига |
Форест Грийн Роувърс |
3 - 2 |
Халифакс Таун |
1.59 |
3.85 |
4.72 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Форест Грийн Роувърс |
1 - 4 |
Суиндън |
1.91 |
3.74 |
3.28 |
| 29.07.2026 |
Приятелски срещи |
Форест Грийн Роувърс |
3 - 2 |
Бристъл Сити |
1.51 |
4.19 |
5.08 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Форест Грийн Роувърс |
1 - 5 |
Кардиф |
5.13 |
4.34 |
1.47 |
Общо 5 победи и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 1 загуба
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.02.2026 |
Нац. Лига |
Форест Грийн Роувърс |
1 - 3 |
Карлайл |
1.81 |
3.61 |
3.68 |
| 18.10.2025 |
Нац. Лига |
Карлайл |
4 - 2 |
Форест Грийн Роувърс |
2.47 |
3.23 |
2.61 |
| 22.01.2022 |
Втора Лига |
Форест Грийн Роувърс |
3 - 0 |
Карлайл |
1.66 |
3.69 |
5.41 |
| 02.10.2021 |
Втора Лига |
Карлайл |
0 - 2 |
Форест Грийн Роувърс |
3.36 |
3.36 |
2.12 |
| 02.02.2021 |
Втора Лига |
Карлайл |
1 - 2 |
Форест Грийн Роувърс |
1.87 |
3.53 |
4.08 |
| 19.12.2020 |
Втора Лига |
Форест Грийн Роувърс |
1 - 0 |
Карлайл |
2.55 |
3.08 |
2.88 |
| 28.01.2020 |
Втора Лига |
Форест Грийн Роувърс |
1 - 4 |
Карлайл |
1.68 |
3.67 |
5.26 |
| 10.12.2019 |
ФА Къп |
Карлайл |
1 - 0 |
Форест Грийн Роувърс |
2.81 |
3.22 |
2.52 |
| 30.11.2019 |
ФА Къп |
Форест Грийн Роувърс |
2 - 2 |
Карлайл |
1.88 |
3.35 |
4.21 |
| 17.09.2019 |
Втора Лига |
Карлайл |
0 - 0 |
Форест Грийн Роувърс |
2.44 |
3.31 |
2.94 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 4 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Карлайл имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Национална Лига класиране към 15.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Боръм Ууд |
7 |
5 |
2 |
0 |
17 |
9 |
+8 |
17 |
| 2 |
Харогейт Таун |
7 |
5 |
1 |
1 |
18 |
10 |
+8 |
16 |
| 3 |
Файлд |
7 |
4 |
2 |
1 |
17 |
10 |
+7 |
14 |
| 4 |
Кидерминстър Хариърс |
7 |
4 |
2 |
1 |
12 |
7 |
+5 |
14 |
| 5 |
Саутенд |
7 |
4 |
2 |
1 |
14 |
10 |
+4 |
14 |
| 6 |
Алдършот Таун |
7 |
4 |
2 |
1 |
9 |
5 |
+4 |
14 |
| 7 |
Форест Грийн Роувърс |
7 |
4 |
0 |
3 |
11 |
10 |
+1 |
12 |
| 8 |
Хорнчърч |
7 |
4 |
0 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
12 |
| 9 |
Сътън Юнайтед |
7 |
4 |
0 |
3 |
7 |
8 |
-1 |
12 |
| 10 |
Йоувил |
7 |
3 |
2 |
2 |
13 |
12 |
+1 |
11 |
| 11 |
Ийстли |
7 |
3 |
2 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
11 |
| 12 |
Карлайл |
7 |
2 |
3 |
2 |
15 |
12 |
+3 |
9 |
| 13 |
Халифакс Таун |
7 |
3 |
0 |
4 |
12 |
10 |
+2 |
9 |
| 14 |
Хартлипул |
7 |
3 |
0 |
4 |
5 |
6 |
-1 |
9 |
| 15 |
Олтринкам |
7 |
3 |
0 |
4 |
8 |
13 |
-5 |
9 |
| 16 |
Уъртинг |
7 |
2 |
2 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
8 |
| 17 |
Уелдстоун |
7 |
2 |
2 |
3 |
10 |
12 |
-2 |
8 |
| 18 |
Скънторп |
7 |
2 |
1 |
4 |
10 |
12 |
-2 |
7 |
| 19 |
Бостън Юнайтед |
7 |
2 |
1 |
4 |
9 |
11 |
-2 |
7 |
| 19 |
Уокинг |
7 |
2 |
1 |
4 |
9 |
11 |
-2 |
7 |
| 21 |
Бароу |
7 |
1 |
3 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
6 |
| 22 |
Тамуорт |
7 |
1 |
2 |
4 |
13 |
19 |
-6 |
5 |
| 23 |
Гейтсхед |
7 |
1 |
1 |
5 |
5 |
13 |
-8 |
4 |
| 24 |
Солихъл Муурс |
7 |
0 |
1 |
6 |
7 |
19 |
-12 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Карлайл |
|
| Форест Грийн Роувърс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Карлайл |
Карлайл |
|
Форест Грийн Роувърс |
Форест Грийн Роувърс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Боръм Ууд |
|
2 - 1 |
|
|
0 - 3 |
|
|
| 2 |
Харогейт Таун |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Файлд |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 4 |
Кидерминстър Хариърс |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Саутенд |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 6 |
Алдършот Таун |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Форест Грийн Роувърс |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Хорнчърч |
4 - 1 |
|
4 - 1 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Сътън Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Йоувил |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 11 |
Ийстли |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Карлайл |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 13 |
Халифакс Таун |
|
|
|
|
3 - 2 |
|
|
| 14 |
Хартлипул |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Олтринкам |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 16 |
Уъртинг |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 17 |
Уелдстоун |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 18 |
Скънторп |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
|
|
|
| 19 |
Бостън Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Уокинг |
|
|
|
|
|
|
|
| 21 |
Бароу |
|
|
|
|
|
|
|
| 22 |
Тамуорт |
|
|
|
|
|
|
|
| 23 |
Гейтсхед |
|
|
|
|
4 - 0 |
|
|
| 24 |
Солихъл Муурс |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Карлайл |
Форест Грийн Роувърс |
| Победи |
2 |
4 |
| Равни |
3 |
0 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
15 |
11 |
| Получени Голове |
12 |
10 |
| Средно Вкарани |
2.14 |
1.57 |
| Средно Получени |
1.71 |
1.43 |
| Мачове Вкарал |
100% |
71% |
| Мачове Получил |
100% |
71% |
| Гол/Гол |
100% |
43% |
| Над 1.5 |
100% |
86% |
| Над 2.5 |
71% |
71% |
| Над 3.5 |
57% |
29% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
12 |
3 |
| Получени Голове |
8 |
3 |
| Средно Вкарани |
3.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
67% |
| Мачове Получил |
100% |
67% |
| Гол/Гол |
100% |
33% |
| Над 1.5 |
100% |
67% |
| Над 2.5 |
100% |
33% |
| Над 3.5 |
100% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
3.60 |
3.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.29 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.09.2026 20:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 25% за Форест Грийн Роувърс