Англия - ФА Къп (2016 - 2017)
събота, 3 декември, 2016
17:00
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.55 |
3.50 |
2.88 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.42 |
1.30 |
1.55 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.12.2016 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Карлайл, а гостите от Рочдейл.
Разстоянието между двата града е 150.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Брънтън Парк,
който има капацитет от
17 001 места, от които седящи 8 000.
Размерите на терена са 102 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Брънтън Парк.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Карлайл - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.11.2016 |
Втора Лига |
Карлайл |
5 - 2 |
Мансфийлд Таун |
1.82 |
3.53 |
4.05 |
| 22.11.2016 |
Втора Лига |
Гримсби Таун |
2 - 2 |
Карлайл |
2.78 |
3.28 |
2.41 |
| 19.11.2016 |
Втора Лига |
Карлайл |
3 - 2 |
Екзитър |
1.82 |
3.69 |
3.88 |
| 12.11.2016 |
Втора Лига |
Нюпорт Каунти |
2 - 0 |
Карлайл |
3.53 |
3.44 |
1.98 |
| 09.11.2016 |
ЕФЛ Трофи |
Карлайл |
4 - 2 |
Флийтууд Таун |
2.09 |
3.36 |
3.19 |
| 29.10.2016 |
Втора Лига |
Карлайл |
3 - 1 |
Кроули Таун |
1.58 |
3.89 |
5.26 |
| 22.10.2016 |
Втора Лига |
Стивънидж |
1 - 2 |
Карлайл |
3.31 |
3.52 |
2.03 |
| 15.10.2016 |
Втора Лига |
Карлайл |
3 - 2 |
Хартлипул |
1.57 |
3.97 |
5.23 |
| 08.10.2016 |
Втора Лига |
Моркамб |
0 - 3 |
Карлайл |
5.33 |
3.98 |
1.56 |
| 01.10.2016 |
Втора Лига |
Карлайл |
2 - 0 |
Колчестър |
1.80 |
3.63 |
3.98 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 6 победи
в последните 6 домакинства.
Рочдейл - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.11.2016 |
Първа Лига |
Джилингам |
3 - 0 |
Рочдейл |
2.75 |
3.14 |
2.54 |
| 22.11.2016 |
Първа Лига |
Рочдейл |
4 - 0 |
Уолсол |
1.94 |
3.36 |
3.82 |
| 19.11.2016 |
Първа Лига |
Рочдейл |
4 - 0 |
Суиндън |
1.98 |
3.30 |
3.70 |
| 15.11.2016 |
ФА Къп |
Рочдейл |
2 - 0 |
Мейдстоун Юнайтед |
1.37 |
4.65 |
8.30 |
| 12.11.2016 |
Първа Лига |
Брадфорд Сити |
4 - 0 |
Рочдейл |
1.95 |
3.33 |
3.77 |
| 09.11.2016 |
ЕФЛ Трофи |
Хартлипул |
1 - 2 |
Рочдейл |
3.83 |
3.45 |
1.83 |
| 06.11.2016 |
ФА Къп |
Мейдстоун Юнайтед |
1 - 1 |
Рочдейл |
4.55 |
3.80 |
1.74 |
| 29.10.2016 |
Първа Лига |
Рочдейл |
1 - 0 |
Олдъм |
1.92 |
3.30 |
3.93 |
| 22.10.2016 |
Първа Лига |
Ковънтри |
2 - 0 |
Рочдейл |
2.52 |
3.17 |
2.73 |
| 18.10.2016 |
Първа Лига |
Суиндън |
3 - 0 |
Рочдейл |
3.14 |
3.23 |
2.23 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.03.2012 |
Първа Лига |
Карлайл |
2 - 1 |
Рочдейл |
1.89 |
3.29 |
3.94 |
| 16.08.2011 |
Първа Лига |
Рочдейл |
0 - 0 |
Карлайл |
2.30 |
3.24 |
2.89 |
| 23.04.2011 |
Първа Лига |
Рочдейл |
2 - 3 |
Карлайл |
1.81 |
3.45 |
3.96 |
| 23.11.2010 |
Първа Лига |
Карлайл |
1 - 1 |
Рочдейл |
1.78 |
3.44 |
4.19 |
| 02.05.2006 |
Втора Лига |
Рочдейл |
0 - 2 |
Карлайл |
3.38 |
3.26 |
1.96 |
| 31.12.2005 |
Втора Лига |
Карлайл |
2 - 1 |
Рочдейл |
1.96 |
3.23 |
3.41 |
| 20.03.2004 |
Втора Лига |
Рочдейл |
2 - 0 |
Карлайл |
- |
- |
- |
| 13.09.2003 |
Втора Лига |
Карлайл |
3 - 2 |
Рочдейл |
- |
- |
- |
| 22.02.2003 |
Втора Лига |
Рочдейл |
0 - 1 |
Карлайл |
1.82 |
3.35 |
3.92 |
| 06.09.2002 |
Втора Лига |
Карлайл |
0 - 2 |
Рочдейл |
2.59 |
3.08 |
2.58 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Карлайл имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Карлайл класиране в Национална Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Линкълн Сити |
23 |
15 |
4 |
4 |
49 |
22 |
+27 |
49 |
| 2 |
Форест Грийн Роувърс |
23 |
14 |
5 |
4 |
42 |
21 |
+21 |
47 |
| 3 |
Транмиър Роувърс |
23 |
14 |
5 |
4 |
33 |
16 |
+17 |
47 |
| 4 |
Бароу |
22 |
12 |
8 |
2 |
39 |
19 |
+20 |
44 |
| 5 |
Доувър Атлетик |
22 |
14 |
1 |
7 |
48 |
34 |
+14 |
43 |
| 6 |
Дагенъм и Редбридж |
23 |
13 |
3 |
7 |
32 |
23 |
+9 |
42 |
| 7 |
Боръм Ууд |
22 |
10 |
6 |
6 |
26 |
18 |
+8 |
36 |
| 8 |
Честър |
23 |
9 |
8 |
6 |
37 |
26 |
+11 |
35 |
| 9 |
Ийстли |
23 |
9 |
8 |
6 |
34 |
27 |
+7 |
35 |
| 10 |
Гейтсхед |
23 |
9 |
7 |
7 |
38 |
26 |
+12 |
34 |
| 11 |
Макълсфийлд Таун |
21 |
10 |
4 |
7 |
28 |
21 |
+7 |
34 |
| 12 |
Алдършот Таун |
23 |
9 |
6 |
8 |
26 |
24 |
+2 |
33 |
| 13 |
Бромли |
23 |
8 |
5 |
10 |
29 |
33 |
-4 |
29 |
| 14 |
Сътън Юнайтед |
23 |
8 |
5 |
10 |
27 |
33 |
-6 |
29 |
| 15 |
Рексъм |
23 |
7 |
8 |
8 |
21 |
28 |
-7 |
29 |
| 16 |
Солихъл Муурс |
23 |
7 |
5 |
11 |
28 |
37 |
-9 |
26 |
| 17 |
Торки Юнайтед |
23 |
7 |
4 |
12 |
21 |
29 |
-8 |
25 |
| 18 |
Мейдстоун Юнайтед |
23 |
7 |
4 |
12 |
27 |
42 |
-15 |
25 |
| 19 |
Уокинг |
23 |
6 |
5 |
12 |
36 |
44 |
-8 |
23 |
| 20 |
Саутпорт |
23 |
5 |
6 |
12 |
25 |
48 |
-23 |
21 |
| 21 |
Брейнтри Таун |
22 |
5 |
5 |
12 |
24 |
40 |
-16 |
20 |
| 22 |
Гайзли |
23 |
4 |
5 |
14 |
26 |
39 |
-13 |
17 |
| 23 |
Йорк Сити |
23 |
3 |
8 |
12 |
22 |
42 |
-20 |
17 |
| 24 |
Норт Фериби Юнайтед |
23 |
4 |
3 |
16 |
10 |
36 |
-26 |
15 |
Рочдейл класиране във Втора Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Карлайл |
19 |
10 |
8 |
1 |
37 |
23 |
+14 |
38 |
| 2 |
Плимут |
19 |
12 |
2 |
5 |
29 |
21 |
+8 |
38 |
| 3 |
Донкастър |
18 |
11 |
3 |
4 |
38 |
25 |
+13 |
36 |
| 4 |
Портсмут |
19 |
9 |
4 |
6 |
32 |
20 |
+12 |
31 |
| 5 |
Лутън Таун |
19 |
8 |
7 |
4 |
28 |
18 |
+10 |
31 |
| 6 |
Уикъмб |
19 |
8 |
4 |
7 |
23 |
22 |
+1 |
28 |
| 7 |
Блекпул |
19 |
7 |
6 |
6 |
33 |
22 |
+11 |
27 |
| 8 |
Барнет |
19 |
6 |
9 |
4 |
27 |
27 |
0 |
27 |
| 9 |
Гримсби Таун |
19 |
7 |
5 |
7 |
27 |
25 |
+2 |
26 |
| 10 |
Крю Александра |
19 |
6 |
8 |
5 |
22 |
25 |
-3 |
26 |
| 11 |
Кембридж Юнайтед |
19 |
7 |
4 |
8 |
21 |
23 |
-2 |
25 |
| 12 |
Мансфийлд Таун |
19 |
6 |
7 |
6 |
21 |
25 |
-4 |
25 |
| 13 |
Йоувил |
18 |
7 |
4 |
7 |
19 |
23 |
-4 |
25 |
| 14 |
Стивънидж |
17 |
7 |
3 |
7 |
25 |
25 |
0 |
24 |
| 15 |
Колчестър |
19 |
6 |
5 |
8 |
27 |
26 |
+1 |
23 |
| 16 |
Кроули Таун |
18 |
6 |
5 |
7 |
21 |
27 |
-6 |
23 |
| 17 |
Моркамб |
19 |
7 |
2 |
10 |
23 |
36 |
-13 |
23 |
| 18 |
Хартлипул |
19 |
5 |
7 |
7 |
28 |
32 |
-4 |
22 |
| 19 |
Нотс Каунти |
19 |
6 |
4 |
9 |
24 |
32 |
-8 |
22 |
| 20 |
Акрингтън Стенли |
19 |
5 |
6 |
8 |
20 |
25 |
-5 |
21 |
| 21 |
Екзитър |
19 |
6 |
2 |
11 |
20 |
25 |
-5 |
20 |
| 22 |
Лейтън Ориент |
19 |
5 |
3 |
11 |
21 |
26 |
-5 |
18 |
| 23 |
Челтнъм Таун |
19 |
3 |
9 |
7 |
20 |
28 |
-8 |
18 |
| 24 |
Нюпорт Каунти |
18 |
4 |
5 |
9 |
22 |
27 |
-5 |
17 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.55 |
3.50 |
2.88 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.42 |
1.30 |
1.55 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.12.2016 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите