Приятелски Срещи - Клубни
10:00
Карпати Лвов
(Украйна)
Нива Тернопол
(Украйна)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.21 | 6.94 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 1.17 | 2.78 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 4.79 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.65 | 1.23 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.96 | 1.74 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.35 | 2.89 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.70 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.07.2026 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лвов, а гостите от Тернопол. Разстоянието между двата града е 118.1 км.
Отговорна Игра
Карпати Лвов - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.07.2026 | Приятелски срещи | Карпати Лвов | 1 - 1 | ФСК Мариупол | - | - | - |
| 23.05.2026 | Премиер Лига | Карпати Лвов | 1 - 2 | Заря Луганск | 1.96 | 3.39 | 3.32 |
| 17.05.2026 | Премиер Лига | Карпати Лвов | 2 - 0 | Верес Ровно | 1.66 | 3.55 | 4.50 |
| 12.05.2026 | Премиер Лига | Харков | 2 - 2 | Карпати Лвов | 1.96 | 3.15 | 3.54 |
| 08.05.2026 | Премиер Лига | Кривбас Кривой Рог | 1 - 0 | Карпати Лвов | 3.22 | 3.54 | 1.93 |
| 02.05.2026 | Премиер Лига | Карпати Лвов | 0 - 0 | ЛНЗ Черкаси | 2.97 | 2.92 | 2.32 |
| 25.04.2026 | Премиер Лига | Рух Лвов | 0 - 3 | Карпати Лвов | 4.83 | 3.64 | 1.60 |
| 19.04.2026 | Премиер Лига | Епицентър | 0 - 0 | Карпати Лвов | 3.05 | 3.24 | 2.16 |
| 11.04.2026 | Премиер Лига | Карпати Лвов | 2 - 0 | Александрия | 1.65 | 3.66 | 4.34 |
| 04.04.2026 | Премиер Лига | Динамо Киев | 0 - 1 | Карпати Лвов | 1.35 | 4.41 | 6.82 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Нива Тернопол - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.06.2026 | Първа Лига | ЮКСА Тарасовка | 3 - 0 | Нива Тернопол | 2.29 | 2.82 | 2.85 |
| 23.05.2026 | Първа Лига | Нива Тернопол | 1 - 1 | Ворскла Полтава | 2.20 | 2.84 | 2.95 |
| 17.05.2026 | Първа Лига | Подолия Хмелн. | 1 - 2 | Нива Тернопол | 2.95 | 3.28 | 2.08 |
| 09.05.2026 | Първа Лига | Нива Тернопол | 0 - 3 | ФСК Мариупол | 3.21 | 2.99 | 2.06 |
| 02.05.2026 | Първа Лига | Нива Тернопол | 2 - 0 | Металист Харков | 2.83 | 2.80 | 2.33 |
| 26.04.2026 | Първа Лига | Буковина Чернивци | 1 - 0 | Нива Тернопол | 1.24 | 4.89 | 8.87 |
| 18.04.2026 | Първа Лига | Нива Тернопол | 0 - 0 | Ливий Берех | 6.24 | 3.56 | 1.42 |
| 11.04.2026 | Първа Лига | ФК Чернигов | 1 - 0 | Нива Тернопол | 2.27 | 2.94 | 2.91 |
| 07.04.2026 | Първа Лига | Нива Тернопол | 1 - 1 | Прикарпатие | 2.34 | 2.82 | 2.77 |
| 03.04.2026 | Първа Лига | Виктория Суми | 1 - 0 | Нива Тернопол | - | - | - |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.07.2024 | Приятелски срещи | Карпати Лвов | 3 - 3 | Нива Тернопол | - | - | - |
| 24.11.2023 | Първа Лига | Карпати Лвов | 3 - 0 | Нива Тернопол | 1.26 | 4.64 | 10.26 |
| 24.09.2023 | Първа Лига | Нива Тернопол | 1 - 1 | Карпати Лвов | 4.98 | 3.36 | 1.63 |
| 22.10.2022 | Първа Лига | Карпати Лвов | 1 - 0 | Нива Тернопол | 1.30 | 4.29 | 7.77 |
| 04.09.2022 | Първа Лига | Нива Тернопол | 0 - 1 | Карпати Лвов | - | - | - |
| 07.04.2001 | Премиер Лига | Карпати Лвов | 2 - 1 | Нива Тернопол | 1.42 | 4.00 | 6.00 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Карпати Лвов имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.21 | 6.94 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 1.17 | 2.78 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 4.79 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.65 | 1.23 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.96 | 1.74 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.35 | 2.89 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.70 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.07.2026 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра