Коста Рика - Примера Дивисион (2026 - Апертура)
сряда, 14 октомври, 2026
03:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.45 |
3.90 |
5.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.22 |
2.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.18 |
4.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Картаго, а гостите от Пунтаренас.
Разстоянието между двата града е 101.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Хосе Рафаел,
който има капацитет от
12 900 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Хосе Рафаел.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Картахинес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Примера Дивисион |
Сп. Сан Хосе |
3 - 1 |
Картахинес |
2.19 |
3.07 |
3.01 |
| 21.09.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
1 - 0 |
Картахинес |
2.69 |
3.04 |
2.47 |
| 17.09.2026 |
Други Международни |
Картахинес |
3 - 2 |
Депортиво Саприса |
2.18 |
2.89 |
3.27 |
| 14.09.2026 |
Примера Дивисион |
Картахинес |
3 - 1 |
ЛД Алахуеленсе |
2.18 |
3.08 |
3.08 |
| 10.09.2026 |
Други Международни |
Депортиво Саприса |
2 - 2 |
Картахинес |
2.02 |
3.06 |
3.47 |
| 07.09.2026 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
1 - 3 |
Картахинес |
2.59 |
3.23 |
2.43 |
| 30.08.2026 |
Примера Дивисион |
Картахинес |
1 - 0 |
Ередиано |
2.05 |
3.14 |
3.32 |
| 26.08.2026 |
Други Международни |
Картахинес |
2 - 0 |
ФАС Санта Ана |
1.80 |
3.25 |
4.28 |
| 23.08.2026 |
Примера Дивисион |
Ескорп. Белен |
1 - 4 |
Картахинес |
2.99 |
3.20 |
2.17 |
| 16.08.2026 |
Примера Дивисион |
Депортиво Саприса |
3 - 2 |
Картахинес |
1.62 |
3.52 |
4.97 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи
в последните 4 домакинства.
Пунтаренас - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
1 - 1 |
ЛД Алахуеленсе |
3.48 |
3.44 |
1.88 |
| 20.09.2026 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
1 - 0 |
Ескорп. Белен |
1.67 |
3.62 |
4.39 |
| 13.09.2026 |
Примера Дивисион |
Интер Сан Карлос |
1 - 1 |
Пунтаренас |
1.90 |
3.37 |
3.51 |
| 07.09.2026 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
1 - 3 |
Картахинес |
2.59 |
3.23 |
2.43 |
| 31.08.2026 |
Примера Дивисион |
Сан Карлос |
1 - 2 |
Пунтаренас |
2.09 |
3.18 |
3.19 |
| 22.08.2026 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
1 - 0 |
Перес Селедон |
1.83 |
3.54 |
3.60 |
| 16.08.2026 |
Примера Дивисион |
ЛД Алахуеленсе |
2 - 1 |
Пунтаренас |
1.41 |
4.25 |
6.21 |
| 09.08.2026 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
0 - 2 |
Депортиво Саприса |
3.83 |
3.51 |
1.80 |
| 02.08.2026 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
1 - 1 |
Сп. Сан Хосе |
2.26 |
3.05 |
2.98 |
| 24.07.2026 |
Примера Дивисион |
Ередиано |
3 - 0 |
Пунтаренас *** |
1.54 |
3.61 |
5.49 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.09.2026 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
1 - 3 |
Картахинес |
2.59 |
3.23 |
2.43 |
| 08.03.2026 |
Примера Дивисион |
Картахинес |
3 - 2 |
Пунтаренас |
1.97 |
3.02 |
3.80 |
| 18.01.2026 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
0 - 2 |
Картахинес |
2.12 |
3.06 |
3.30 |
| 19.10.2025 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
1 - 1 |
Картахинес |
2.05 |
3.14 |
3.39 |
| 31.08.2025 |
Примера Дивисион |
Картахинес |
0 - 0 |
Пунтаренас |
1.65 |
3.52 |
4.77 |
| 30.03.2025 |
Примера Дивисион |
Картахинес |
1 - 0 |
Пунтаренас |
2.13 |
2.91 |
3.46 |
| 06.03.2025 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
1 - 0 |
Картахинес |
2.07 |
3.11 |
3.40 |
| 10.11.2024 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
3 - 2 |
Картахинес |
2.53 |
3.13 |
2.58 |
| 01.09.2024 |
Примера Дивисион |
Картахинес |
1 - 0 |
Пунтаренас |
1.54 |
3.70 |
5.49 |
| 12.05.2024 |
Примера Дивисион |
Пунтаренас |
1 - 1 |
Картахинес |
2.31 |
3.29 |
2.71 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Картахинес имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 14.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Депортиво Саприса |
10 |
7 |
0 |
3 |
20 |
11 |
+9 |
21 |
| 2 |
Спортинг Сан Хосе |
10 |
6 |
2 |
2 |
19 |
9 |
+10 |
20 |
| 3 |
Картахинес |
10 |
6 |
0 |
4 |
19 |
13 |
+6 |
18 |
| 4 |
Сан Карлос |
10 |
6 |
0 |
4 |
9 |
9 |
0 |
18 |
| 5 |
ЛД Алахуеленсе |
10 |
4 |
3 |
3 |
16 |
11 |
+5 |
15 |
| 6 |
Интер Сан Карлос |
10 |
4 |
3 |
3 |
10 |
13 |
-3 |
15 |
| 7 |
Пунтаренас |
10 |
3 |
3 |
4 |
9 |
14 |
-5 |
12 |
| 8 |
Перес Селедон |
10 |
2 |
3 |
5 |
8 |
15 |
-7 |
9 |
| 9 |
Ередиано |
10 |
2 |
1 |
7 |
8 |
15 |
-7 |
7 |
| 10 |
Ескорпионес Белен |
10 |
2 |
1 |
7 |
7 |
15 |
-8 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Картахинес |
|
| Пунтаренас |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Картахинес |
Картахинес |
|
Пунтаренас |
Пунтаренас |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Депортиво Саприса |
|
3 - 2 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 2 |
Спортинг Сан Хосе |
2 - 1 |
3 - 1 |
2 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
| 3 |
Картахинес |
- |
- |
- |
|
1 - 3 |
|
|
| 4 |
Сан Карлос |
|
1 - 0 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 5 |
ЛД Алахуеленсе |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
1 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Интер Сан Карлос |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Пунтаренас |
|
1 - 3 |
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Перес Селедон |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 9 |
Ередиано |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
3 - 0* |
3 - 0* |
| 10 |
Ескорпионес Белен |
|
1 - 4 |
|
|
1 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Картахинес |
Пунтаренас |
| Победи |
6 |
3 |
| Равни |
0 |
3 |
| Загуби |
4 |
4 |
| Вкарани Голове |
19 |
9 |
| Получени Голове |
13 |
14 |
| Средно Вкарани |
1.90 |
0.90 |
| Средно Получени |
1.30 |
1.40 |
| Мачове Вкарал |
80% |
80% |
| Мачове Получил |
90% |
80% |
| Гол/Гол |
70% |
60% |
| Над 1.5 |
70% |
80% |
| Над 2.5 |
70% |
40% |
| Над 3.5 |
60% |
10% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
1 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
9 |
4 |
| Получени Голове |
3 |
7 |
| Средно Вкарани |
2.25 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.75 |
1.75 |
| Мачове Вкарал |
100% |
75% |
| Мачове Получил |
75% |
100% |
| Гол/Гол |
75% |
75% |
| Над 1.5 |
75% |
100% |
| Над 2.5 |
75% |
75% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.45 |
3.90 |
5.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.22 |
2.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.18 |
4.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака