Андора - Първа Дивизия (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
18:00
18:00
Карой
Атлетик Клуб Ескалдес
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Карой
X 0% за равен
2 0% за Атлетик Клуб Ескалдес
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Андора ла Веля, а гостите от Ескалдес-Енгордан. Разстоянието между двата града е 1.6 км. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Карой - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Първа Дивизия | Карой | 0 - 3 | Каза де Португал | 12.96 | 5.74 | 1.13 |
| 25.10.2026 | Първа Дивизия | Ордино | 3 - 2 | Карой | 1.53 | 3.70 | 4.87 |
| 18.10.2026 | Първа Дивизия | Карой | 0 - 1 | Спортинг Еск. | 2.60 | 3.24 | 2.24 |
| 11.10.2026 | Първа Дивизия | ФК Рейнджърс | 3 - 0 | Карой | 1.15 | 5.82 | 11.06 |
| 19.09.2026 | Първа Дивизия | Карой | 2 - 2 | Пеня Енкарнада | 8.78 | 4.49 | 1.24 |
| 13.09.2026 | Първа Дивизия | Интер Ескалдес | 3 - 0 | Карой | 1.07 | 7.40 | 16.70 |
| 05.09.2026 | Първа Дивизия | Карой | 0 - 3 | ФК Санта Колома | 11.64 | 5.90 | 1.14 |
| 16.05.2026 | Първа Дивизия | Карой | 2 - 1 | Интер Ескалдес | 15.54 | 7.96 | 1.06 |
| 26.04.2026 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 3 - 0 | Карой | 1.07 | 6.91 | 15.25 |
| 19.04.2026 | Първа Дивизия | Карой | 1 - 2 | ФК Рейнджърс | 19.18 | 7.45 | 1.07 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 домакинства.
Атлетик Клуб Ескалдес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Първа Дивизия | Ордино | 0 - 2 | Атлетик Ескалдес | 6.26 | 4.10 | 1.38 |
| 25.10.2026 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 1 - 1 | ФК Рейнджърс | 2.09 | 3.41 | 2.77 |
| 18.10.2026 | Първа Дивизия | Интер Ескалдес | 4 - 2 | Атлетик Ескалдес | 1.58 | 3.73 | 4.27 |
| 11.10.2026 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 1 - 1 | Есперанса Анд. | 1.32 | 4.43 | 6.36 |
| 20.09.2026 | Първа Дивизия | Каза де Португал | 0 - 3 | Атлетик Ескалдес | 3.01 | 3.41 | 1.95 |
| 12.09.2026 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 4 - 1 | Спортинг Еск. | 1.19 | 5.40 | 8.91 |
| 06.09.2026 | Първа Дивизия | Пеня Енкарнада | 1 - 1 | Атлетик Ескалдес | 4.20 | 3.46 | 1.65 |
| 30.07.2026 | ЛК Квалификации | Атлетик Ескалдес | 0 - 2 | Вадуц | 5.15 | 4.02 | 1.55 |
| 23.07.2026 | ЛК Квалификации | Вадуц | 4 - 0 | Атлетик Ескалдес | 1.30 | 4.94 | 8.69 |
| 16.07.2026 | ЛК Квалификации | Морнар Бар | 1 - 2 | Атлетик Ескалдес | 1.59 | 3.71 | 5.52 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2026 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 3 - 0 | Карой | 1.07 | 6.91 | 15.25 |
| 31.01.2026 | Първа Дивизия | Карой | 1 - 4 | Атлетик Ескалдес | 13.17 | 6.40 | 1.13 |
| 29.10.2025 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 3 - 0 | Карой | 1.02 | 13.29 | 33.50 |
| 10.03.2024 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 2 - 1 | Карой | 1.04 | 13.00 | 22.00 |
| 25.02.2024 | Първа Дивизия | Карой | 0 - 4 | Атлетик Ескалдес | 30.00 | 12.70 | 1.02 |
| 29.10.2023 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 8 - 1 | Карой | 1.16 | 6.55 | 12.50 |
| 20.03.2022 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 2 - 1 | Карой | 1.08 | 7.29 | 19.52 |
| 30.01.2022 | Първа Дивизия | Карой | 1 - 2 | Атлетик Ескалдес | 16.00 | 7.43 | 1.11 |
| 31.10.2021 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 3 - 1 | Карой | 1.22 | 5.61 | 9.17 |
| 21.02.2021 | Първа Дивизия | Карой | 0 - 2 | Атлетик Ескалдес | 11.01 | 5.51 | 1.20 |
В последните 10 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 10 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Карой имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 4 победи и нямат равен мач.
Първа Дивизия класиране към 08.11.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФК Санта Колома | 7 | +19 | 19 |
| 2 | Интер Клуб Ескалдес | 7 | +12 | 15 |
| 3 | Атлетик Клуб Ескалдес | 7 | +6 | 12 |
| 4 | Ордино | 7 | -6 | 12 |
| 5 | Есперанса д'Андора | 7 | +7 | 11 |
| 6 | ФК Рейнджърс | 7 | -2 | 8 |
| 7 | Каза де Португал | 7 | -3 | 8 |
| 8 | Пеня Енкарнада | 7 | -6 | 6 |
| 9 | Спортинг Клуб Ескалдес | 7 | -13 | 4 |
| 10 | Карой | 7 | -14 | 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Карой | |
| Атлетик Клуб Ескалдес | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Карой | Карой | Атлетик Клуб Ескалдес | Атлетик Клуб Ескалдес | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ФК Санта Колома | 0 - 3 | 0 - 3 | |||||
| 2 | Интер Клуб Ескалдес | 3 - 0 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||||
| 3 | Атлетик Клуб Ескалдес | - | - | - | ||||
| 4 | Ордино | 3 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 5 | Есперанса д'Андора | 1 - 1 | ||||||
| 6 | ФК Рейнджърс | 3 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 7 | Каза де Португал | 0 - 3 | 0 - 3 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 8 | Пеня Енкарнада | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 9 | Спортинг Клуб Ескалдес | 0 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | ||||
| 10 | Карой | - | - | - | ||||
*** По 3 мача в сезон
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Карой | Атлетик Клуб Ескалдес | |
| Победи | 0 | 3 |
| Равни | 1 | 3 |
| Загуби | 6 | 1 |
| Вкарани Голове | 4 | 14 |
| Получени Голове | 18 | 8 |
| Средно Вкарани | 0.57 | 2.00 |
| Средно Получени | 2.57 | 1.14 |
| Мачове Вкарал | 29% | 100% |
| Мачове Получил | 100% | 71% |
| Гол/Гол | 29% | 71% |
| Над 1.5 | 86% | 100% |
| Над 2.5 | 86% | 43% |
| Над 3.5 | 29% | 29% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 0 | 2 |
| Равни | 1 | 1 |
| Загуби | 3 | 1 |
| Вкарани Голове | 2 | 8 |
| Получени Голове | 9 | 5 |
| Средно Вкарани | 0.50 | 2.00 |
| Средно Получени | 2.25 | 1.25 |
| Мачове Вкарал | 25% | 100% |
| Мачове Получил | 100% | 50% |
| Гол/Гол | 25% | 50% |
| Над 1.5 | 75% | 100% |
| Над 2.5 | 75% | 50% |
| Над 3.5 | 25% | 25% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Карой
X 0% за равен
2 0% за Атлетик Клуб Ескалдес
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака