Андора - Първа Дивизия (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
17:00
Карой
Интер Клуб Ескалдес
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Интер Клуб Ескалдес
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
17.48 |
8.24 |
1.06 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
5.89 |
1.03 |
1.01 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
9.58 |
1.01 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
7.96 |
1.05 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.40 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.99 |
1.65 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.16 |
1.61 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Андора ла Веля, а гостите от Ескалдес-Енгордан.
Разстоянието между двата града е 1.6 км.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Карой - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.04.2026 |
Първа Дивизия |
Атлетик Ескалдес |
3 - 0 |
Карой |
1.07 |
6.91 |
15.25 |
| 19.04.2026 |
Първа Дивизия |
Карой |
1 - 2 |
ФК Рейнджърс |
19.18 |
7.45 |
1.07 |
| 11.04.2026 |
Първа Дивизия |
Ордино |
5 - 0 |
Карой |
1.35 |
3.99 |
6.74 |
| 22.03.2026 |
Първа Дивизия |
Карой |
0 - 0 |
УЕ Санта Колома |
18.17 |
7.29 |
1.07 |
| 08.03.2026 |
Първа Дивизия |
Есперанса Анд. |
4 - 1 |
Карой |
2.58 |
3.10 |
2.45 |
| 01.03.2026 |
Първа Дивизия |
Карой |
0 - 2 |
ФК Санта Колома |
21.00 |
8.85 |
1.04 |
| 22.02.2026 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
0 - 0 |
Карой |
1.66 |
3.44 |
4.62 |
| 15.02.2026 |
Първа Дивизия |
Есперанса Анд. |
0 - 0 |
Карой |
2.75 |
3.16 |
2.33 |
| 08.02.2026 |
Първа Дивизия |
Карой |
0 - 3 |
ФК Рейнджърс |
27.03 |
9.46 |
1.04 |
| 31.01.2026 |
Първа Дивизия |
Карой |
1 - 4 |
Атлетик Ескалдес |
13.17 |
6.40 |
1.13 |
Общо 3 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 домакинства.
Интер Клуб Ескалдес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Първа Дивизия |
Интер Ескалдес |
3 - 1 |
Атлетик Ескалдес |
1.46 |
3.90 |
5.15 |
| 30.04.2026 |
Купа на Андора |
Атлетик Ескалдес |
2 - 1 |
Интер Ескалдес |
- |
- |
- |
| 25.04.2026 |
Първа Дивизия |
ФК Рейнджърс |
3 - 5 |
Интер Ескалдес |
3.28 |
3.19 |
1.98 |
| 19.04.2026 |
Първа Дивизия |
Интер Ескалдес |
4 - 0 |
Ордино |
1.26 |
4.78 |
7.77 |
| 12.04.2026 |
Първа Дивизия |
УЕ Санта Колома |
1 - 1 |
Интер Ескалдес |
2.56 |
2.76 |
2.56 |
| 22.03.2026 |
Първа Дивизия |
Интер Ескалдес |
0 - 2 |
Есперанса Анд. |
1.06 |
7.99 |
18.93 |
| 08.03.2026 |
Първа Дивизия |
ФК Санта Колома |
3 - 2 |
Интер Ескалдес |
2.70 |
3.06 |
2.38 |
| 01.03.2026 |
Първа Дивизия |
Интер Ескалдес |
2 - 1 |
Пеня Енкарнада |
1.17 |
5.34 |
10.95 |
| 14.02.2026 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
0 - 1 |
Интер Ескалдес |
19.54 |
7.07 |
1.10 |
| 08.02.2026 |
Първа Дивизия |
Ордино |
0 - 2 |
Интер Ескалдес |
14.10 |
5.89 |
1.15 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.12.2025 |
Първа Дивизия |
Интер Ескалдес |
2 - 0 |
Карой |
1.03 |
11.27 |
41.22 |
| 02.11.2025 |
Първа Дивизия |
Интер Ескалдес |
3 - 1 |
Карой |
1.02 |
12.67 |
32.50 |
| 05.05.2024 |
Първа Дивизия |
Интер Ескалдес |
6 - 0 |
Карой |
1.03 |
11.00 |
28.50 |
| 17.12.2023 |
Първа Дивизия |
Интер Ескалдес |
3 - 1 |
Карой |
1.04 |
15.00 |
38.00 |
| 22.10.2023 |
Първа Дивизия |
Карой |
1 - 6 |
Интер Ескалдес |
7.67 |
6.17 |
1.23 |
| 13.03.2022 |
Първа Дивизия |
Карой |
0 - 2 |
Интер Ескалдес |
11.25 |
6.65 |
1.16 |
| 19.01.2022 |
Първа Дивизия |
Интер Ескалдес |
4 - 2 |
Карой |
1.05 |
10.96 |
15.32 |
| 24.10.2021 |
Първа Дивизия |
Карой |
0 - 2 |
Интер Ескалдес |
31.83 |
10.89 |
1.04 |
| 03.03.2021 |
Купа на Андора |
Интер Ескалдес |
2 - 0 |
Карой |
- |
- |
- |
| 28.02.2021 |
Първа Дивизия |
Интер Ескалдес |
2 - 0 |
Карой |
- |
- |
- |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 10 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Карой имат изиграни 3 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и нямат равен мач.
Първа Дивизия класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Интер Клуб Ескалдес |
23 |
17 |
3 |
3 |
46 |
22 |
+24 |
54 |
| 2 |
УЕ Санта Колома |
24 |
15 |
6 |
3 |
45 |
13 |
+32 |
51 |
| 3 |
ФК Рейнджърс |
23 |
14 |
3 |
6 |
44 |
22 |
+22 |
45 |
| 4 |
ФК Санта Колома |
23 |
13 |
5 |
5 |
45 |
18 |
+27 |
44 |
| 5 |
Атлетик Клуб Ескалдес |
23 |
9 |
4 |
10 |
29 |
26 |
+3 |
31 |
| 6 |
Пеня Енкарнада |
23 |
7 |
3 |
13 |
19 |
39 |
-20 |
24 |
| 7 |
Ордино |
23 |
6 |
3 |
14 |
25 |
40 |
-15 |
21 |
| 8 |
Карой |
23 |
3 |
5 |
15 |
13 |
54 |
-41 |
14 |
| 9 |
Есперанса д'Андора |
23 |
2 |
4 |
17 |
13 |
45 |
-32 |
10 |
| 10 |
Пас де ла Каза |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Карой |
|
| Интер Клуб Ескалдес |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Карой |
Карой |
|
Интер Клуб Ескалдес |
Интер Клуб Ескалдес |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Интер Клуб Ескалдес |
|
2 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
УЕ Санта Колома |
0 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
|
2 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 3 |
ФК Рейнджърс |
1 - 2 |
3 - 0 |
1 - 2 |
|
1 - 1 |
3 - 5 |
3 - 5 |
| 4 |
ФК Санта Колома |
0 - 2 |
7 - 0 |
0 - 2 |
|
1 - 1 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 5 |
Атлетик Клуб Ескалдес |
1 - 4 |
3 - 0 |
1 - 4 |
|
3 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 6 |
Пеня Енкарнада |
0 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
|
2 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 7 |
Ордино |
3 - 1 |
5 - 0 |
3 - 1 |
|
4 - 0 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 8 |
Карой |
- |
- |
- |
|
2 - 0 |
|
|
| 9 |
Есперанса д'Андора |
2 - 1 |
4 - 1 |
2 - 1 |
|
0 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 10 |
Пас де ла Каза |
0 - 0* |
|
0 - 0* |
|
|
|
|
*** Пас де ла Каза - изключен от първенството
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Карой |
Интер Клуб Ескалдес |
| Победи |
3 |
17 |
| Равни |
6 |
3 |
| Загуби |
15 |
3 |
| Вкарани Голове |
13 |
46 |
| Получени Голове |
54 |
22 |
| Средно Вкарани |
0.54 |
2.00 |
| Средно Получени |
2.25 |
0.96 |
| Мачове Вкарал |
38% |
96% |
| Мачове Получил |
75% |
61% |
| Гол/Гол |
38% |
57% |
| Над 1.5 |
75% |
83% |
| Над 2.5 |
67% |
52% |
| Над 3.5 |
33% |
35% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
7 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
5 |
2 |
| Вкарани Голове |
9 |
19 |
| Получени Голове |
19 |
13 |
| Средно Вкарани |
0.82 |
1.90 |
| Средно Получени |
1.73 |
1.30 |
| Мачове Вкарал |
45% |
100% |
| Мачове Получил |
73% |
60% |
| Гол/Гол |
45% |
60% |
| Над 1.5 |
73% |
70% |
| Над 2.5 |
64% |
50% |
| Над 3.5 |
27% |
40% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
17.48 |
8.24 |
1.06 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
5.89 |
1.03 |
1.01 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
9.58 |
1.01 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
7.96 |
1.05 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.40 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.99 |
1.65 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.16 |
1.61 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Интер Клуб Ескалдес
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака