Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
19:45
Картахена
Химнастик де Тарагона
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Химнастик де Тарагона
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.00 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.30 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.50 |
2.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
4.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Картахена, а гостите от Тарагона.
Разстоянието между двата града е 435.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Картахонова,
който има капацитет от
15 105 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Картахонова.
Мачът ще се играе в 18:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Картахена - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Алхесирас |
1 - 3 |
Картахена |
2.13 |
2.93 |
3.29 |
| 12.08.2026 |
Приятелски срещи |
Картахена |
3 - 0 |
Ориуела |
- |
- |
- |
| 11.08.2026 |
Приятелски срещи |
Елденсе |
3 - 0 |
Картахена |
1.62 |
3.90 |
4.33 |
| 31.07.2026 |
Приятелски срещи |
Джохор Дарул Такзим |
2 - 0 |
Картахена |
2.24 |
3.32 |
2.73 |
| 23.05.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Картахена |
2 - 2 |
Бетис Баломпие |
1.72 |
3.47 |
4.04 |
| 16.05.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Ибиса |
3 - 1 |
Картахена |
1.91 |
3.11 |
3.73 |
| 08.05.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Картахена |
2 - 1 |
Алкоркон |
2.23 |
2.93 |
3.15 |
| 01.05.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Алхесирас |
2 - 2 |
Картахена |
2.64 |
2.79 |
2.67 |
| 26.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Картахена |
1 - 0 |
Химнастик де Тарагона |
1.88 |
3.13 |
3.79 |
| 19.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Елденсе |
2 - 1 |
Картахена |
1.76 |
3.20 |
4.36 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 равенство
в последните 4 домакинства.
Химнастик де Тарагона - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Химнастик де Тарагона |
2 - 0 |
Сарагоса |
2.63 |
3.15 |
2.42 |
| 22.08.2026 |
Приятелски срещи |
Еспаньол Б |
3 - 0 |
Химнастик де Тарагона |
3.33 |
3.07 |
2.06 |
| 13.08.2026 |
Приятелски срещи |
Химнастик де Тарагона |
2 - 2 |
Уеска |
2.58 |
3.21 |
2.42 |
| 05.08.2026 |
Приятелски срещи |
Химнастик де Тарагона |
0 - 2 |
Петро Атлетико |
- |
- |
- |
| 23.05.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Еркулес |
1 - 1 |
Химнастик де Тарагона |
4.10 |
3.47 |
1.72 |
| 16.05.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Химнастик де Тарагона |
2 - 1 |
КЕ Еуропа |
2.16 |
3.07 |
3.07 |
| 10.05.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Тарасона |
2 - 0 |
Химнастик де Тарагона |
2.20 |
2.87 |
3.19 |
| 02.05.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Химнастик де Тарагона |
2 - 1 |
Севиля Атлетико |
1.34 |
4.06 |
8.63 |
| 26.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Картахена |
1 - 0 |
Химнастик де Тарагона |
1.88 |
3.13 |
3.79 |
| 19.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Марбеля |
2 - 0 |
Химнастик де Тарагона |
2.28 |
3.07 |
2.85 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Картахена |
1 - 0 |
Химнастик де Тарагона |
1.88 |
3.13 |
3.79 |
| 14.12.2025 |
Примера РФЕФ 2 |
Химнастик де Тарагона |
2 - 0 |
Картахена |
2.05 |
2.94 |
3.46 |
| 17.03.2012 |
Сегунда Дивисион |
Картахена |
1 - 3 |
Химнастик де Тарагона |
1.71 |
3.38 |
4.84 |
| 09.10.2011 |
Сегунда Дивисион |
Химнастик де Тарагона |
0 - 0 |
Картахена |
2.38 |
3.07 |
2.90 |
| 05.03.2011 |
Сегунда Дивисион |
Химнастик де Тарагона |
2 - 0 |
Картахена |
2.35 |
3.02 |
2.93 |
| 09.10.2010 |
Сегунда Дивисион |
Картахена |
2 - 2 |
Химнастик де Тарагона |
1.88 |
3.08 |
3.90 |
| 17.04.2010 |
Сегунда Дивисион |
Химнастик де Тарагона |
3 - 2 |
Картахена |
2.35 |
3.05 |
2.70 |
| 15.11.2009 |
Сегунда Дивисион |
Картахена |
0 - 2 |
Химнастик де Тарагона |
1.89 |
3.14 |
3.98 |
В последните 8 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 5 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Картахена имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион РФЕФ Група 2 класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Реал Хаен |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 2 |
Картахена |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 3 |
Химнастик де Тарагона |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 4 |
Антекера |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 5 |
Виляреал Б |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 5 |
Реал Мурсия |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 7 |
Уеска |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Агилас |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 8 |
Алкоркон |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 8 |
Атлетико Мадрид Б |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 8 |
Хувентуд Торемолинос |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 12 |
Реал Мадрид Кастиля |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 12 |
Теруел |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 14 |
Ибиса |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 15 |
Еркулес |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 15 |
Райо Махадаонда |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 17 |
Сант Андреу |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 18 |
Алхесирас |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 19 |
Сарагоса |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 20 |
КЕ Еуропа |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Картахена |
|
| Химнастик де Тарагона |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Картахена |
Химнастик де Тарагона |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
3 |
2 |
| Получени Голове |
1 |
0 |
| Средно Вкарани |
3.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
0% |
| Гол/Гол |
100% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
100% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.00 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.30 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.50 |
2.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
4.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Химнастик де Тарагона
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака