Англия - Втора Лига (2017 - 2018)
17:00
Карлайл
Колчестър
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.50 | 3.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.30 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.02.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Карлайл, а гостите от Колчестър. Разстоянието между двата града е 420.1 км. Мачът ще се играе на стадион Брънтън Парк, който има капацитет от 17 001 места, от които седящи 8 000. Размерите на терена са 102 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Брънтън Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Карлайл - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2018 | Втора Лига | Уикъмб | 4 - 3 | Карлайл | 1.95 | 3.47 | 3.65 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Карлайл | 1 - 0 | Форест Грийн Роувърс | 1.76 | 3.59 | 4.37 |
| 20.01.2018 | Втора Лига | Стивънидж | 0 - 0 | Карлайл | 2.49 | 3.25 | 2.73 |
| 16.01.2018 | ФА Къп | Шефилд Уензди | 2 - 0 | Карлайл | 1.56 | 3.99 | 5.71 |
| 13.01.2018 | Втора Лига | Карлайл | 1 - 0 | Крю Александра | 1.85 | 3.46 | 4.09 |
| 06.01.2018 | ФА Къп | Карлайл | 0 - 0 | Шефилд Уензди | 3.79 | 3.49 | 1.94 |
| 01.01.2018 | Втора Лига | Мансфийлд Таун | 3 - 1 | Карлайл | 2.24 | 3.29 | 3.09 |
| 30.12.2017 | Втора Лига | Карлайл | 0 - 1 | Ковънтри | 2.57 | 3.08 | 2.77 |
| 26.12.2017 | Втора Лига | Карлайл | 3 - 1 | Акрингтън Стенли | 2.32 | 3.32 | 2.91 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Форест Грийн Роувърс | 0 - 1 | Карлайл | 3.41 | 3.32 | 2.08 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Колчестър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2018 | Втора Лига | Колчестър | 2 - 0 | Нюпорт Каунти | 2.23 | 3.17 | 3.21 |
| 27.01.2018 | Втора Лига | Порт Вейл | 2 - 2 | Колчестър | 2.16 | 3.22 | 3.31 |
| 20.01.2018 | Втора Лига | Колчестър | 1 - 1 | Гримсби Таун | 1.96 | 3.34 | 3.74 |
| 13.01.2018 | Втора Лига | Уикъмб | 3 - 1 | Колчестър | 1.90 | 3.45 | 3.87 |
| 06.01.2018 | Втора Лига | Колчестър | 1 - 4 | Челтнъм Таун | 2.22 | 3.26 | 3.14 |
| 01.01.2018 | Втора Лига | Колчестър | 0 - 0 | Кембридж Юнайтед | 2.05 | 3.29 | 3.51 |
| 30.12.2017 | Втора Лига | Честърфийлд | 0 - 0 | Колчестър | 3.01 | 3.32 | 2.26 |
| 26.12.2017 | Втора Лига | Кроули Таун | 0 - 2 | Колчестър | 2.73 | 3.25 | 2.49 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Колчестър | 1 - 1 | Порт Вейл | 2.27 | 3.17 | 3.11 |
| 15.12.2017 | Втора Лига | Суиндън | 2 - 3 | Колчестър | 2.17 | 3.36 | 3.16 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2017 | Втора Лига | Колчестър | 0 - 1 | Карлайл | 2.56 | 3.42 | 2.54 |
| 07.01.2017 | Втора Лига | Колчестър | 4 - 1 | Карлайл | 2.28 | 3.48 | 2.87 |
| 01.10.2016 | Втора Лига | Карлайл | 2 - 0 | Колчестър | 1.80 | 3.63 | 3.98 |
| 18.01.2014 | Първа Лига | Карлайл | 2 - 4 | Колчестър | 2.09 | 3.29 | 3.30 |
| 23.08.2013 | Първа Лига | Колчестър | 1 - 1 | Карлайл | 1.74 | 3.52 | 4.44 |
| 27.04.2013 | Първа Лига | Карлайл | 0 - 2 | Колчестър | 2.48 | 3.19 | 2.72 |
| 20.10.2012 | Първа Лига | Колчестър | 2 - 0 | Карлайл | 2.26 | 3.29 | 3.03 |
| 24.03.2012 | Първа Лига | Колчестър | 1 - 1 | Карлайл | 2.18 | 3.31 | 3.08 |
| 26.11.2011 | Първа Лига | Карлайл | 1 - 0 | Колчестър | 2.03 | 3.31 | 3.41 |
| 16.04.2011 | Първа Лига | Карлайл | 4 - 1 | Колчестър | 2.27 | 3.24 | 2.93 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Карлайл имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Втора Лига класиране към 10.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лутън Таун | 31 | +37 | 63 |
| 2 | Уикъмб | 30 | +16 | 55 |
| 3 | Акрингтън Стенли | 30 | +16 | 55 |
| 4 | Нотс Каунти | 30 | +19 | 54 |
| 5 | Мансфийлд Таун | 30 | +13 | 53 |
| 6 | Екзитър | 29 | +6 | 51 |
| 7 | Суиндън | 31 | +4 | 51 |
| 8 | Линкълн Сити | 31 | +13 | 50 |
| 9 | Ковънтри | 30 | +12 | 50 |
| 10 | Колчестър | 31 | +5 | 46 |
| 11 | Нюпорт Каунти | 31 | +3 | 46 |
| 12 | Кроули Таун | 31 | -2 | 45 |
| 13 | Карлайл | 30 | +1 | 41 |
| 14 | Кембридж Юнайтед | 31 | -13 | 39 |
| 15 | Стивънидж | 31 | -4 | 38 |
| 16 | Челтнъм Таун | 31 | -5 | 36 |
| 17 | Гримсби Таун | 32 | -15 | 36 |
| 18 | Йоувил | 30 | -7 | 34 |
| 19 | Порт Вейл | 31 | -7 | 34 |
| 20 | Моркамб | 31 | -12 | 31 |
| 21 | Крю Александра | 30 | -18 | 29 |
| 22 | Форест Грийн Роувърс | 31 | -21 | 29 |
| 23 | Честърфийлд | 31 | -24 | 27 |
| 24 | Барнет | 30 | -17 | 22 |
Хронология в първенството
| Карлайл | |
| Колчестър | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Карлайл | Карлайл | Колчестър | Колчестър | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Лутън Таун | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 2 | Уикъмб | 3 - 3 | 4 - 3 | 3 - 3 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 3 | Акрингтън Стенли | 3 - 1 | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 4 | Нотс Каунти | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 5 | Мансфийлд Таун | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | |||
| 6 | Екзитър | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 7 | Суиндън | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
| 8 | Линкълн Сити | 4 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 9 | Ковънтри | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 10 | Колчестър | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 11 | Нюпорт Каунти | 3 - 3 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 12 | Кроули Таун | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 13 | Карлайл | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 14 | Кембридж Юнайтед | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 15 | Стивънидж | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | |||
| 16 | Челтнъм Таун | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 4 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 17 | Гримсби Таун | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 18 | Йоувил | 4 - 0 | 4 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 19 | Порт Вейл | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 20 | Моркамб | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 21 | Крю Александра | 1 - 0 | 0 - 5 | 1 - 0 | 3 - 1 | |||
| 22 | Форест Грийн Роувърс | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 5 - 1 | |||
| 23 | Честърфийлд | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 24 | Барнет | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Карлайл | Колчестър | |
| Позиция | 13 | 10 |
| Точки | 41 | 46 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 11 |
| Точки | 20 | 19 |
Форма в шампионата
| Карлайл | Колчестър | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
8 11 |
12
10 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
5 5 |
5
4 6 |
Голове в шампионата
| Карлайл | Колчестър | |
|
Вкарани
Получени |
42
41 |
42
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
16 |
17
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.50 | 3.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.30 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.02.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
