Чехия - Първа Лига (2017 - 2018)
17:00
Карвина
Теплице
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.20 | 3.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Карвина, а гостите от Теплице. Разстоянието между двата града е 346.6 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Карвина, който има капацитет от 8 000 места, от които седящи 904. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Карвина. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Карвина - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2018 | 1. Лига | Славия Прага | 3 - 2 | Карвина | 1.16 | 6.18 | 13.89 |
| 08.04.2018 | 1. Лига | Карвина | 0 - 0 | Словачко | 2.05 | 3.18 | 3.43 |
| 31.03.2018 | 1. Лига | Збройовка Бърно | 0 - 0 | Карвина | 2.13 | 3.07 | 3.38 |
| 17.03.2018 | 1. Лига | Сигма Оломоуц | 1 - 1 | Карвина | 1.64 | 3.57 | 4.93 |
| 10.03.2018 | 1. Лига | Карвина | 1 - 1 | Спарта Прага | 3.48 | 3.18 | 2.03 |
| 03.03.2018 | 1. Лига | Слован Либерец | 2 - 2 | Карвина | 1.62 | 3.62 | 4.97 |
| 25.02.2018 | 1. Лига | Карвина | 4 - 0 | Злин | 2.14 | 3.10 | 3.28 |
| 17.02.2018 | 1. Лига | Млада Болеслав | 0 - 1 | Карвина | 1.61 | 3.66 | 4.96 |
| 02.12.2017 | 1. Лига | Карвина | 1 - 0 | Бохемианс 1905 Прага | 2.00 | 3.12 | 3.67 |
| 25.11.2017 | 1. Лига | Баник Острава | 2 - 1 | Карвина | 1.95 | 3.23 | 3.70 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Теплице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2018 | 1. Лига | Теплице | 1 - 1 | Млада Болеслав | 2.24 | 3.13 | 3.07 |
| 07.04.2018 | 1. Лига | Слован Либерец | 1 - 2 | Теплице | 1.57 | 3.65 | 5.48 |
| 31.03.2018 | 1. Лига | Теплице | 1 - 1 | Спарта Прага | 3.61 | 3.03 | 2.07 |
| 18.03.2018 | 1. Лига | Бохемианс 1905 Прага | 2 - 0 | Теплице | 2.04 | 2.93 | 3.82 |
| 10.03.2018 | 1. Лига | Теплице | 2 - 1 | Злин | 1.83 | 3.24 | 4.17 |
| 03.03.2018 | 1. Лига | Височина Ихлава | 3 - 1 | Теплице | 2.63 | 3.11 | 2.55 |
| 24.02.2018 | 1. Лига | Теплице | 0 - 0 | Баник Острава | 1.98 | 3.23 | 3.55 |
| 17.02.2018 | 1. Лига | Яблонец | 2 - 1 | Теплице | 1.95 | 3.19 | 3.75 |
| 02.12.2017 | 1. Лига | Дукла Прага | 0 - 2 | Теплице | 2.21 | 3.11 | 3.15 |
| 26.11.2017 | 1. Лига | Теплице | 0 - 0 | Виктория Пилзен | 3.66 | 3.40 | 1.90 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.2017 | 1. Лига | Теплице | 1 - 0 | Карвина | 1.46 | 3.92 | 6.46 |
| 22.04.2017 | 1. Лига | Теплице | 1 - 0 | Карвина | 1.42 | 4.09 | 7.12 |
| 22.10.2016 | 1. Лига | Карвина | 1 - 4 | Теплице | 2.33 | 3.08 | 2.99 |
| 19.10.2011 | Купа на Чехия | Карвина | 1 - 3 | Теплице | 3.62 | 3.24 | 1.95 |
| 21.09.2011 | Купа на Чехия | Теплице | 1 - 0 | Карвина | 1.29 | 4.53 | 8.51 |
В последните 5 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 5 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Карвина имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 22.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Виктория Пилзен | 25 | +27 | 56 |
| 2 | Славия Прага | 24 | +26 | 48 |
| 3 | Сигма Оломоуц | 25 | +13 | 45 |
| 4 | Спарта Прага | 25 | +16 | 43 |
| 5 | Яблонец | 25 | +12 | 41 |
| 6 | Слован Либерец | 24 | +7 | 41 |
| 7 | Бохемианс 1905 Прага | 25 | +4 | 35 |
| 8 | Теплице | 24 | 0 | 32 |
| 9 | Злин | 25 | -15 | 28 |
| 10 | Словачко | 25 | -7 | 27 |
| 11 | Млада Болеслав | 25 | -12 | 26 |
| 12 | Дукла Прага | 25 | -19 | 26 |
| 13 | Карвина | 24 | -5 | 25 |
| 14 | Височина Ихлава | 25 | -17 | 25 |
| 15 | Баник Острава | 25 | -10 | 22 |
| 16 | Збройовка Бърно | 25 | -20 | 20 |
Хронология в първенството
| Карвина | |
| Теплице | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Карвина | Карвина | Теплице | Теплице | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Виктория Пилзен | 1 - 3 | 1 - 3 | 0 - 0 | ||||
| 2 | Славия Прага | 0 - 2 | 3 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 3 | Сигма Оломоуц | 3 - 5 | 1 - 1 | 3 - 5 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 4 | Спарта Прага | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 5 | Яблонец | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 6 | Слован Либерец | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | Бохемианс 1905 Прага | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | Теплице | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 9 | Злин | 4 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | Словачко | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | |||
| 11 | Млада Болеслав | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 12 | Дукла Прага | 3 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 13 | Карвина | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 14 | Височина Ихлава | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 15 | Баник Острава | 2 - 1 | 0 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | |||
| 16 | Збройовка Бърно | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
Класиране в шампионата
| Карвина | Теплице | |
| Позиция | 13 | 8 |
| Точки | 25 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 11 |
| Точки | 18 | 8 |
Форма в шампионата
| Карвина | Теплице | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
7 11 |
8
8 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 4 |
2
2 8 |
Голове в шампионата
| Карвина | Теплице | |
|
Вкарани
Получени |
27
32 |
28
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
15 |
11
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.20 | 3.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
