Коста Рика - Примера Дивисион (2017 - Втора Фаза)
21:30
Картахинес
Сантос де Гуапилес
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.60 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.29 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.02.2017 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Картаго, а гостите от Гуапилес. Разстоянието между двата града е 41.7 км. Мачът ще се играе на стадион Хосе Рафаел, който има капацитет от 12 900 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Хосе Рафаел. Мачът ще се играе в 13:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Картахинес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.02.2017 | Примера Дивисион | Гуадалупе | 1 - 1 | Картахинес | 2.94 | 3.23 | 2.18 |
| 10.02.2017 | Примера Дивисион | Картахинес | 0 - 3 | Ередиано | 2.50 | 3.28 | 2.48 |
| 05.02.2017 | Примера Дивисион | Перес Селедон | 1 - 1 | Картахинес | 2.30 | 3.21 | 2.76 |
| 02.02.2017 | Примера Дивисион | Картахинес | 1 - 1 | Мунисипал Либерия | 1.38 | 4.33 | 6.65 |
| 29.01.2017 | Примера Дивисион | ЛД Алахуеленсе | 2 - 1 | Картахинес | 2.07 | 3.31 | 3.09 |
| 25.01.2017 | Примера Дивисион | Унив. де Коста Рика | 3 - 0 | Картахинес | 3.00 | 3.18 | 2.15 |
| 23.01.2017 | Примера Дивисион | Картахинес | 3 - 0 | Депортиво Саприса | 2.26 | 3.18 | 2.82 |
| 19.01.2017 | Примера Дивисион | Картахинес | 4 - 3 | Сан Карлос | 1.62 | 3.52 | 4.74 |
| 15.01.2017 | Примера Дивисион | Кармелита | 2 - 2 | Картахинес | 2.44 | 3.11 | 2.72 |
| 08.01.2017 | Примера Дивисион | Картахинес | 3 - 1 | Лимон | 1.52 | 3.83 | 5.23 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Сантос де Гуапилес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Примера Дивисион | Сантос де Гуапилес | 0 - 1 | Кармелита | 1.71 | 3.48 | 4.16 |
| 08.02.2017 | Примера Дивисион | Унив. де Коста Рика | 0 - 0 | Сантос де Гуапилес | 2.33 | 3.19 | 2.74 |
| 05.02.2017 | Примера Дивисион | Сантос де Гуапилес | 2 - 0 | Лимон | 1.77 | 3.42 | 3.94 |
| 02.02.2017 | Примера Дивисион | Депортиво Саприса | 1 - 1 | Сантос де Гуапилес | 1.38 | 4.19 | 6.68 |
| 29.01.2017 | Примера Дивисион | Сантос де Гуапилес | 3 - 0 | Мунисипал Либерия | 1.70 | 3.48 | 4.26 |
| 27.01.2017 | Примера Дивисион | Гуадалупе | 3 - 2 | Сантос де Гуапилес | 2.76 | 3.25 | 2.27 |
| 22.01.2017 | Примера Дивисион | Сантос де Гуапилес | 3 - 1 | Перес Селедон | 1.82 | 3.36 | 3.82 |
| 19.01.2017 | Примера Дивисион | Ередиано | 1 - 1 | Сантос де Гуапилес | 1.63 | 3.69 | 4.46 |
| 15.01.2017 | Примера Дивисион | Сантос де Гуапилес | 2 - 1 | Сан Карлос | 1.73 | 3.38 | 4.15 |
| 08.01.2017 | Примера Дивисион | ЛД Алахуеленсе | 1 - 2 | Сантос де Гуапилес | 1.60 | 3.60 | 4.60 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.11.2016 | Примера Дивисион | Картахинес | 2 - 3 | Сантос де Гуапилес | 2.21 | 3.30 | 2.84 |
| 11.09.2016 | Примера Дивисион | Сантос де Гуапилес | 3 - 0 | Картахинес | 2.05 | 3.17 | 3.26 |
| 13.03.2016 | Примера Дивисион | Сантос де Гуапилес | 0 - 0 | Картахинес | 2.13 | 3.27 | 2.99 |
| 28.01.2016 | Примера Дивисион | Картахинес | 3 - 0 | Сантос де Гуапилес *** | 1.81 | 3.26 | 3.91 |
| 15.10.2015 | Примера Дивисион | Картахинес | 0 - 0 | Сантос де Гуапилес | 1.88 | 3.35 | 3.61 |
| 14.08.2015 | Примера Дивисион | Сантос де Гуапилес | 3 - 0 | Картахинес | 2.27 | 3.18 | 2.83 |
| 23.04.2015 | Примера Дивисион | Сантос де Гуапилес | 3 - 2 | Картахинес | 1.81 | 3.31 | 3.91 |
| 02.03.2015 | Примера Дивисион | Картахинес | 0 - 1 | Сантос де Гуапилес | 1.64 | 3.51 | 4.55 |
| 16.11.2014 | Примера Дивисион | Картахинес | 1 - 0 | Сантос де Гуапилес | 1.90 | 3.20 | 3.61 |
| 25.09.2014 | Примера Дивисион | Сантос де Гуапилес | 2 - 1 | Картахинес | 2.32 | 3.18 | 2.72 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 6 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Картахинес имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
*** - Служебен резултат
Примера Дивисион класиране към 19.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сантос де Гуапилес | 10 | +7 | 18 |
| 2 | Лимон | 10 | +6 | 17 |
| 3 | Ередиано | 10 | +6 | 16 |
| 4 | Сан Карлос | 10 | +2 | 15 |
| 5 | Депортиво Саприса | 10 | -1 | 15 |
| 6 | Перес Селедон | 10 | -3 | 15 |
| 7 | Картахинес | 10 | -1 | 13 |
| 8 | Мунисипал Либерия | 10 | -4 | 13 |
| 9 | ЛД Алахуеленсе | 10 | -2 | 11 |
| 10 | Универсидад де Коста Рика | 10 | -3 | 11 |
| 11 | Кармелита | 10 | -3 | 9 |
| 12 | Гуадалупе | 10 | -4 | 9 |
Хронология в първенството
| Картахинес | |
| Сантос де Гуапилес | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Картахинес | Картахинес | Сантос де Гуапилес | Сантос де Гуапилес | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сантос де Гуапилес | - | - | - | ||||
| 2 | Лимон | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 3 | Ередиано | 0 - 3 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 4 | Сан Карлос | 4 - 3 | 4 - 3 | 2 - 1 | ||||
| 5 | Депортиво Саприса | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 6 | Перес Селедон | 1 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 7 | Картахинес | - | - | - | ||||
| 8 | Мунисипал Либерия | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | ||||
| 9 | ЛД Алахуеленсе | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 10 | Универсидад де Коста Рика | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 11 | Кармелита | 2 - 2 | 0 - 1 | |||||
| 12 | Гуадалупе | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||||
Класиране в шампионата
| Картахинес | Сантос де Гуапилес | |
| Позиция | 7 | 1 |
| Точки | 13 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 5 |
| Точки | 10 | 6 |
Форма в шампионата
| Картахинес | Сантос де Гуапилес | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 3 |
5
3 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
1 1 |
1
3 1 |
Голове в шампионата
| Картахинес | Сантос де Гуапилес | |
|
Вкарани
Получени |
16
17 |
16
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
8 |
6
6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.60 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.29 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.02.2017 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
