Италия - Купа на Италия - Серия С (2026 - 2027)
19:30
Карпи
Про Верчели
с резултат 6 - 5 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.21 | 3.03 | 2.85 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.27 | 1.54 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.59 | 2.05 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.88 | 1.31 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 1.97 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.23 | 3.38 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 1.86 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.09.2026 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Карпи, а гостите от Верчели. Разстоянието между двата града е 202.5 км. Мачът ще се играе на стадион Сандро Кабаси, който има капацитет от 4 164 места, от които седящи 1 919. Размерите на терена са 105 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Сандро Кабаси. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Отговорна Игра
Карпи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Серия С - А | Карпи | 3 - 3 | Ювентус НД | 2.61 | 3.05 | 2.53 |
| 21.08.2026 | Серия С - А | Унион Бреша | 3 - 1 | Карпи | 1.29 | 4.65 | 9.15 |
| 15.08.2026 | Купа Серия С | Карпи | 3 - 2 | Пианезе | 2.00 | 3.00 | 3.29 |
| 09.08.2026 | Приятелски срещи | Мантова | 0 - 1 | Карпи | 1.41 | 4.33 | 5.77 |
| 25.07.2026 | Приятелски срещи | Чезена | 1 - 0 | Карпи | 1.49 | 4.13 | 5.09 |
| 26.04.2026 | Серия С - В | Гуидония Монт. | 2 - 3 | Карпи | 2.29 | 3.09 | 2.92 |
| 18.04.2026 | Серия С - В | Карпи | 0 - 1 | Форли | 2.55 | 2.89 | 2.74 |
| 12.04.2026 | Серия С - В | Вис Пезаро 1898 | 3 - 0 | Карпи | 2.17 | 3.22 | 3.01 |
| 03.04.2026 | Серия С - В | Карпи | 2 - 0 | Понтедера | 2.20 | 3.14 | 3.02 |
| 21.03.2026 | Серия С - В | Карпи | 1 - 2 | Пинето | 2.42 | 3.18 | 2.66 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Про Верчели - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Серия С - А | Арциняно Валк. | 1 - 0 | Про Верчели | 1.98 | 3.01 | 3.72 |
| 23.08.2026 | Серия С - А | Про Верчели | 1 - 1 | Дезенцано | 2.17 | 3.12 | 3.10 |
| 14.08.2026 | Купа Серия С | Про Верчели | 1 - 1 | Перджолетезе | - | - | - |
| 26.07.2026 | Приятелски срещи | Пиза | 0 - 1 | Про Верчели | - | - | - |
| 25.04.2026 | Серия С - А | Арциняно Валк. | 3 - 0 | Про Верчели | 1.79 | 3.36 | 4.11 |
| 19.04.2026 | Серия С - А | Про Верчели | 1 - 0 | Оспиталето | 2.12 | 3.11 | 3.22 |
| 13.04.2026 | Серия С - А | Ренате | 2 - 1 | Про Верчели | 2.16 | 3.08 | 3.14 |
| 04.04.2026 | Серия С - А | Про Верчели | 0 - 2 | Интер Б | 2.33 | 3.03 | 2.88 |
| 28.03.2026 | Серия С - А | Алчоне Милано | 1 - 1 | Про Верчели | 2.57 | 2.94 | 2.67 |
| 21.03.2026 | Серия С - А | Про Верчели | 1 - 1 | Лумецане | 2.06 | 3.08 | 3.39 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2019 | Купа Серия С | Про Верчели | 1 - 0 | Карпи | 2.41 | 2.93 | 2.85 |
| 19.03.2018 | Серия Б | Карпи | 2 - 0 | Про Верчели | 2.22 | 2.82 | 3.59 |
| 21.10.2017 | Серия Б | Про Верчели | 0 - 0 | Карпи | 2.42 | 2.95 | 3.06 |
| 04.04.2017 | Серия Б | Карпи | 0 - 0 | Про Верчели | 1.86 | 3.03 | 4.78 |
| 05.11.2016 | Серия Б | Про Верчели | 0 - 0 | Карпи | 3.10 | 2.96 | 2.37 |
| 28.02.2015 | Серия Б | Про Верчели | 0 - 0 | Карпи | 2.92 | 2.91 | 2.50 |
| 04.10.2014 | Серия Б | Карпи | 1 - 0 | Про Верчели | 1.97 | 3.04 | 3.96 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Карпи имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Серия С - Група А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Унион Бреша | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Читадела | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Алчоне Милано | 2 | +2 | 4 |
| 3 | Оспиталето | 2 | +2 | 4 |
| 5 | Ювентус Некст Джен | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Албинолефе | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Доломити Белунези | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Тренто 1921 | 2 | +1 | 4 |
| 9 | Арциняно Валкиампо | 2 | +1 | 4 |
| 10 | Тревизо | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Лумецане | 2 | -1 | 3 |
| 12 | Дезенцано | 2 | 0 | 2 |
| 13 | Фолгоре Каратезе | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Новара | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Про Верчели | 2 | -1 | 1 |
| 16 | Леко | 2 | -1 | 1 |
| 17 | Карпи | 2 | -2 | 1 |
| 18 | Джиана Ерминио | 2 | -2 | 0 |
| 19 | Ренате | 2 | -3 | 0 |
| 20 | Перджолетезе | 2 | -3 | 0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.21 | 3.03 | 2.85 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.27 | 1.54 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.59 | 2.05 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.88 | 1.31 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 1.97 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.23 | 3.38 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 1.86 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.09.2026 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра